Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שלום רב לכולם , טויוטה קורולה שנת 96 מיועדת לאספנות . השבתה ע"פ דוח שמאי

שימו לב! השרשור הזה בן 1956 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

זכרתי מהעבר , שהפורום הזה ענק ובזכות החברים שעוזרים מכל הלב ! קהילה נהדרת

ושוב תודות על השקעתך בהבאת הדברים ועזרתך בכלל . תבורך !

1. בשיחה מקדימה עם סוכנו של הפוגע הבנתי את האבסורד בשיטת "מצליח" של חברת הביטוח לעניין "רכב מיושן" והכרת "הפיצוי" המגוחך !

2. אך בדבריו (להאמין לו ? כן / לא ) הוא הדגיש כי אותם % 56 "פיצוי" נובעים מתקנות של משרד התחבורה ! או השבתה במקרה שלי . לבחירתי ..

3. לדאבוני העו"ד שלי נמצא בחו"ל

4. השמאי מטעמי חיזק את דבריי הסוכן לתקנות משרד התחבורה , וכמו כן דורש ממני להגיע להחלטה .. מוזר לי במקצת שזה דוחק בי !

היות והגעתי אליו דרך הסוכן של הפוגע .. ( משעשע שלעצמו :-) ופה חשדתי ! חח )

5. קראתי תגובתך ל - fatboy וקלעת בול ! יצאת קורולה אמיתי :-) אכן , לא מוותר על הרכב הנפלא כמו אחיך בדיוק ולא על סתם .

6. יכול היה רכבי להיות אחר הרי , שחונה כחוק והוא שווה 200.000 ש"ח . המקיף של הפוגע היה נפרד מ - 30.000 ש"ח וצפונה ..

ומכאן בדיוק לא מעניינים אותי חוקי משרד התחבורה . אלה עדיין לא חוקי יסוד !!

7. נשאר לתבוע וכך מתכוון לעשות

8. כל טוב לך ורב תודות שוב .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טריקי אתה ! להלן תגובתי : היות ועם כבוד והוגן אם באשמתי או שותף הנזק יחול בחלקו או כולו עלי ... מכסה מכיסי !

שמע סיפור קצר . אני קבלן פדקס לשעבר עם רכב 5 טון , לחוץ בזמן החלוקה 4.00 לפנות בוקר באחד הישובים סובב ב"ש

נוסע רוורס ובום נותן מכה לרכב חונה בחניה גדולה . יורד מצלם ומשאיר טלפון !!! אין חתול ברחוב .. לבד נטו בחשכה .

מתקשרים אלי למחרת ומתנצל . בקשתי להכניס לתיקון ולהמציא לי חשבונית . מלוא הסכום בהעברה בנקאית סך 1100 ש"ח לחשבונם .

שבועיים אחרי מופיע לי בחשבון זיכוי 1100 ש"ח !!! אלה הם בעלי הרכב שפגעתי בו .. מתקשר אליהם בכדי להבין אם נפלה טעות .

בעלי הרכב מחויך בשיחה ואומר : אהבנו את המוסר שגילית לא יותר !! ואמת מילה במילה fatboy . כל טוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה עניין שמיטה להר סיני? אם היית פוגע ברכב ששווה 200000 במחירון, הביטוח שלך /אתה היית משלם לפי הערך הנקוב. המטרה שלך - לשכנע את השופט מדוע לדעתך רכבך שווה יותר ממה שכתוב במחירון/ הערכת שמאי . מעניין אם יש תקדימים לתביעות כאלה.

God decides how long your life will be,you decide how wide it will be

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בלי קשר לתביעה של הצד השני,

אחרי תאונה יש סיכוי לא תיאורטי שהרכב לא יחזור להיות מה שהיה, גם אחרי תיקון יסודי.

אם אתה תובע יותר מ60% משווי הרכב הוא מושבת אוטומטית.

גם אם אתה מנסה לחלק את הנזק ולתבוע בשתי תביעות, אתה תגרום להשבתה של הרכב.

רק אם תצליח לייצר חוות דעת של שמאי שהרכב היה שווה הרבה יותר, תוכל לתבוע לפי שווי הרכב לפי חוות הדעת.

לא בטוח שהשופט יסכים לקבל את חוות הדעת, ואז הוא יהיה חייב להשבית את הרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה עניין שמיטה להר סיני? אם היית פוגע ברכב ששווה 200000 במחירון, הביטוח שלך /אתה היית משלם לפי הערך הנקוב. המטרה שלך - לשכנע את השופט מדוע לדעתך רכבך שווה יותר ממה שכתוב במחירון/ הערכת שמאי . מעניין אם יש תקדימים לתביעות כאלה.

הר סיני , 31 שנים על הכביש ועברתי מאות אלפי ק"מ בעבודתי במחנות צה"ל בכל הארץ . והזכרתי שקבלן חלוקה לשעבר , קו בן 500 ק"מ ! וכל לילה משך 5 שנים עד 2016 אזור הנגב אגב . גיליון תעבורה מושלג צח ונקי ! ואם שמת לב , לטויוטה ביטוח חובה בלבד . ומרמז לך שלעולם לא יקרה לי "אם היית פוגע ברכב" לעולם לא !! לא הכי חכם ואף טיפשי להימנע מכיסוי צד ג' .. אני יודע ! ויתכן שאצור את התקדים ובא השקט לבעלי רכבים מיושנים בישראל . ולאותה מכה שנתתי לרכב כשנסעתי רוורס ... חניה צפופה ועמוסה במיוחד והקראפטר הענקית שנהגתי בה הייתה חדשה לי כאשר יש דיליי ..... במצלמה האחורית מהחיישן . אך זניח ! דחיסה קלה . נקרא לזה "מכה" ..

עריכה אחרונה על ידי balutim
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התשובות של קורולה טובות אבל לא מחזיקות מים משפטית.

במחירון אין מחיר ל 1996, אז לכאורה אפשר להעריך חופשי

אבל במחירון יש מחיר ל שנת 2000 שהוא לאוט' 9500 ש"ח במחירון נובמבר.

שום שופט לא ייאשר לך את הסכום של של שנת 2000 אלא הוא יוריד כ 1000 ש"ח לכל שנה כפי שיש ירידה מ2001 ל 2000.

ולכן הערכה של 6000 -7000 ש"ח סבירה למצבו של הרכב מזה תוכל לקבל כאמור לא יותר מ59%

60% ומעלה הרכב מוכרז כאובדן גמור ומורד מהכביש

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

OK

שווי הרכב לפי הערכה של השופט ??? 6000-7000.

נניח שהרכב יורד מהכביש... אז חברת הביטוח חייבת לפצות בשווי הזה 6000-7000.

והיא מקבלת את השרידים ומנסה למכור אותם.

כמו שאני מכיר את שוק השרידים אין ערך לטויוטה הזאת לפירוק (רמז של מלא כאלה במגרשים),

כלומר חברת הביטוח תקבל 500 ש"ח לכל היותר ממכירת השרידים.

נניח הוא תובע את חברת הביטוח בתביעות קטנות על 5500,

מה האינטרס של חברת הביטוח לדרוש מהשופט השבתה ולשלם 7000 ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משחק פוקר

פות"ש רוצה את הרכב לכן הוא לא יסכים להורדה מהכביש

חברת הביטוח מנועה לתת מעל 60% משווי הרכב ללא הורדה מבכביש.

השמאי צריך לקבוע או אובדן גמור או שווי נזק פחות מ 60%. ופות"ש צריך להחליט אם מה הוא מגיע.

עם המואדם מגיעים למשפט.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1956 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...