Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מנוע רועד ומשתנק honda frv 2008 אוטו'

shmulikaw
שימו לב! השרשור הזה בן 1948 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בס"ד

שאלה:

ברשותי הונדה FRV 2008 שתכף משלימה 300 אלף ק"מ,

לאחרונה החלו גימגומים במנוע בזמן נסיעה או עמידה, בזמן עמידה במהלך סרק או בD ישנה תחושה כאילו המנוע נחנק/משתנק, כל הרכב רועד.

וכן בזמן נסיעה ישנה תחושה שהמנוע לא פועל במלוא עוצמתו.

זה התחיל לפני שלושה חודשים, אז ביקרתי במוסך ונמסר כי הכויילים הלכו, החליפו את ארבעתם במחיר של כ1700 ש"ח, לאחר החלפת הכויילים הבעייה נעלמה עד לאחרונה

אך לאחרונה זה היא חזרה שוב,(בשינוי קל, היא לא מופיעה כל הזמן אלא רק לעיתים) בביקור במוסך וחיבור הרכב למחשב נמסר כי אין תקלה המדווחת במחשב ולדעתם הפתרון הוא לבצע ניקוי המערכת סביב למנוע,

עלות הטיפול סביב ה 1000 ש"ח (לאחר הנחה).

אודה לחוות דעתכם המלומדת

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סלילי ההצתה מקוריים ? מתי הוחלפו מצתים לאחרונה ?.

על איזה ניקוי הם רוצים במוסך 1000 שח, נשמע מחיר יקר והזוי.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לתגובתך!

מסרו על ניקוי הפיח בכל המכלולים מסביב למנוע (בטעות שאלתי כמה יעלה ניקוי מנוע, והוא הדגיש לא מנוע, אלא המכלולים שסביב למנוע)

לשאלתך התקשרתי למוסך שלי (מורשה) ולהלן הנתונים

הפלאגים החליפו ב173 אלף לפני 4 שנים (הבעלים הקודם, אך כנראה נעשה במוסך מורשה הונדה - אחר אך זה מופיע להם במחשבים).

סלילי ההצתה כמובן מקוריים, (בדקתי לייתר ביטחון כעת עם המוסך)

שוב תודה על התייחסותך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי, שום ניקוי ושום בטיח.

רוב הסיכויים שהתקלה היא בגלל מצתים גמורים- 4 שנים זה די והותר-בקש מהמוסך שיחליפו אותם ויראו האם יש שינוי בהתנהגות הרכב.לגבי מסנן האוויר-אמור להיות מוחלף פעם ב 2 טיפולים אם המפרט זהה לסיוויק - כחלק מיישור קו או הסרת ספק הייתי מחליף גם אותו.

עריכה אחרונה על ידי colauti 9

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסנן אוויר הוחלף לפני שנה וחודשים.

לגבי הניקוי, כתוב בהצעת מחיר

Manifold intake

ובחלפים מופיע החלפת אטם לסעפת יניקה ו2 אטמים סיוויק, אחד d4 206 ו 2006.

תודה רבה לתגובתכם ועזרתכם!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי, שום ניקוי ושום בטיח.

רוב הסיכויים שהתקלה היא בגלל מצתים גמורים- 4 שנים זה די והותר-בקש מהמוסך שיחליפו אותם ויראו האם יש שינוי בהתנהגות הרכב.לגבי מסנן האוויר-אמור להיות מוחלף פעם ב 2 טיפולים אם המפרט זהה לסיוויק - כחלק מיישור קו או הסרת ספק הייתי מחליף גם אותו.

כמו חשבתי, ניקוי סעפת יניקה.

לפני זה תחליף פלאגים ותראה אם המצב השתפר.

תודה שוב לעזרתכם.

1000 ש"ח עבור החלפת 4 פלאגים במוסך מורשה, האם זה מחיר הגיוני? (אני מניח, לא בטוח שזה אותם פלאגים שבסיוויק)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא זול ובכלל, למה לטפל במורשה ברכב בן 11 כאשר אפשר למצוא מוסך כללי, שיטפל בעלויות שפויות יותר.

גם אם זה מצתי אירדיום כמו בסיוויק המחיר גבוה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא זול ובכלל, למה לטפל במורשה ברכב בן 11 כאשר אפשר למצוא מוסך כללי, שיטפל בעלויות שפויות יותר.

גם אם זה מצתי אירדיום כמו בסיוויק המחיר גבוה.

תודה

בעבר ניסיתי לקבל שירות בכמה מוסכים אך לשווא, או שלא היו חלקים או שלא ידעו לטפל, ולכן פניתי למורשה.

יכול להיות שבגלל שזה רכב לא כל כך נפוץ, ישנם מוסכים שלא מכירים או מתקשים למצוא חלפים, היו חלפים שהמוסך הזמין עבורי במיוחד מחו"ל.

הלוואי הייתי מכיר מוסך אמין באזור אשדוד - גדרה שיוכל לטפל ברכב במחירים שפויים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקניה מחו"ל הפלאגים האלה לא מגיעים לעלות של 100 ש"ח כולל משלוח, נניח שפה בארץ המחיר כפול, 200 ש"ח, תוסיף על זה דמי ישראל עוד 100 ש"ח.

300 ש"ח לרביעיית פלאגים, אני לא מאמין שההחלפה במנוע שלך מורכבת במיוחד אז עבודה לא צריכה להיות יותר מ 100-150 ש"ח להחלפת פלאגים.

גש לקנות את הפלאגים בעצמך וגש לכל מוסך שיבצע לך את ההחלפה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אם מדובר בפלאגים מסוג ארידיום הם יעלו לך בארץ גג 400 שח. גם אם סעפת היניקה פה היא עליונה ויש צורך להסיר אותה לצורך החלפת הפלאגים המחיר של 600 שח זה מחיר מופרך והזוי. גש לרכוש הפלאגים בעצמך ומצא מי יבצע ההחלפה. לגבי ניקוי סעפת יניקה גש לשמוע חוות דעת נוספת בטח שלא תשלם מחיר שכזה אבל לפני הכל תחליף פלאגים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אם מדובר בפלאגים מסוג ארידיום הם יעלו לך בארץ גג 400 שח. גם אם סעפת היניקה פה היא עליונה ויש צורך להסיר אותה לצורך החלפת הפלאגים המחיר של 600 שח זה מחיר מופרך והזוי. גש לרכוש הפלאגים בעצמך ומצא מי יבצע ההחלפה. לגבי ניקוי סעפת יניקה גש לשמוע חוות דעת נוספת בטח שלא תשלם מחיר שכזה אבל לפני הכל תחליף פלאגים.

תודה על ההסבר והאכפתיות!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1948 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...