Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התייעצות לגבי בלנו ישנה שברשותי

Yaronb87
שימו לב! השרשור הזה בן 1933 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ברשותי בלנו מודל 99 שעשתה 235000. יד שישית.

ב18.12 יגמר לה הטסט. הציריות דופקות מאוד חזק. המיסב הלך (רעש כמו בואינג 747 בנסיעה) והבולמים כבר גמורים (כבר שנה וחצי שהאוטו אצלי משכתי את זה. כל באמפר זה בום מטורף).

שאלתי היא כזאת - התקציב הוא מאוד מאוד דל עד אפסי. הררכב אמור לשמש בעיקר את אשתי לקחת את הילדה לגן ואז לעבודה (אני בינתיים עם האופניים "עד יעבור זעם")

האם שווה לסדר את הרכב פלוס לעשות טסט אע"פ שמשנה הבאה יהיו 2 טסטים בשנה (אין לי מושג אם עשו לו טיימינג והוא אצלי שנתיים עם 35000 קילומטר) או שלמכור אותו לפירוק ולחכות כמה חודשים עד שנסתדר קצת כלכלית? יש לציין שפירסמתי אותו ביד2 ב1500 שקל ואין יותר מידי מענה (הוא חיצונית גם כן על הפנים)

תודה רבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה יקרה בעוד כמה חודשים ש"תסתדרו מבחינה כלכלית"?

יש משהו ברור ומתוכנן, או שזו הפרחת תקווה ערטילאית?

במידה והאופציה הראשונה, אז תגדיר תקציב לרכישה בעוד כמה חודשים, ונבין מה החלופה האפשרית לבלנו.

ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

קודם תבדוק כמה יעלה לסדר את שלושת הנזקים המשמעותיים - בולמים, מיסב וציריה.

מבחינה בטיחותית המיסב והבולמים צריכים להיות בעדיפות גבוהה יותר כי אם המיסב גמור הגלגל יכול להתנתק באמצע הנסיעה והבולמים משפיעים על יציבות הרכב. אם הציריה תישבר באמצע הנסיעה, אתה פשוט לא תוכל לנסוע אבל לא תאבד שליטה.

לדעתי, אם יש לכם אפשרות להשבית את הרכב ולהשתמש בתח"צ עד שתוכלו לרכוש רכב במצב נורמלי, זה עדיף בהרבה. לפי מה שאתה מתאר, בחיים לא הייתי נותן לאישתי לנסוע לעבודה בכזה דבר.

עריכה אחרונה על ידי SlowRide

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צודק בגלל זה היא עם אוטובוסים כבר חודש.

התקציב לצערי ממש מועט עקב אי ניהול כלכלי נכון שלי.. משהו באיזור ה2000..

יש מישהו שמוכן לקנות את הרכב לפירוק ב1000₪

נראה לי שבאמת אחכה טיפה להתייצבות (כרגע בפריעת חובות מאוד אינטנסיבית) ואז אתייעץ איתכם לגבי קניה בעזרת ה'.

תודה רבה לכם. תמיד אהבתי את הפורום והאנשים פה. :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם תבדוק כמה יעלה לסדר את שלושת הנזקים המשמעותיים - בולמים, מיסב וציריה.

מבחינה בטיחותית המיסב והבולמים צריכים להיות בעדיפות גבוהה יותר כי אם המיסב גמור הגלגל יכול להתנתק באמצע הנסיעה והבולמים משפיעים על יציבות הרכב. אם הציריה תישבר באמצע הנסיעה, אתה פשוט לא תוכל לנסוע אבל לא תאבד שליטה.

לדעתי, אם יש לכם אפשרות להשבית את הרכב ולהשתמש בתח"צ עד שתוכלו לרכוש רכב במצב נורמלי, זה עדיף בהרבה. לפי מה שאתה מתאר, בחיים לא הייתי נותן לאישתי לנסוע לעבודה בכזה דבר.

להתקע בצד הדרך זו גם סכנה בטיחותית. לדעתי, להשבית את האוטו. אם תהיה תקלה משמעותית נוספת אתה תתבאס על כל הכסף ששפכת עליו. זה בדיוק הזמן למכור אותו לפירוק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

^ לא ממש סכנה כמו איבוד שליטה באמצע הנסיעה, אבל גם לא נעים.

אם אתם מצליחים להסתדר באוטובוסים, תחסוך את ה2000 שיש לך, תמכור את הרכב לכל המרבה במחיר (1000 זה אחלה מחיר לרכב במצב הזה, פירוק יתנו לך במקרה הטוב כמה מאות בודדות) ותבטל את הביטוח, שיחזירו לך את ההפרש.

אני לא אגיד שאי אפשר לקנות רכבים במצב נסיעה טוב ועם טסט לחצי שנה בסכום שיש לך, אבל זה לא בשביל כל אחד וצריך לשים תמיד קצת כסף בצד עם מכוניות כאלה. כמו שכתבתי, לדעתי עדיף אוטובוס. פחות נח אבל פחות כאבי ראש ודאגות.

עריכה אחרונה על ידי SlowRide

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הסתדרתם עם אוטובוסים עד עכשיו, לדעתי למכור לראשון שבא עם כסף ביד.

בלי הוצאות על אחזקת רכב תצליח לחסוך יותר, ולסגור את החובות שלך יותר מהר.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פות"ש, צור קשר בפרטי. לחבר יש בלנו 96 עומדת כבר תקופה בגלל משאבת מים נוזלת. הוא ישמח לתרום אותה לחלקים.

אם אתה מעוניין תוכל לאסוף אותה ואולי להיעזר בכנופיה ע"מ להחזיר את הרכב שלך למצב תקין לםחות עד הטסט הבא (למעט המיסב אולי).

Sent from my PH-1 using Tapatalk

Putting a rear-spoiler on a front-wheel drive car. Yeah, that's gonna help

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה מיוזיק פוראבר.

עדכון: הרכב הורד מהכביש, הורדו לו לוחיות הרישוי (הם אצלי בבית) והוא נמכר לפירוק ב1000₪ עם זכרון דברים.

תודה רבה לכם צדיקים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההורדה מהכביש נרשמה במשרד הרישוי?

שמור על המסמכים לפחות 7 שנים.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פשוט תסרוק ותשלח במייל לעצמך.

1,000 ש"ח לפירוק זה סכום נאה.

בהצלחה, מאחל לך רווחה כלכלית במהרה.

ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1933 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...