Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב חדש ב- 50,000 - כל הכבוד לניסאן !

orankohn
שימו לב! השרשור הזה בן 1926 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני לא מרבה לשבח יבואנים ובטח לא בהקשרי תמחור דגמים חדשים.

בכל זאת, לדעתי ראוי לשבח את המבצע המתחיל היום בניסאן בו ניתן לקנות ב- 50,000 רכב חדש שהינו בהחלט סביר. (יש 10 שקלים עודף...)

מדובר בניסאן מיקרה חדשה ידנית עם 80 כ"ס.

בנוסף , אולי זכור לחלקנו שרשור שהיה לא מזמן מדוע היבואנים בימי מכירות לא מפרסמים מחירים אלא מסתפקים באמירה מעורפלת "תנאים מיוחדים".

במבצע החדש של ניסאן (קרסו) לכל הדגמים יש מחיר ברור של מבצע. יפה מאוד !

נכון, שניתן היה אולי להשיג במחיר זה את הדגם הזה דרך סוכנויות 0 ק"מ מליסינג אבל יש יתרון משמעותי לקנות ישירות מהיבואן ללא הפחתה עתידית עקב יד ראשונה של חב' ליסינג.

לפי דעתי התמורה בהחלט מצויינת. אם נשווה לחלופות חדשות אפשריות יש לרכב הזה, במחיר הזה יתרונות רבים למדי:

- חסכוני מאוד .

- רכב מוכח ואמין, בטח בגרסא ידנית פשוטה.

- ממדים ומרווח פנים אפילו גדולים מרכבי מיני.

- מנוע חזק למדי יחסית - 80 כ"ס - בהתאם ביצועים סבירים בהחלט לקטגוריה.

- בטיחות סבירה - קיבל בשעתו 4 כוכבי NCAP.

ברור שהרכב לא חף מחסרונות כגון מנוע 3 צילינדר שאולי מעט רועד, איכות גימור וחומרים די פשוטים. אולם, לדעתי מול היתרונות שציינתי החסרונות האלו די מתגמדים.

האם יש חסרונות נוספים שלא חשבתי עליהם? יש איזישהו מילכוד חבוי?

ניסאן מיקרה.png

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 140
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

כנראה הם צריכים להעיף את הדגם הזה ספציפית שלא ירשם להם כיד של היבואן, אין לי מושג רק מנחש.

נהגתי על רכב כזה בדיוק ביוון, זוועה של נוחות ואני לא רגיש למושבים לא נוחים בדרך כלל, בידוד רעשים - אפס.

חזקה? לא, אולי זריזה בטווח סל"ד מסויים אבל לא התלהבתי, מרגישה מאוד זולה מבפנים.

חסכונית? מאוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דגם חדש של האוטו הזה מסתובב בכבישי אירופה כבר זמן לא קצר, לפחות כמה חודשים, שונה לחלוטין ומתקדם משמעותית ביחס. לא באמת מבין מאיזה מחסנים מגיעה המיקרה שנמכרת כאן עדיין, קשה להאמין שהיא עדיין מיוצרת, אבל אולי הביקוש המסיבי כאן מכתיב ליצרן התנהגות שונה מהמקובל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אקח סיטרואן C1 באותו מחיר (או זול יותר מ0 ק״מ), תודה.

Sent from my iPhone using Tapatalk

מעולם לא נהגתי לא ב-C1 המחודשת ולא במיקרה.

אבל אני בכלל לא בטוח שה- C1 עדיפה.

אני אישית לא מחבב רכבים עם מנוע 3 צילינדרים שלא אוזן כהלכה. (באיביזה 1.0 טורבו למשל לא הצלחתי להרגיש אותו או את הרעידות).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השבוע חבר הלך לברר לגבי מיקרה, הציעו לו רכב שנדפק באוניה - פגושים וגג, הגג תוקן והפגושים הוחלפו

המחיר?

50 אלף...

לא יודע, ניסאן לא נותנת לי אף פעם תחושה של אמינות, בשום מצב.

Polo 2012

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על מה כל הכבוד? שמוכרים לך רכב מיושן, לא נעים ולא בטיחותי במחיר המתאים?

לא, על זה שבמחיר של משפחתית יוצאת ליסינג אתה מקבל רכב חדש עם אחריות יצרן עם אופציית מימון.

בשביל הרבה אנשים, שלא מעניין אותם חוויית נהיגה, נוחות, כח או התנהגות כביש, (וגם בטיחות לא ממש, למרות שזה עדיין יהיה עדיף על אוטו ממגרש, שנוסר ורותך) והם רק רוצים אוטו להגיע לעבודה, לימודים, סופר, רכבת, ולא להתעסק עם יד שניה, זה יכול מאוד להתאים.

אם אתה מחפש משהו מעבר, אז תעבור הלאה.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לי שבהשוואה ישירה אין להצעה הזו מתחרות. מדובר ברכב מודל 2019 שהקונה יד ראשונה מהיבואן.

ניתן לשלם עוד כעשירייה ובאזור ה - 60 לקבל רכב ידני קטן יותר, צפוף יותר וחלש יותר.

