Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התקנה בדודג' NITRO 2008 - או במילים אחרות PROJECT MALIGNANT

lanosforce
שימו לב! השרשור הזה בן 1521 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

המיד והטויטר עובדים מתדר גבוה מאוד.

אני מעריך כי גם אם תחתוך אותם אקטיבית ב-2k, כנראה שאתה לא תגיע לתדר החיתוך של הקבל של המיד.

אם אתה סקפטי אתה יכול לבדוק את הערך של הקבלים שמחוברים בטור למיד ולטויטר (למען הספורט :-P אני מעריך 4.7 ו3.3).

-

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 76
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

המיד והטוויטר אצלי עובדים מאזור ה400-500 (קרוס פסיבי עם חיתוך ב5K בין המיד לטוויטר)

המידבאסים יחתכו באזור ה250 אולי אפילו 200.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אדי - תנחומים על מות אמך (סורי על הדיליי..)

שאפו על הפרוייקט

Hybrid Audio Legatia L1PRO+L4 @ Genesis Dual Mono

Hybrid Audio Legatia L6 @ Genesis 4 Channel

AA Chaos 12 @ Sundown SAZ-1500D

Alpine 9533, H701, C701

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המיד והטוויטר אצלי עובדים מאזור ה400-500 (קרוס פסיבי עם חיתוך ב5K בין המיד לטוויטר)

המידבאסים יחתכו באזור ה250 אולי אפילו 200.

אני התכוונתי למיד ולטויטר של ה-"8

https://www.carsforum.co.il/vb/attachment.php?attachmentid=526129&d=1577897222

כמו כן,

מצטער שרק עכשיו שמתי לב, מוסר לך תנחומים על מות אמך

-

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכל טוב חברים!

אנחנו מדברים על 2017 - ממליץ בחום לקרוא את השרשור בפורום כללי - סיקורב - מפגר טורבו

שהוא גם בלוג התחזוקה המאוד כואבת של הרכב הזה.

המיד והטוויטר של ה8 אינטש האלה הם נופת צופים אחת גדולה - בגלל זה אני מתכוון או לסרס אותם פיזית או לסרס אותם בחיתוך מהDSP וכמו שזה נראה כרגע, אני מסכים לגבי שמירת המוליכים כמרסנים ומוסיפי מסה - אני הולך לסרס אותם מהDSP.

מה גם שאני רוצה לשמר אותם למקרה של מכירת הרכב - לא בטוח שאני רוצה להמשיך במסע הזה לאורך זמן -אם אני אחליט להזדקן עם הדודג' זו תהיה החלטה אמיצה מאוד ובעיני אם להיות לגמרי כנה - טיפשית מאוד ויותר מידי אמוציונאלית - משהו בסדר העדיפויות שלי יהיה לגמרי לא נכון.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

התקנת רמקולים 8 אינטש בדלתות הקידמיות

טוב, אני חייב לאמר שזה סוג של הגשמת חלום מבחינתי - תמיד רציתי רמקולים בקוטר כזה בדלתות הקידמיות אבל אין לי לא הכוח, לא הזמן ולא הממון ללכת ולהתחיל לבנות את הדיפונים כך שיתמכו בקוטר שכזה.

המזל עם הניטרו הוא שהדיפון, כפי שהוא מעוצב, יכול לתמוך בקוטר 8 אינטש בעזרת התאמות מינוריות!

אז הזמנתי לי רמקולים ניסיוניים שעלו לי סה"כ 40 דולרים - אלו שראיתם קודם.

דרמל עם דיסק חיתוך

4 ברגים

4 אום צפות

בשלב הזה אפילו התקנתי אותם - ללא חיזוק של טבעות עץ מאחורה - הדיפון מאוד מסיבי! וזה רק התקנה נסיונית כרגע.

ובאמת - להסיר את הדיפונים זה קלי קלות - שלושה ברגים - מעלים כלפי מעלה והופס יצא הדיפון.

תוך פחות משעתיים והרכב עם שמיניות בדלתות.

איך שומעים?

וואלה, מדהים!

הם בהחלט נותנים נפח באס מאוד שמיע - גיטרות באס עכשיו באות לידי ביטוי מאוד ברור.

לא כיוונתי עדיין כלום - לא שיחקתי עם פאזות, לא ניסיתי להוריד נקודות חיתוך - יגיע בהמשך השבוע.

הם נצילים יותר באופן ניכר! מהקלארוסים.

לא חתכתי להם את המובילים - פשוט יש להם חיתוך כרגע והם לא מפריעים למידריינג'ים

יש קצת רעידות מדלת שמאל בעוצמות גבוהות מחיווט בתוך הדלת - יטופל בהמשך כאשר אבצע התקנה קבועה שלהם כולל טבעות עץ לחיזוק - אבל זה לאחרי תקופת הגשמים.

בשביל משהו שעלה לי 40 דולר - אין לי צורך לשפר הגברה, בכלל!

פשוט תענוג!

קצת תמונות.

