Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חוות דעת על סיאט איביזה FR 1.2 שנת 2014

mazda3s
שימו לב! השרשור הזה בן 1934 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

אז לאחר שירדתי סופית מלקנות פולו GTI או איביזה קופרה החלטתי לנסות לבדוק את הרכב הנ"ל.

בגדול אני לא יודע עליו הרבה, ממה שהבנתי FR זה הדגם הכי מאובזר והמנוע הוא 1.2 טורבו שמפיק 105 כ"ס.

הגיר, ממה שראיתי שמפרסמים הוא אוטומט, אין לי מושג אם זה DSG6 או DSG7 או אוטומט 5 הילוכים.

הפלסיטיקה לא להיט הרכב יחסית קטן והביטוח מאוד יקר.

תקנו אותי אם אני טועה עד כה.

האם למישהו יש ניסיון על הדגם הזה?

עד כמה אמין הגיר האוטומטי או הDSG ?

עד כמה המנוע אמין ?

והאם יש מחלות ידועות לרכב הזה ?

תודה רבה על תשובתכם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עם אחת כזאת. נקנתה ב2014 חדשה ועד היום שורדת נפלא. הגיר הוא DSG7 יבש. המחלות הם קלאצים שיכולים להיהרס מהר. אני בכל השנים האלו החלפתי קלאצים פעם אחת בתקופת אחריות. דרך אגב אם אתה רוכש 2014 יש לך אחריות עד 2019 (5 שנים מתארך העליה לכביש) על הגיר (קלאצים)

רכב מאוד זריז, נראה מצויין, וחסכוני בדלק. פנים הרכב לא בדיוק פאר היצירה אבל הוא יחסית סבבה להצבק במחיר הזה. בעיות מנוע עוד לא היו לי, אז אפשר להגיד שהוא אמין(?)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשנתונים מסויימים היתה אחריות 5 שנים על הגיר- לא בטוח שזה המשיך משנתון 2013.

מדובר על גיר יבש dsg 7 לטוב ולרע.

החלפת מצמדים בהנחה שהרכב כבר לא באחריות עולה סביב 4k וכדאי לקחת את זה בחשבון ומכטרוניקס(מחשב גיר) בחברה עולה כפול מזה אם כי יש מכוני גירים, שמחליפים מחשב גיר במחיר החלפת מצמדים ולעיתים אף פחות.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבנתי, תודה, תוכל להגיד לי כמה ק"מ עשית עד כה ?

והמצמדים החדשים, מאותו סוג או שמשהו משודרג ?

כי תיאורטית אם החלפתי את המצמדים אחרי 50 אלף ק"מ, ושמו את אותו הסוג, אז ב50 הבאים תצטרך להחליף שוב.

ועוד פרט, מה זאת אומרת גיר יבש ? האסוטציאציה שעולה לי לראש הוא גיר ללא שמן וזה קצת מוזר לי.

תודה איש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכוונה ב"יבש" היא שהמצמדים לא טבולים בשמן (תצורה של גיר רגיל).

בגיר "רטוב" המצמדים טבולים בשמן אשר אפקטיבי מאד ליקרורם וכתוצאה מכך אורך החיים שלהם ארוך יותר.

החלפת מצמדים היא לא תקלה אלא בלאי (עקרון הפעולה של הגיר זהה לגיר רגיל, שגם בו המצמד מתבלה כתלות שאופי השימוש). להבדיל מתיבה אוטומאטית פלאנטרית או רציפה, בה את רק שם ב-D, בגיר רובוטי אתה צריך להיות משתמש מודע - זחילה תוך לחיצה על דוושת הבלם משמעותה התקדמות עם מצמד משולב חלקית (כמו התקדמות ע"י שחרור חלקי של דוושת המצמד).

Subaru BRZ 2.4 | Toyota Avensis 2.0 | Citroen C4 SX Automatic 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכוונה ב"יבש" היא שהמצמדים לא טבולים בשמן (תצורה של גיר רגיל).בגיר "רטוב" המצמדים טבולים בשמן אשר אפקטיבי מאד ליקרורם וכתוצאה מכך אורך החיים שלהם ארוך יותר. החלפת מצמדים היא לא תקלה אלא בלאי (עקרון הפעולה של הגיר זהה לגיר רגיל, שגם בו המצמד מתבלה כתלות שאופי השימוש). להבדיל מתיבה אוטומאטית פלאנטרית או רציפה, בה את רק שם ב-D, בגיר רובוטי אתה צריך להיות משתמש מודע - זחילה תוך לחיצה על דוושת הבלם משמעותה התקדמות עם מצמד משולב חלקית (כמו התקדמות ע"י שחרור חלקי של דוושת המצמד).
הבנתי, זה בעצם, בשפה פשוט, תיבת הילוכים אוטומטית עם מכלולים של גיר רגיל.אני מתאר לעצמי שהשיקול היה פחות משקל או יותר יחסי העברה בתיבה עצמה.אני תוהה , אם מצמד יבש פחות יעיל בקירור, למה שיווקו דבר כזה ? או שבמדינות קרות הנושא הזה לא כזה אישיו. תודה רבה איש, נראה לי שארד גם מהדגם הזה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1934 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...