Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תקלה בחיישן לחץ נוזל הילוכים, רנו פלואנס 2011 בנזין

Aviv Ratzon
שימו לב! השרשור הזה בן 1070 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

כבר תקופה ארוכה שיש לי תקלה חוזרת בגיר, שנעלמת מיד אחרי שמכבים את הרכב. עד עכשיו היא עלתה פעם בהרבה מאוד זמן אבל בימים האחרונים היא קפצה המון במהלך נסיעה, אז הצלחתי סוף סוף לתפוס את קוד התקלה וחיפשתי מידע באינטרנט.

התקלה היא: P0841 Transmission Fluid Pressure Sensor

יש פה מאמר דיי מקיף שמדבר על אבחון וטיפול: https://www.obd-codes.com/p0841

להבנתי אמור להיות דיי פשוט - לפתוח את תיבת ההילוכים ולבדוק את תקינות החיישן, אבל אין לי שמץ של מושג איך מגיעים לתיבת הילוכים ופותחים אותה וכמה זה מסובך.

זה משהו שאני יכול לעשות לבד? יש כאן מישהו שיכול לתת טיפה הכוון והדרכה לגבי זה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אין לך ידע טכני, עדיף לפנות למוסך שמתמחה ברכב ( במרכז יש את אורן בחולון או גבע בתל אביב) או למכון גירים אוטומטיים כמו י.ס גירים בצומת סגולה, בפתח תקווה.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנתיים מאוחר יותר...

היי אביב,

אני יודע שעבר זמן רב מאז פתיחת השרשור אבל מעניין אותי לדעת מה בסוף זה היה, מה עשית ואיך נפתרה הבעיה.

לאחרונה התחילה להופיע לי אותה תקלה פעם בכמה שבועות.

כיבוי והפעלה מחדש של הרכב מאפס את התקלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1070 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...