על הדרך גם החלפתי כבר את מתג שליטת החלונות מה שנקרא בארץ גם "פסנתר" - רכיב מאוד זול ומה שהכי מצחיק הוא שבכל הדגמים של רכבי מזראטי - יש את המתג הזה - אפילו בלבנטה! כן כן - הניטרו חולקת DNA עם מזראטי :-D

3368d973-c172-43bf-966d-258d2b1e808e.jpg

efb24655-6e66-4130-95d8-e3a593ec6be4.jpg

cee35b83-6973-459b-98c9-a63f368dcfbd.jpg

76d1bba6-325f-444a-aee0-a4e0cc497135.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תכלס הם כבר עכשיו מספקים את מה שהיה חסר לי מהם - אבל תמיד אחרי שינוי כלשהוא במערכת צריך לעבור על הכוונים ולראות מה הפוטניאל החדש שהוצג בעקבות השינוי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אדי אתה עדיין משתמש בטוויטרים של הקלארוס? אני פשוט לא סובל אותם

עריכה אחרונה על ידי kalmangar

-KIA RIO 2014 HATCHBACK-

HU: Mosconi Amas-96k Optical Out-> DSP: Helix Pro MK2 -> Amp: Zapco Z-150.6 AP

Front: Scanspeak 16W/4531G06 + Hybrid Audio X3-CP + Hybrid Audio X1

Sub: 2x UnderSeat JL-AUDIO ACP108LG-W3v3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן והם נהדרים - נעימים לאוזן, מפורטים ולא צורמים - הייתי מעדיף את הטוויטרים של הלגטיה אבל הם 8 אוהם ואני עובד כרגע על קרוס פסיבי שלא בנוי להתנגדות הזו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת אני עבדתי איתם רק פאסיבי ברגע שהחלפתי למגבר עם DSP העפתי אותם ביחד, שוקל לנסות אותם שוב עכשיו, באיזה נקודה אתה חותך אותם? ובאיזה אתה ממליץ לחתוך בכללי?

-KIA RIO 2014 HATCHBACK-

HU: Mosconi Amas-96k Optical Out-> DSP: Helix Pro MK2 -> Amp: Zapco Z-150.6 AP

Front: Scanspeak 16W/4531G06 + Hybrid Audio X3-CP + Hybrid Audio X1

Sub: 2x UnderSeat JL-AUDIO ACP108LG-W3v3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הם כרגע חתוכים על הקרוס הפסיבי של הקלארוס ונקודת החיתוך היא 5K בסלופ 12 דיבי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

עדכון קטנטן - עשיתי שינויים מינוריים בכוונים ברכב

הורדתי את המידבאסים ל50 הרץ במקום 60 והם חתוכים מלמעלה ב400 והסלופ חד על 24DB לשני הכוונים.

לסאב וופר נאלצתי להפוך פאזה - הורדתי אותו מ80 הרץ ל70 הרץ.

יש ברכב סאונד "עשיר" מאוד ונקי מאוד אבל יש משהו בדלתות שמפריע לשמיניות האלה לזוז כשההספק נהיה יותר לתחום הגבוה ואני חושב שזה הBOOM MAT שחנקו גם את המידבאסים של הקלארוס וצריך כנראה להוציא אותם או לפעור בהם חורים.

יגיע בהמשך אחרי שירגע קצת המזג האוויר הקר הזה ואני אוכל לעבוד בנוחות על החיווט בדלתות וגם לבודד שם מחדש חלק מהצמות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מתכוון ל

BOOM MAT שהם ספוגים מאחורי הרמקול?

לדעתי זה מוצר גרוע מבחינת סאונד.

היתרונות היחידים הם וופרים שצריכים חלל קטן והגנה מלחות לרמקולים בדלת.

לא הייתי מתקין את המוצר הזה לפני בדיקה מעמיקה, מכיוון שרוב הרמקולים לרכב מתוכננים כ-

infinite baffle speaker.

נ.ב.

תבדוק שאין לך יותר מדי טבעות הגבהה.

זה יכול לפגוע בביצועי המידבאסים.

-

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני משתמש במוצר הזה גם בסובארו וגם בדודג' - בסובארו הם מגנים מפני מים - כאשר הרכב היה אצל אבא שלי פעמים החיווט בדלתות התפורר מקורוזיה מאז הבום מאט - פיקס!

זה מוצר מעולה למטרה הזו.

בדודג' התקנתי אליהם את הקלארוסים גם כמרסנים אבל הם ממש סירסו אותם - השמיניות לא מותקנים בצמוד אליהם אלא ישירות על הדיפון אבל עדיין כנראה שבשביל שמיניות צריך לאפשר יותר מעבר אוויר אז אני אפער בהם חור וזהו - המטרה היתה למנוע מיותר מידי גלים אחוריים להגיע לגב הדלת והדיפונים.

שומעים יפה מאוד סה"כ גם בעוצמות שהן סבירות פלוס - אבל בעוצמות חזקות כרגע ישנה בעיה. יטופל בהמשך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1521 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...