Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בת 22 ללא עבר של תאונות - ורק חברה אחת מוכנה לבטח אותי

שימו לב! השרשור הזה בן 1951 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי, אני בת 22 עם רישיון ממרץ 2014, ללא עבר של תאונות.

הייתי עד עכשיו בביטוח ישיר, ואני צריכה לחדש את הביטוח. הם דורשים על סובארו בי4 אוטומטית שנת 2002 צד ג' וחובה 5380 ש"ח.

הטענה העיקרית של המוקדנית היא שבגלל שהייתה שנה שלא ביטחתי את הרכב (כי הייתי חיילת, ולא היה לי רכב), המחיר כל כך גבוה, בגלל שאין לי 3 שנים של ביטוח רכב. ניסיתי דרך הראל, דרך הפניקס, דרך כלל ואף אחד מהם לא מוכן לבטח. גם יש את הביטוח החדש בשם ליברה, גם שם לא מוכנים. ואני לא מבינה למה? העבירת תנועה היחידה שהייתה לי 2 דוחות חנייה בהפרש של שנה בין השניים וזה כי הייתי טיפשה ופספסתי שלט של חנייה לבעלי תו דייר.

אני אמורה לפנות לסוכן פרטי? כמה זה עולה? מה לעשות? :roll:

עריכה: גם לא שללו לי את הרישיון מעולם, ואין לי נקודות בכלל.

עריכה אחרונה על ידי Nikol22
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם היית נהגת נקובה בשם בביטוח של ההורים, תנסי להשתמש בזה כעבר ביטוחי.

יש חברות שמכירות בכך.

ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון גם אם לא היית נקובה

אם תצהירי ותחתמי שנהגת על הרכב של ההורים אז זה כאילו היה לך ביטוח

ככה אני עשיתי

זה היה בהראל ביטוח upgrade

היום - אלפא רומיאו ג'ולייטה 2013
קודם - הונדה ג'אז קומפורט 2017

קודם - סובארו B3 שנת 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תפני לסוכן, הם יודעים להוציא מחיריים נמוכים.

בתור נהג חדש שילמתי סכום כזה, ובגילך לא שילמתי יותר מ3 וקצת על ביטוחי חובה וצד ג'.

כמובן שהמחירים קצת שונים בהתאם לתקופה, אבל זה עדיין לא סביר.

אם תרצי את המס' של הסוכנת שלי אשלח לך בפרטי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תבדקי אופציה לשים שם של אחד ההורים בביטוח, לפעמים זה תופס גם אם את עדיין מוגדרת כנהגת עיקרית.

באחת השנים כשהוספתי את אמא שלי לביטוח כנהגת נוספת הוזיל לי ב600 שקל את הביטוח, הנציגה גם לא ידעה להסביר מה ההגיון.

Chevrolet Cavalier 1999 - 2012-2015 | Citroen C5 2003 - 2015-2017 | Oldsmobile Alero 2002 - 2017-2017

Chevrolet Sonic RS 2015 1.4T 2017-Unknown

BYD Atto 3 2024 Design 2024-Unknown

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההגיון שזה סוג של קומבינה.

הבעיה: אם חס וחלילה כן תהיה תביעה בפוליסה הזאת, אותו הורה לא יהיה "ללא תביעות שלוש שנים" כשיבוא לחדש את הביטוח שלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עוד זוכר את הנהגת בת העשרים בערך שפגעה לי ברכב ועוד העזה לשקר בבית המשפט.חברת ליסינג מושחתת ועוכרי דין עזרו לה.אולי את נהגת טובה אבל אני מבין את המבטחים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עוד זוכר את הנהגת בת העשרים בערך שפגעה לי ברכב ועוד העזה לשקר בבית המשפט.חברת ליסינג מושחתת ועוכרי דין עזרו לה.אולי את נהגת טובה אבל אני מבין את המבטחים.

מנסה לקשר את המקרה שלך לשרשור הנוכחי ולא מצליח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תנסי דרך איילון.

Sent from my ONEPLUS A5010 using Tapatalk

שברולט אופטרה 07 > קיה פורטה 10 > קיה פורטה 11 > ניסאן סנטרה 17 > קיה ריו 18 > סיאט איביזה 12 > סיאט ארונה 21

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מזכיר לי את נהג המונית בן ה-40 שפגע בי מאחור שעצרתי לתת זכות קדימה בצומת, האשים אותי כי "הפתעתיאותו", הציג לי מסמכים של רכב אחר וניסה לשכנע אותי לתקן את הרכב ב"מוסך של חבר שלו".

בקיצור - אין קשר בין המקרים.

הבעיה של פות"ש (איפה את?) - היא הרצף הביטוחי. מוזר לי כי לא רוצים לבטח אותה, אם כי המחירים הנפוחים כלל לא מפתיעים.

פות"ש - פנילסוכן הביטוח המבטח את המשפחה, או לסוכנות הקורה למקום העבודה (אפילו של ההורים) - סיכוי טוב לקבל מחיר משופר.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באחת השנים כשהוספתי את אמא שלי לביטוח כנהגת נוספת הוזיל לי ב600 שקל את הביטוח, הנציגה גם לא ידעה להסביר מה ההגיון.

:shock::shock::shock:

וואלאק רעיון..משלם כמעט 4 רק על המקיף..

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההגיון שזה סוג של קומבינה.

הבעיה: אם חס וחלילה כן תהיה תביעה בפוליסה הזאת, אותו הורה לא יהיה "ללא תביעות שלוש שנים" כשיבוא לחדש את הביטוח שלו.

שאלתי בדיוק את השאלה הזו, כיוון שאני בעל הפוליסה והנהג העיקרי אז במידה ויש תביעה היא נרשמת על שמי ולא נוגעת כלל בעבר הביטוחי של הנהג המשני והמזדמן למעט אם הוא נהג בזמן תאונה.

זה היה נשמע לי מוזר אבל הנציגה חזרה ואמרה באופן עקבי שכך זה עובד אצלהם ואלו תנאי הפוליסה. למיטב זיכרוני מדובר ב-כלל ביטוח.

Chevrolet Cavalier 1999 - 2012-2015 | Citroen C5 2003 - 2015-2017 | Oldsmobile Alero 2002 - 2017-2017

Chevrolet Sonic RS 2015 1.4T 2017-Unknown

BYD Atto 3 2024 Design 2024-Unknown

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1951 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...