Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הבנת תקלה אפשרית בדוד

GOLF
שימו לב! השרשור הזה בן 1952 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא מבין בדודים מי יודע מה.

מדליק את הדוד ל-45 דק' פחות או יותר, והמים החמים מספיקים לרבע שעה לכל היותר.

נראה לי מוזר ולא תקין.

מה זה יכול להיות? משהו שאני יכול לתקן/להחליף לבד?

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדרך כלל כשהפלאנג' מלא באבנית, גם גוף החימום מתכסה באבנית.

זה עניין של:

לנתק את החשמל, לסגור את ברז המים שמגיע לדוד, לפרק את הפלאנג', לבצע ניקוי של אבנית בתוך הדוד, להרכיב פלאנג' חדש, להרכיב גוף חימום, להרכיב טרמוסטט, לפתוח את הברז ולחבר את החשמל ו...זהו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריך לעשות ניקוז לדוד לפני הכל אם אני מבין נכון? הוא נמצא בחדר מדרגות, אז אני מעדיף לא לנקז את כולו בהוצאת פלאנג' כי תהיה הצפה רצינית. איך אפשר לנקז אותו בצורה שפויה יותר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדרך כלל כשהפלאנג' מלא באבנית, גם גוף החימום מתכסה באבנית.

זה עניין של:

לנתק את החשמל, לסגור את ברז המים שמגיע לדוד,( להוריד את החשמל. ולבדוק עם טסטר אין חשמל על הכבלים) לפרק את הפלאנג'(ולקחת בחשבון שכל המים שבתוך הדוד. הולכים לצאת עליך החוצה. ולהציף את האיזור.) , לבצע ניקוי של אבנית בתוך הדוד (וכדאי להכניס יד פנימה ולנקות ולקחת צינור ולשטוף את הדוד מביפנים. להרכיב פלאנג' חדש, להרכיב גוף חימום ומאיץ חימום, להרכיב טרמוסטט, לפתוח את הברז ולחבר את החשמל ו...זהו.

הדוד שלך מלא אבנית.

תתכונן להוציא הרבה אבן מהדוד.

החלפה של הפלאנג' וגוף חימום + מאיץ. ובמידה ולא החלפת מלא מלא זמן טרמוסטט. אולי לחשוב לכיוון. כי זה מוצר זול. ועל הדרך זה טיפול מהיר. והמוצר כבר מפורק. אגב. אתה לא תהיה צריך לכוון לטמפרטורה גבוהה. כי אחרי ניקוי החימום מהיר ביותר.

גלגלצ: דיווחי תנועה ביציאה ממצרים. עומס תנועה ענקי ממחלף סיני עד מחלף ים סוף, משה תיזמן 40 שנה. תודה לך משה.

מודעת מכירה ................ פרויקט איטום על הרכב שלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי קיימת בעייה דומה למתואר כאן , מה עלות ממוצעת להחלפה עי איש מקצוע ?

ושאלה נוספת ( אם כבר נדחפתי ....) איך כשיש שמש המים בדירה רותחים מאוד ? הקולטים מחממים את המים עד כדי כך ללא החמם \ פלאנג ?

"החיים קשים. הם קשים יותר אם אתה טיפש"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשהקולטים מחממים את המים גוף החימום, הפלאנג' והתרמוסטט לא משתתפים בחגיגה. השמש מחממת את המים בקולטים ומשם הם מסתחררים בגלל הבדלי הטמפרטורה.

להחליף פלאנג' יעלה לך 60-80 שקל לבד וכ 400-500 על ידי בעל מקצוע.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדוד שלך מלא אבנית.

תתכונן להוציא הרבה אבן מהדוד.

החלפה של הפלאנג' וגוף חימום + מאיץ. ובמידה ולא החלפת מלא מלא זמן טרמוסטט. אולי לחשוב לכיוון. כי זה מוצר זול. ועל הדרך זה טיפול מהיר. והמוצר כבר מפורק. אגב. אתה לא תהיה צריך לכוון לטמפרטורה גבוהה. כי אחרי ניקוי החימום מהיר ביותר.

אז זהו, שאני מנסה להמנע מכמויות מים והצפה. איך ניתן לנקז את הדוד בצורה אחרת?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דרך אחרת מאוד מסובכת כי אתה צריך לנתק את המבוא ולמשוך משם צינור.

קח דלי גדול, שים מתחת וכל פעם תרוקן אותו (יקח לך כ 20 דליים).

אין ניקוז לחדר הדודים?

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא במכה אחת. אתה משחרר את הברגים של הפלאנג', פותח ברז מים חמים בבית ונותן למים לנזול. את קצב הנזילה אתה מווסת לפי כמה שחררת את הברגים.

ה 150 ליטר האלה נשפחים תוך בערך 2 דקות אם הוצאת את הפלאנג' לגמרי.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע לגבי התיקון, אבל לגבי הניקוז - למה פשוט לא לסגור את הברז שנכנס לדוד, ולפתוח את הברז בדירה על מים חמים ולתת לכל המים לצאת. במקסימום לפתוח איזה בורג בדוד כדי לאפשר לאוויר להיכנס אם נוצר תת-לחץ. ייקח קצת זמן (12-15 ליטר לדקה) אבל זה נראה לי עדיף על שכנים עצבניים.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...