Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איטום חור בקיר חיצוני

AMOS
שימו לב! השרשור הזה בן 1947 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ערב טוב

חור שקיים בקיר החיצוני של הדירה מכניס מים

לתוך הקיר בחדר השינה .

החור עצמו נגיש מהחלק החיצוני וגם מאזור החלון עצמו .

איך הכי מומלץ לאטום את המפגע הזה ?

פרופילה / צלוטיט

סיליקון

סופר 7

המטרה כמובן למנוע חדירה מים אך גם מניעה של היווצרות עובש

בעתיד

אשמח לעצתכם

FA38B046-AE24-41FD-A304-CB43C42E28D9.jpgD5FD19A3-BA92-4B08-A9CC-471F7D45D99A.jpg

"החיים קשים. הם קשים יותר אם אתה טיפש"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת שזו באמת הייתה הכוונה …שכן מדובר על דופן החלון והנראות באמת לא קריטית .

אז אם הבנתי נכון מילוי באמצעות מלט ואיטום עי שכבה דקה של סיליקון פשוט ?

תודה על הסיוע

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי עדיף מילוי בבטון ולא מלט - שיהיה חול ואבנים - מקשיח את החומר - אני חושב שכדאי לנעוץ כמה קוצים כדי לתת לבטון מקום להיתפס עליו. עליו ליישם טיח אקרילי או כל חומר שיתאים לך מכאן.

סיליקון פשוט יתייבש ויתפורר ויהווה מטרה נוחה לג'וקים/מיני מזיקים אחרים. לכן גדאי להשקיע באיטום טוב.

עדיפות לשפשוף עצמי בבית ולא אצל בעלת מקצוע

צריך גם קרם אני מאמין.

:roll::lol::oops:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי התמונה יש בחלק החיצוני סורג.

זה שהוא חוסם את היציאת מים מהאדן חלון. תורם לכניסת המים.

לכופף ב 2 נקודות את המסגרת. ב3 מ"מ שלמים יהיה קל לברוח החוצה.

2. מילוי הסיליקון לבן/ שקוף.

יחזיק שנתיים שלוש בקלות.

והחלפה בחדש תעלה כ 10 שקלים. ו10 דקות עבודה.

גלגלצ: דיווחי תנועה ביציאה ממצרים. עומס תנועה ענקי ממחלף סיני עד מחלף ים סוף, משה תיזמן 40 שנה. תודה לך משה.

מודעת מכירה ................ פרויקט איטום על הרכב שלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחי נתן לי את החומר הנ"ל : פילקוט

http://www.jacobi.co.il/product/%D7%A4%D7%99%D7%9C%D7%A7%D7%95%D7%98/

והציע ליישם אותו ללא הכנה כלשהי ( צלוטיט \ פרופילה וכו )

מישהו מכיר את המוצר ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי עדיף מילוי בבטון ולא מלט - שיהיה חול ואבנים - מקשיח את החומר - אני חושב שכדאי לנעוץ כמה קוצים כדי לתת לבטון מקום להיתפס עליו. עליו ליישם טיח אקרילי או כל חומר שיתאים לך מכאן.

סיליקון פשוט יתייבש ויתפורר ויהווה מטרה נוחה לג'וקים/מיני מזיקים אחרים. לכן גדאי להשקיע באיטום טוב.

עכשיו כשאני עובר על ההודעה שלי, אני רואה שכנראה הייתי ממש, אבל ממש מסטול וכתבתי דברים הזויים. אני חשבתי שבחור בגודל של כלב ממוצע, ולכן כתבתי את זה. מצפייה בתמונות שלו, הבנתי את גודל הטעות.

עם החומר שהבאת אתה צריך לחדור לכל הסדקים - הוא נוזלי ולכן מתאים ליישום על גגות או על כל מיני משטחים שאתה יכול להחדיר אותו לכל מקום אפשרי. לכן לא הייתי ממליץ לך לעשות את זה לצורך איטום מלא.

יש לסיקה חומר שנקרא FC-11 - חומר לאיטום שנשאר גמיש לאורך זמן. זה בא בנקניק או בטיובה נוח וקל - אני השתמשתי בו. מצריך פריימר (פשוט תשפריץ פריימר לתוך החור לכל מקום אפשרי ותן לו חצי שעה להתייבש) ואז יישום שלו. עשיתי את זה על המחסן שלי (איטום בין פלטות OSB) וזה מחזיק כבר כמעט שנתיים. צבעתי אותו בצבע שמן והכל מחזיק ועומד.

אז סליחה על הטעות אה? :roll:

עדיפות לשפשוף עצמי בבית ולא אצל בעלת מקצוע

צריך גם קרם אני מאמין.

:roll::lol::oops:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...