Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יונדאי אלנטרה 2001 לא מניע מיד אחרי שמכבים אותו

yoni11551
שימו לב! השרשור הזה בן 1247 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש לי יונדאי אלנטרה שנת 2001, לאחר שאני נוסע ברכב נסיעה רצופה של 20 דק' אני מכבה אותו ואם אני מנסה להניע אותו כמה דקות לאחר שכיביתי הוא לא מניע, מרגיש שאין חשמל ושהמצבר חלש. אני עוזב את הרכב ולאחר 7 שעות אני מנסה שוב והוא מניע חלק. קרה לי כמה פעמים.

מה יכולה להיות הבעיה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא קשור למצבר כי מצבר עייף יכול להניע את הרכב בכמה דקות שלאחר כיבויו אך לאחר 7 שעות אין סיכוי שהוא יניע.

הייתי הולך לחשמלאי רכב שייבדוק טעינה מאלטרנטור ומצב הסטרטר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סטרטר לא תקין/חיבור כבל כוח לסטרטר/חיבור מינוס מהמצבר.

אם אחד מהדברים שאמרת לא תקינים ובגלל זה הוא לא מניע מיד אחרי שמכבים את הרכב, למה אחרי כמה שעות שהאוטו נח האוטו מניע בקלות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסטרטר לא מתפקד כשהוא בטמפרטורה גבוהה אחרי נסיעה.

כשמתקרר חוזר לעבוד.

לא יודע בדיוק למה זה קורה אבל זו תופעה מוכרת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסטרטר לא מתפקד כשהוא בטמפרטורה גבוהה אחרי נסיעה.

כשמתקרר חוזר לעבוד.

לא יודע בדיוק למה זה קורה אבל זו תופעה מוכרת.

איך אפשר לפתור את הבעיה הזאת?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא בטוח סטרטר. יש לעבור על מה שבוקי אמר ואם הכל ניראה תקין יש לפרק את הסטרטר ולבדוק את מצבו הפנימי אצל חשמלאי רכב. אם תרצה פה בחדרה יש לי חשמלאי שעלויות השיפוץ אצלו זולות מאוד ואם הסטרטר לא נחוץ שיפוץ הוא אפילו לא ייגבה אגורה במידה ואתה מגיע עם הסטרטר אליו מפורק. היה לי מיקרה דומה בלאנסר לפני מיספר ימים תופעות כמו שאתה מתאר. הסטרטר נימצא תקין לחלוטין אז עברתי על הארקות ועל החיבורים לסטרטר ובנתיים הכל תקין. בדוק זאת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנה מאוחר יותר...
לפני 5 שעות, yigi כתב:

היי יש לי בדיוק אותה בעיה עם יונדאי אקסנט 2008, מצבר חדש, ניסו סטרטר משופץ ועדיין לא מניע אחרי נסיעה. פותח השירשור, מה פתר לך את הבעיה?

גש למוסך שיבדקו לחץ דלק- יתכן שמשאבת הדלק החזירה נשמתה לאלוהי הקוריאנים,

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 שעות, yigi כתב:

למקרה שיעזור למישהו במצב דומה, חשמלאי רכב איבחן את הבעיה והחליף כבל חשמלי ראשי שלילי, אם הבנתי אותו נכון.

כנראה בעיה במינוס של המצבר/חיווט שלו או חיבור שלו .

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1247 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...