Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

PPF בהתזה לעומת PPF במדבקה ?

שימו לב! השרשור הזה בן 1953 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום, אני לקראת קבלת רכב חדש.

ברצוני בימים הראשונים שהוא אצלי, עוד לפני סימני פתיחת הדלתות והשפשופים שנהוג לקבל פה בארץ לעשות טיפול לרכב שימנע זאת ועל הדרך יתן ברק והגנה ממושכת לרכב.

יש את האופציה של ציפוני נאנו של כמה שכבות אך מכמה חברים שעשו הבנתי שלא הכי שווה, כן זה נותן הגנה מסויימת לרכב וברק אך זה לא באמת מה שימנע סימני אבנים ממשאיות וכו'..

המליצו לי על ציפוי PPF, בהתחלה הייתי נגד כי פחדתי שזה ימנע את הברק של הרכב והוא יראה " מט" ולא מבריק ( הצבע זה אפור בטון של אוקטביה RS).

אך הבנתי אם עושים הכנה טובה לפני לא אמור להשפיע והצבע אמור להשאר מבריק ויפה, ובנוסף ההגנה מעולה של PPF, מה כן זה יקר מאוד.

לאחרונה בחור מתחום הדייטלינג הציע לי ציפוי PPF בהתזה, הבנתי ממנו שזה משהו חדש יחסית והמחיר היה מאוד טוב ומפתה.

עכשיו רציתי קודם לדעת מה לדעתכם הדבר הכי טוב לעשות לרכב חדש ? וכללי האם ציפוי בהתזה יתן תוצאה טובה כמו של המדבקה ? ואיך זה נראה בטווח הארוך ? מבחינת חום השמש/קור וכו' ? האם יש מצב שזה יצהיב עם הזמן ?

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הציפוי בהתזה זה חומר שנקרא superguard של חברת Autodip בהווה - Superwrap

בגדול במידה ועושים את ההתזה / ההכנה כמו שצריך , יכולה להיות תוצאה מאוד איכותית ויפה .

יש רק מקום 1 בארץ שעושים זאת וזה בנצרת עילית .

תרצה אוכל להפנות אותך אליו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי ניסיון טוב (מאוד) עם מדבקה. בוצע (דלתות וכנפיים) לפני למעלה משמונה וחצי שנים(!). נראה מדהים גם כיום, שקוף ומבריק.20181209_213949.jpeg

עריכה אחרונה על ידי pasat04

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ובכן, כן יש חברה נוספת שמייצרת liquid wrap חוץ מהחברה שצויינה. כרגע אני לא יכול לאמר את שם החברה מסיבות שלא קשורות לכאן. היישום הוא כמו צביעה קונבנציונאלית והחומר מורכב ממספר רכיבים.

רק להריץ כמה מספרים, הסטנדרט של ppf כמדבקה הוא עובי של 180 מיקרון ויש כאלו שמגיעים גם ל 200 ו 220.

התוצאה הסופית של ה ppf בהתזה הנ''ל הוא באזור 250 מיקרון (שזה יותר מהמדבקה) ומתקלף בעת הצורך גם כמו המדבקה. והוא מבריק לגמרי. או מט. איך שתרצו :)

פשוט תצטרכו להמתין עוד קצת ואז תראו במה מדובר :)

עריכה אחרונה על ידי nfsmw31
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה PPF בהתזה הולך וצובר פופולריות בעולם, היתרונות לעומת המדבקה הם רבים - הצבע עוקב במדויק אחר תוואי הרכב, עוטף קנטים בבטחון (כמו צבע), אינו מכיל דבק מתחת ולא משאיר עקבות בזמן קילוף, אין נקודות "מתות" במקומות עם זוויות מרובות (פגושים רבים), אין חיבורים שנראים לעין עם הזמן, אין הצטברות של לכלוך בקצוות של המדבקה, אין צורך לפרק חלקים מסובכים כמו ידיות או גומיות ועוד.....

עלות הצבע זולה יותר, זמן העבודה קצר יותר - מפחית את העלות ב 30% בערך.

הצבע בהתזה (PPF מט , מבריק או ויניל) המתקדם ביותר שיגיע לארץ בקרוב הוא על בסיס מים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ובכן, כן יש חברה נוספת שמייצרת liquid wrap חוץ מהחברה שצויינה. כרגע אני לא יכול לאמר את שם החברה מסיבות שלא קשורות לכאן. היישום הוא כמו צביעה קונבנציונאלית והחומר מורכב ממספר רכיבים.

רק להריץ כמה מספרים, הסטנדרט של ppf כמדבקה הוא עובי של 180 מיקרון ויש כאלו שמגיעים גם ל 200 ו 220.

התוצאה הסופית של ה ppf בהתזה הנ''ל הוא באזור 250 מיקרון (שזה יותר מהמדבקה) ומתקלף בעת הצורך גם כמו המדבקה. והוא מבריק לגמרי. או מט. איך שתרצו :)

פשוט תצטרכו להמתין עוד קצת ואז תראו במה מדובר :)

נשמח לעדכון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגמרי נשמח לעדכון בנוגע ל PPF הנוזלי, נשמע כמו פתרון נהדר בשבילי לעומת המדבקה הקונבנציונלית הרגילה שממש יקרה. מקווה שהמחיר יהיה נחמד

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

האם זה משהו כזה?

אם כן, אופן היישום ייחודי, יותר מאשר צביעה רגילה.

הטכניקה נשענת ב-100% על המקצועיות והציוד של הצבעי.

ובניגוד לפילם, פה ניתן לתקן או לשפר רק בסוף תהליך הייבוש.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם זה משהו כזה?

אם כן, אופן היישום ייחודי, יותר מאשר צביעה רגילה.

הטכניקה נשענת ב-100% על המקצועיות והציוד של הצבעי.

ובניגוד לפילם, פה ניתן לתקן או לשפר רק בסוף תהליך הייבוש.

נשמע מעניין ומקווה שאכן חזק כמו PPF

מול נאנו ההבדל ענק

קובי

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי,

עשיתי בעצמי הדבקת PPF לשני רכבים. ברכב הראשון הדבקתי בזמנו לפני 6.5 שנים מדבקת ויניל איכותית של חברת 3M שהחזיקה מאד יפה ונתנה הגנה טובה בפני מכות. לאחר ההורדה היה הבדל קל בגוון הצבעים שנבע מאופיו של ויניל שלא נותן לקרני UV לחדור. הפעם הדבקתי מדבקה של אותה חברה, אך יעודית שאמורה לתת הגנה טובה יותר ולא לגרום להבדלי גוון.

אני לא יודע מה זה PPF בהתזה, אבל די בטוח שהבעל מקצוע חייב להיות מיומן בשביל לעשות את זה. במידה ובסוף אתה מחליט ללכת על הדבקה, אל תחסוך על המדבקה, השתמש ביצרנים ידועים בתחום.

שיהיה בהצלה. נשמח לשמוע עדכונים ולאות תמונות איך יצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להשוות מדבקת ppf לציפוי ננו זה בכלל לא רלוונטי , לא במחיר ולא במה שלקוח מצפה ..

לכל מוצר יש את היתרונות שלו .

לגבי ההתזה , בהחלט צודקים שחייב להיות בעל מקצוע אם ידע רב ויד מדוייקת פלאים ...

התיקון לpps ( paint protection sprayv, מתבצע לאחר היישום וכ 48 שעות לאחר הייבוש , שלייף ופוליש .

כשעושים עבודת high end בהתזה , גם המחיר יהיה בהתאם..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1953 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...