Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מערכות בטיחות מאזדה 3 Spurut שנת 2015

gshhar
שימו לב! השרשור הזה בן 1966 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

רכשתי לאחרונה מאזדה 3 2.0 Spirit שנת 2015.

אני יודע שיש לרכב מערכת לתיקון סטיה ועוד כמה מערכות ויש לי כמה כפתורים בצד שמאל של ההגה לכבות כל מיני מערכות, אצלי הכל דלוק אבל אני לא רואה או שומע כלום.

1. איזה מערכות בדיוק יש ברכב שלי ? (שנת 2015 כאמור)

2. איך אני יודע שהם דולקות ותקינות ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. לפי מה שרשום ברשת, בלימה אוטונומית במהירות עירונית (עד 30 קמ"ש נראה לי), אורות אדפטיביים, התראה על סטייה מנתיב.

2. בלימה אוטונומית בעייתית לבדיקה, אורות אדפטיביים פשוט צריך לנסוע בכביש ללא תאורה ולראות אם הם מתחלפים לבד כשרכב מגיעה ממול, התרעה על סטייה מנתיב פשוט לסטות קצת לשוליים (כמובן לעשות זאת בכביש ריק ותשומת לב מירבית).

בכל מקרה פתח את ספר הרכב ותראה שם הסבר מדויק למה יש ואיך זה עובד ואיך מפעילים/מכבים אותן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דרך לבדוק את הבדיקה של הבלימה.

חבר לעבודה קנה מאזדה וידע שיש לו מערכות וחשב איך לבדוק, לקח קרטון והניח אותו באמצע מגרש חניה נתן להאוטו להתקדם לעבר הקרטון כאשר האוטו הגיע לקרטון הוא נבלם האוטו ואז המשיך להתקדם שלא לחץ שוב על הבלמים.

טל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנוגע לה

תרעה על סטייה מנתיב: איך אני יודע שהיא עובדת ? היא אמורה לצפצף בירידה לשוליים ?מה עם סטייה לנתיב שלידי ללא איתות ? מה קורה אז ?

עריכה אחרונה על ידי gshhar
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1966 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...