Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

השכרת רכב לטווח קצר

opher50
שימו לב! השרשור הזה בן 1963 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן חברים,

מקווה שזה במיקום הנכון..

אני ככל הנראה במהלך החודש הקרוב אחזיר את רכב הליסינג של החברה ואצטרך לקנות רכב פרטי.

מאחר ואני רוצה לוודא שלא קונה רכב בלחץ חשבתי לקחת רכב שכירות /ליסינג לתקופה של חודשיים לערך ולמצוא רכב שמתאים לצרכיי בנינוחות.

יש למישהו מידע על אפשרויות בטווח הקצר?

ראיתי ששכירות רכב לחודש, הזול ביותר, עומד על כ3000 שקלים וזה נשמע לי מעט גבוה..

האם יש חלופות?

תודה!

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה טעות להשכיר סתם רכב לחודשיים בשביל לקנות "יותר ברוגע".

זה כסף לפח. יש לך חודש עד שאתה מחזיר את הרכב.

זה ה מ ו ן זמן. אנשים קונים רכב בכמה ימים.

תתחיל לחפש מעכשיו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שנתיים הייתי באותו מצב ושכרתי שברולט ספארק ידנית ב70 שקל ליום.

תכננתי לחפש חודש ומסיבות אישיות זה התארך מעט.

פתרון זה נותן שקט נפשי וכמו כן בתמחור שלו קח בחשבון שבזמן זה אינך משלם ביטוח , רישוי ואחזקה כך שאפקטיבית אתה משלם פחות.

אם מוצאים בסוף רכב טוב ושמור , לדעתי כדאי כי את ה2000 או יותר שתעלה השכירות יתכן שתשלם על בלאי ברכב פחות שמור

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זאת בדיוק הגישה שלי,

תודה רבה!

לפני שנתיים הייתי באותו מצב ושכרתי שברולט ספארק ידנית ב70 שקל ליום.

תכננתי לחפש חודש ומסיבות אישיות זה התארך מעט.

פתרון זה נותן שקט נפשי וכמו כן בתמחור שלו קח בחשבון שבזמן זה אינך משלם ביטוח , רישוי ואחזקה כך שאפקטיבית אתה משלם פחות.

אם מוצאים בסוף רכב טוב ושמור , לדעתי כדאי כי את ה2000 או יותר שתעלה השכירות יתכן שתשלם על בלאי ברכב פחות שמור

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1963 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...