Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב חדש ב- 50,000 - כל הכבוד לניסאן !

orankohn
שימו לב! השרשור הזה בן 1954 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הקטע העצוב (או אולי המעודד) הוא שנסיעה על 90 קמ"ש במיקרע מרגישה כמו 30 קמ"ש באיוניק. 90 קמ"ש באיוניק מרגישים כמו 160 קמ"ש במיקרע.

ההסבר לזה הוא ככל הנראה בידוד רעשים מוצלח יותר במיקרע (כן, כן) וגיר (לפחות בגירסה הרציפה) שמרגיש נינוח יותר במהירויות שיוט. לא שהסל"ד באיוניק פסיכוטי (2,000 סל"ד ל 100~ קמ"ש) אבל היא פשוט רועשת יותר ומרגישה פחות יציבה (לפחות האקזמפלר שלי).

האמת היא שעוד בחיתוליה כאן כשבאתי לבחון אותה כפוטנציאל להחלפת אוקטבית ליסינג, האיוניק מאוד איכזבה במיוחד בשל הסתירה בין המראה החיצוני המרשים והמלוטש לנסיעה הרועשת, המחוספסת וחסרת העידון, אלו בתוספת הפלסטיק הגס והלא נעים שעוטף אותך מכל עבר הבריחו אותי מהר מהחנות. העובדה שהיום אחרי למעלה משנה האיוניק היא פחות או יותר האוטו הכי נמכר כאן, מצביעה על כך שאני לא מבין כלום כנראה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 140
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מי שלא אוהב את הגיר הזה זו זכותו, והגיוני שזה מעצבן, אך להתחיל לתת חוות של ילד בן 10, ממש לא לעניין, זה משקף רמת פורום ירודה ולא מקצועית, ואף מטעה.

גיר מעצבן, הבנתי, אך בגללו הרכב לא נוח? ולא בטיחותי (ששמעתי את זה בשרשור אחר)?, נו באמת.

עם כל הרצון הטוב לפגוע בתדמית של לגיר הזה, כאן מגיע באזזזזז, וכל אחד שלא מבין, פשוט תגיד לו שהרכב לא נוח בגלל הגיר, יענה לך יפה שלום ואחורה פנה.

וואלה.... "רמת פורום ירודה ולא מקצועית ואף מטעה" אמר מי שכתב את זה, ואחר כך את זה ואז שוב את זה.

לא מטעה בכלל בכלל....

מי שמך לבטל את דעתם של אחרים?

וכן, אם הגיר מטלטל ופועל בצורה לא חלקה, כזאת שגורמת לחוליות הצוואר לנוע על הציר האופקי, זה לא נוח.

וכן, אם מחד הגיר גורם לבלימות מנוע לא רצויות ומצד שני משתהה בהאצה, וזה בגלל הימצאות הגיר בהילוך הלא מתאים, אזי זה לא בטיחותי גם לך וגם לסביבתך, כי הרכב מבצע פעולות בילתי רצויות.

מזל שבאפריל השנה הצטרפת לפורום והעלת את הרמה.

קרדיט ל- misterb על התמונה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אצלך ה108 ידנית אז המנוע חזק מאשר בc1.

בכביש מפותל והררי לדעתי אין הנאה ממנוע ליטר עם 68 כ״ס.

Sent from my iPhone using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואלה.... "רמת פורום ירודה ולא מקצועית ואף מטעה" אמר מי שכתב את זה, ואחר כך את זה ואז שוב את זה.

לא מטעה בכלל בכלל....

מי שמך לבטל את דעתם של אחרים?

וכן, אם הגיר מטלטל ופועל בצורה לא חלקה, כזאת שגורמת לחוליות הצוואר לנוע על הציר האופקי, זה לא נוח.

וכן, אם מחד הגיר גורם לבלימות מנוע לא רצויות ומצד שני משתהה בהאצה, וזה בגלל הימצאות הגיר בהילוך הלא מתאים, אזי זה לא בטיחותי גם לך וגם לסביבתך, כי הרכב מבצע פעולות בילתי רצויות.

מזל שבאפריל השנה הצטרפת לפורום והעלת את הרמה.

אנחנו מדבירם על נושא ספציפי, ואתה מביא לי תגובות ישנות שלא קשורים לדיון, למה זה תורם מר עליה ברמת הפורום? , עשיתה לי וגרמתה לי ולפני שנולדתי, די, זה לא מעניין כאן.

גורם לחויליות הצוואר לנוע על ציר האופקי :lol::lol::lol: , תגיד אתה בן 120?

עזוב, מהתגובה שלך, אני בטוח שמעולם לא נסעתה או ניסיתה להבין איך הגיר הזה עובד, והנה עוד תגובה מיותרת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אצלך ה108 ידנית אז המנוע חזק מאשר בc1.

בכביש מפותל והררי לדעתי אין הנאה ממנוע ליטר עם 68 כ״ס.

Sent from my iPhone using Tapatalk

בירידה כן :)
בשביל לנסוע מהר ברכב מהיר, צריך קודם ללמוד לנסוע מהר ברכב איטי.