סתם מעניין - ראיתי שביד 2 יש כמה עשרות מיקרות ידניות משנים 2017-2018. המוכרים מבקשים בתחום 45-50 אלף. מי יקנה עכשיו מהם כשאפשר 2019 חדשה מהיבואן בסכום דומה.

ואפילו במודעה יש הצעת מימון - 16K מקדמה , 299 X שלוש שנים ובסוף 25K.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחיר הולם לרכב שתוכנן ב-2010 ולא נמכר בעולם המודרני כבר כמעט שנתיים.

זריז? לא. הסבר למטה.

מרווח? קצת יותר מרכב מיני ופחות מכל סופר מיני.

מוכח ואמין? כן, כמו אבן, וגם משוכלל כמו אחת. זה לא חוכמה להגיד שערימת חול היא "אמינה".

מנוע חזק, למדי, יחסית? לא. 0-100 בכמעט 14 שניות. זה יותר איטי מחילזון ששפכו עליו חנקן נוזלי.

בטיחות סבירה? הנה דו"ח המבחן שלה (2010) - והנה מבחן של מכונית אחרת מ-2011 (מבחן מעט מחמיר יותר) שקיבלה ציונים דומים וממש לא מזמן נבחנה שוב וקיבלה 0 כוכבים. אז עכשיו בוא תגיד לי אתה אם הבטיחות שלה סבירה או לא.

מכונית ישנה, מיושנת, שעוד כשתוכננה - תוכננה להיות מכונית לואו קוסט למדינות עולם שלישי. כל קשר בינה לבין ניסאן הוא בשם, כי בעוד שהרכבים של ניסאן מתוכננים ומיוצרים ביפן/אירופה/ארה"ב המייקרה הזו (בניגוד לקודמות, אגב) תוכננה ויוצרה בעולם השלישי ועבור העולם השלישי. סין, הודו, מקסיקו, תאילנד ואינדונזיה - כאשר אלינו היא מגיעה מהודו.

לגבי פרסום המחיר, אכן כל הכבוד להם אבל כנראה שרק ככה הם אשכרה יכולים לגרום לאנשים להגיע ולקנות את המכונית הזו.

הבעיה בישראלים - ואתה בכללם - שאתם רואים את השם של המותג ועל סמך זה מחליטים. אתם מתעצלים לרדת יותר עמוק לשורש העניין ולבדוק מה באמת מוכרים לך. בדיוק כמו כל מיני אנשים שמוכרים A קלאס ומתייחסים רק להיותה "מרצדס".

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעולם לא נהגתי לא ב-C1 המחודשת ולא במיקרה.

אבל אני בכלל לא בטוח שה- C1 עדיפה.

אני אישית לא מחבב רכבים עם מנוע 3 צילינדרים שלא אוזן כהלכה. (באיביזה 1.0 טורבו למשל לא הצלחתי להרגיש אותו או את הרעידות).

נושא הרעידות הזה בכלל מוזר,

פעם השכרתי פיג'ו 208 1.2 טורבו עם קצת יותר מ20K ק"מ, ושם הרגשתי את הרעידות.

אצלי ב301 שכבר עם 54K ק"מ, אין רעידות ומעולם לא היה.

כך שלדעתי מומלץ לעשות נסיעת מבחן ולבדוק את זה פרטני לאותו רכב שמעוניינים לקנות.

יש לי קרובי משפחה בקנדה, הרכב הזה עדיין נמכר שם גם כן, אך עולה פחות מ10K דולר קנדים אחרי הנחות, שזה פחות מ30K ש"ח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נהגתי במיקרה כזאת בדיוק אחרי שיצאה מתיחת פנים האחרונה בשנת 2014, חדשה עם כמה אלפי ק"מ , ברודוס. 1.2 ידנית.

היא כן רועדת באופן די משמעותי בניוטרל ללא מזגן, עם מזגן המחשב מעלה את הסל"ד לאיזור 1000 ורוב הרעידות נעלמות.

דווקא כן די זריזה, מאוד בסיסית ולחלוטין מרגישה כמו רכב מהעשור הקודם אבל ב 50 אלף שקל זה לדעתי לא רע.

לא חושב שמישהו אי פעם קנה את הדגם הזה במחיר הרשמי 75.000 ש"ח. היא נמכרה במבצע ב 60 אלף יד 00 ישירות מהיבואן גם לפני 3 שנים.

במנוע 1.2 של פיז'ו יש משקולת איזון, היא מעלימה את הרעידות כמעט לגמרי במיוחד במכוניות עם גיר ידני או רובוטי, איפה שהגיר לא מעמיס על המנוע בסל"ד סרק. זה מכיוון שהמנע הנ"ל משמש גם מכוניות גדולות ויקורות יותר.

במנועים תלת צילינדריים של יצרנים אסיאתיים, שמייעדים את המנועים האלו רק למכוניות קטנות וזולות אין משקולות איזון לכן הם רועדים יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא זריזה בכלל, מאיפה אתם מביאים את זה?

רכב מיושן ששייך לעשור הקודם מכל בחינה,

עם איכות חומרים ורעש שעכשיו גם תואמים למחיר.

לכל סיר יש מכסה ויש מי שהמחיר יקרוץ לו.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1926 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...