Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איך פועלים כשחבילה שהזמנתם "נעקצת"?

lesles
שימו לב! השרשור הזה בן 1954 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

זה לא עניין של "לשבור ראש" אלא מי אשם.

מי נראה לך אשם?

הדואר בדק ואישר פנס שאיננו בחבילה?

אני הייתי פותח תלונה וחקירה בדואר.

העניין הוא שהוא לא יכול לפתוח תלונה וחקירה בדואר כי הוא לא הלקוח של הדואר, אלא המוכר.

לכן המוכר ששלח את החבילה צריך להתלונן מול הדואר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא נכון. יש טופס יעודי על השחתת דבר דואר שהגיע לנמען. לא שלם.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא נכון. יש טופס יעודי על השחתת דבר דואר שהגיע לנמען. לא שלם.

תודה רבה!

כששאלתי את הפקידה באותו רגע היא אמרה לי שזה לא אשמתה ושאני צריך לחתום לה שקיבלתי (למרות שסירבתי) ושאפתח דיספיוט מול המוכר (אמזון).

לדעתי זה ברור שהפנס נגנב בארץ על ידי מישהו בשרשרת אבל לא ידעתי מה באפשרותי לעשות. אעשה זאת בפעם הבאה אם יקרה שוב.

נדמה לי אתה יכול להביא אותו עם 172 כ"ס, וזה יותר ממה שאתה מבקש ב 22 כ"ס, אז אל תלחץ עד הסוף.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סוף טוב הכל טוב, לאחר שחפרתי לצ'יטה במיילים , בצ'אט, ובפניות חוזרות לאתר, התקשרו אלי ואמרו שאגיע לאסוף מאותו קיוסק את החבילה.

הפעם היא הייתה.

המערכת הגיעה שלמה ואפילו עם כלי שליפה, שלט למערכת, וצמה.

נראית טוב מאוד למחיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ומה ניתן לעשות במקרה שמקבלים באמת את החבילה אך היא ריקה מכל תוכן? (הזמנתי פנס טקטי בעוצמת לומן גבוהה. הגיעה החבילה, בתוכה הקופסה אבל אין פנס)

זה לא כלכך קשור לנושא. אבל אפשר בבקשה קישור לפנס? או דגם אחר מומלץ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגזרת הזולים אני מאוד מרוצה מזה:

https://www.ebay.com/itm/Tactical-8000LM-New-XM-L-T6-LED-Zoomable-Bronze-Flashlight-2-x18650-Torch-Lamp/282914698401?ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT&var=582704785065&_trksid=p2057872.m2749.l2649

זה פנס באורך של 20 ס"מ בערך. מופעל ע"י 2 סוללות 18650 בטור. (כלומר עוצמה כפולה).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מציע לכם להיזהר מכל אלה שמצהירים על כמות של כמה אלפי lumens, זה בדרך כלל לא מדויק בלשון המעטה.

אני בכל אופן הזמנתי את זה: https://www.amazon.com/gp/product/B00RCATDJA/ref=oh_aui_detailpage_o01_s00?ie=UTF8&psc=1

היה 25.95$ בזמנו

נדמה לי אתה יכול להביא אותו עם 172 כ"ס, וזה יותר ממה שאתה מבקש ב 22 כ"ס, אז אל תלחץ עד הסוף.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סוף טוב הכל טוב, לאחר שחפרתי לצ'יטה במיילים , בצ'אט, ובפניות חוזרות לאתר, התקשרו אלי ואמרו שאגיע לאסוף מאותו קיוסק את החבילה.

הפעם היא הייתה.

המערכת הגיעה שלמה ואפילו עם כלי שליפה, שלט למערכת, וצמה.

נראית טוב מאוד למחיר.

שמח לשמוע שהסתדר לך.

מציע לכם להיזהר מכל אלה שמצהירים על כמות של כמה אלפי lumens, זה בדרך כלל לא מדויק בלשון המעטה.

כל מילה בסלע.

אם כבר חשקה נפשכם בפנס עצמתי, לכו על אחד עם שם. הם לרוב לא יקלקלו את השם שלהם עם הצהרות כוזבות.

אני רכשתי פנס ראש כשעשיתי כמה תיקונים ושיפוצים בשעות הערב בדירה (כשהחשמל כבוי, הייתי צריך לראות מה אני עושה...) של לד לנסר. מוצהר 1000 לומן, ואכן קרוב מאד לזה אם לא לגמרי מגיע לזה. מרוצה ביותר, למרות המחיר הגבוה. התרשמתי ממנו מאד, כלי לכל דבר ועניין ולא צעצוע.

TRAIN, מקווה שיש לך מטען טוב לסוללות הללו- הן מסוכנות ויש להתייחס אליהן בכבוד... אני עם מטען חכם של NIGHTCORE. מומלץ. אפילו לא הכי יקר בעולם.

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בכל אופן הזמנתי את זה: https://www.amazon.com/gp/product/B00RCATDJA/ref=oh_aui_detailpage_o01_s00?ie=UTF8&psc=1

היה 25.95$ בזמנו

תודה, נראה נחמד. אבל חיפשתי משהוא עם עריסת טעינה ככה שלא צריך לשלוף את הסוללות. יש לי אחד כזה, אבל הוא נורא יקר, חשבתי שאולי הבא יהיה משהו זול יותר.

עריכה אחרונה על ידי innvision
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

http://www.israelpost.co.il/madrich.nsf/DefDocs/204?opendocument

להלן הנהלים.

הפיצוי ממילא יילך לשולח.

לפי הבנתי, זה נוהל שמתייחס לדואר פנים. גם סעיף 6.4 לא יכול להתקיים במקרה הנדון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...