דיברו פה כבר על מישהו שמגיע לימי מסלול עם סוזוקי סוויפט אוטומטית, ומאכיל אבק רכבים חזקים ויקרים פי כמה מהסוזוקי שלו.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

בעליה לא תצליח לנסוע מהר ברכב איטי, לא משנה כמה תנסה. גם אם תצבור תנופה במישור שלפני, בעלייה ארוכה תמיד יהיה מישהו שיתעכב בגללך. בירידה זה כבר skill לנהוג מהר איפה שנהגים פחות מנוסים במכוניות חזקות יותר מרגישים צורך להאט.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנחנו מדבירם על נושא ספציפי, ואתה מביא לי תגובות ישנות שלא קשורים לדיון, למה זה תורם מר עליה ברמת הפורום? , עשיתה לי וגרמתה לי ולפני שנולדתי, די, זה לא מעניין כאן.

גורם לחויליות הצוואר לנוע על ציר האופקי :lol::lol::lol: , תגיד אתה בן 120?

עזוב, מהתגובה שלך, אני בטוח שמעולם לא נסעתה או ניסיתה להבין איך הגיר הזה עובד, והנה עוד תגובה מיותרת.

31 חודשים ו- 34K ק״מ ״מאושרים״ עם 208 רובוטית הספיקו לי בשביל להבין איך זה (לא) עובד.

קרדיט ל- misterb על התמונה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

31 חודשים ו- 34K ק״מ ״מאושרים״ עם 208 רובוטית הספיקו לי בשביל להבין איך זה (לא) עובד.

30 חודשים ו- 54K ק״מ ״מאושרים״ עם 301 רובוטית הספיקו לי בשביל להבין איך זה (כן) עובד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העובדה שהיום אחרי למעלה משנה האיוניק היא פחות או יותר האוטו הכי נמכר כאן, מצביעה על כך שאני לא מבין כלום כנראה.

אתה דווקא מבין מצויין.

נהגתי על הגרסא האוט' מהשכרה איזה 20 ק"מ ומההתרשמות הקצרה שלי היא לא הייתה כזאת גרועה כמו שמתארים וכמו שציפיתי, לא הרגשתי שהיא רועשת או איטית בצורה חריגה ביחס לרכבי מיני / סופר מיני אחרים שיצא לי לנהוג עליהם.

היא זריזה (ביחס לקטגוריה), המזגן ממזגן נפלא, שקטה (בהשוואה לקיה ריו/גרנדה פונטו לדוג') ויציבה באופן מפתיע גם במהירויות שהשתיקה יפה להן. הגיר הרציף לעיתים יטלטל את כל המרכב בהאצה אגרסיבית, אך זו נקודת חולשה של גירים רציפים נוספים (גם באימפרזע נתקלתי בהתנהגות דומה).

אם לא מציבים רף גבוה, במחיר המוצע מכונית גרועה, לדעתי, היא לא.

עריכה אחרונה על ידי ALÞћÃ
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דאציה סנדרו סטפווי ידנית עם הרחבת אחריות ל 150K ק"מ.

בינתיים, טפו טפו טפו אבל היא חדשה עדיין, 2017 וכבר עם 68 אלף ק"מ.

כל מי שציין שהוא מעדיף C1, כבודו במקומו מונח וכולנו מכבדים את זה לאללה, אבל אם אפשר, כמה נימוקים רציונליים, במה C1 ככ יותר טובה מהמיקרה.

איזה מקריות, המחירון של דאציה סנדרו סטפווי ידנית דיזל שווה למחירון של המיקרה הידנית, 76 אלף ש"ח. צריכת דלק לפי נתוני יצרן, מיקרה 1:16 ודצ'יה 1:26, נצא מנקודת הנחה שזה המציאות כרגע. כלומר, פער של כמעט 4200 ליטרים בין הרכבים. אם נתרגם לכסף זה בערך שווי ההנחה על המיקרה, 25 אלף ש"ח. עכשיו הבחירה בניהם היא רק עניין של סדר עדיפות. הביצועים העדיפים בדצ"יה, למיקרה יש יותר כריות אוויר, תא המטען גדול יותר בדצ'יה, צמיגים קטנים יותר במיקרה (עלויות החלפה זולות יותר), אבזור עדיף בדצ'יה (מולטימדיה, בקרת שיוט, חלונות חשמל מאחורה, פנסי ערפל, הגה וידית הילוכים מעור ומסילות בגג) כנגד במיקרה יש חימום למושבים הקדמיים ⁦[emoji848]

לדעתי יהיה גם יותר קל למכור רכב דיזל בן 4 עם 180 אלף ק"מ לעומת בנזין.

מה שאני מנסה להגיד, מי שנוסע הרבה הדלק הוא פקטור מאוד משמעותי. הרבה יותר מההנחה על הרכב.

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החישוב הזה לא מדוייק.

אם נלך לפי נתוני יצרן לצריכה משולבת:

מיקרה - 1 ל 20.

סנדרו דיזל - ל 26.

לפי המספרים האלו צריך לנסוע 300 אלך ק"מ בשביל לחסוך 25 אלף שקל רק על דלק.

זה כבר ק"מ גבוה מאוד, כנראה שהרכב ימכר לפני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הייתי עכשיו צריך לקנות אוטו בשביל נסועה נמוכה, הייתי שוקל את המיקרה המדוברת.

לנהוג בזה 100-150 ק"מ ביום כנראה יהיה עינוי.

איוניק בולעת את הקילומטראז׳ הזה בינתיים יופי, כך גם קורולה לפני.

עריכה אחרונה על ידי vadim6385

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1954 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...