Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכישת מולטימדיה מאיביי

roiabram
שימו לב! השרשור הזה בן 1923 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חג שמח ושבוע טוב

אני מתעניין ברכישת מולטימדיה לרכב מאיביי,השאלה שלי היא האם כדאי להיכנס לזה,או שעדיף כבר לרכוש במחיר מופקע מהארץ.

וכמובן מה העלויות של השילוח לארץ+מיסים במידה ואחליט לרכוש מאיביי.

והאם יש המלצה כלשהי על מערכת ספציפית או מותג ספציפי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בדיוק רכשתי מאלי אקספרס לסוניק שלי מערכת אנדרואיד, העלות הייתה 1250 ש"ח במבצעי 11.11, שילמתי מיסים עוד 270 שקל כאשר הגיע לארץ (כי המוכר למזלי הצהיר ערך של 120 דולר במקום 340 אחרת זה היה יקר בהרבה).

לי לא היה שום בעיה עם כל הליך הרכישה, הגיע מאוד מהר עם שליח של TNT עד הבית.

המותג שרכשתי הוא WITSON, מדובר בתואם מקור לרכב שלי.

חברות מומלצות למערכת אוניברסלית הם JOYING וגם ENON, גם לWITSON יש מערכות אוניברסליות אך החברה מתמקדת יותר בתואמי מקור באופן כללי ואיני יודע כמה המערכות האוניברסליות שלהם טובות.

Chevrolet Cavalier 1999 - 2012-2015 | Citroen C5 2003 - 2015-2017 | Oldsmobile Alero 2002 - 2017-2017

Chevrolet Sonic RS 2015 1.4T 2017-Unknown

BYD Atto 3 2024 Design 2024-Unknown

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המערכת של פיוניר מגיעה עם אנדרואיד??

תן בבקשה דגם/קישור למוצר.

מיצובישי גרנדיס 2005 | שברולט אפלנדר 2007

בתאריך 1.8.2021 בשעה 17:55, m3x7r3m3 כתב:

איך יודעים שפוליטיקאי משקר? השפתיים שלו זזות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא.

היא מגיעה עם תמיכה באפל קארפלי.

יש דגם יקר יותר שתומך גם באנדרואיד אוטו

תמיכה רק באפלקארפליי:

https://www.alexsander.co.il/product/9687/pioneer-avh-z2050bt

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה כמה אתה מוכן "להתעסק" עם זה. אני קניתי אוניברסלית ב370 שקל מאלי אקספרס . ואני הרבה יותר ממרוצה אם כי יש בזה הרבה אלמנט של מזל.

לבנתיים אני חצי שנה נהנה :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם קונים מערכת סינית פשוט צריך לדעת על איזה מהמותגים הסינים ללכת ובאיזה מפרט טכני בוחרים.

המפרטים העדכנים והחזקים יותר שנמכרים כרגע מגיעים עם מעבד PX5 של 8 ליבות, זיכרון 4GB ראם ואחסון פנימי 32\64 ומערכת הפעלה אוראו (8.0) מי שמחפש אוניברסלי כפי שציינתי מומלץ JOYING או ENON שהם הנפוצות ועל פי ביקורות מוצלחות יותר.

חשוב לציין שיש גם בXDA קהילה של מפתחים פעילה, גרסאות תוכנה וכל מיני תוספים שמשפרים את חווית השימוש במערכות האנדרואיד הסיניות האלו.

כשאני אתפנה אני יעלה סקירה על המערכת שרכשתי ואיזה פיצרים יש לה, לדעתי יש הרבה יתרונות למערכות האלו ומן הסתם שגם חסרונות.

אגב, יש גם מערכות סיניות היום שקיבלו רכיב DSP חומרתי אמיתי ועל פי ביקורות נותנות איכות סאונד מרשימה למדי עם אקולייזר אמיתי של 15 ערוצים שלרוב יקרים יותר באזור ה50 דולר, לצערי לתואם מקור שרכשתי זה לא התאים (אך יש דרך להוסיף את זה עם קצת הלחמות יש מדריך בXDA ואולי אעשה את זה בזמני הפנוי) לגמרי שווה את התוספת תשלום.

עריכה אחרונה על ידי dalet11

Chevrolet Cavalier 1999 - 2012-2015 | Citroen C5 2003 - 2015-2017 | Oldsmobile Alero 2002 - 2017-2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברכב שלי העיקרי יש מערכת של ג'וינג שרכשתי לפני כמעט שנתיים; מידי פעם הבלוטוס מתנתק לכמה דקות וזהו.

השבוע רכשתי מערכת אנדרואיד של חברת Pumpkin מחכה שיגיע, מבטיח להעלות חוות דעת אחרי השימוש.

אם היה לי אפשרות להוסיף 100-200 ש"ח על מערכת אנדרואיד של פיוניר - ברור שהייתי מעדיף!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בינתים כבר כמעט חודש עם המערכת של WITSON, לא נתקלתי בשום באג, הכל פשוט עובד פרפקט - אין ניתוקים בבלוטוס, אין בעיות בסאונד, הניווט עובד מצויין, כל אפליקציה שהרצתי עובדת בסדר גמור, אינטרגרציה עם חיישני רברס ומצלמה אחורית מקורית של הרכב עובדת מעולה וכו' וכו'.

אני בטוח שבגרסאות הישנות יותר היו תקלות עם המערכות האלו, בסופו של דבר מדובר בחומרה די ותיקה ומעבדי הPX5 נמכרים במערכות האלו כבר סביב השנתיים, גרסאות התוכנה העדכניות כמו שזה נראה פתרו את כל מחלות הילדות ובסה"כ מדובר במוצר אמין למדי.

סתם לידע כללי, כל מערכות הMTCD/MTCE הללו מפותחות על ידי אותו בעל בית - כל מותג למעשה משווק את המוצרים האלו תחת המותג שלו ומשנה מעט את ממשק המשתמש והמעטפת החיצונית של המוצר וזה למה המפרטים של כולם כמעט זהים וגם הממשק נראה כמעט אותו הדבר.

ממליץ קצת להסתובב XDA ולקרוא על המערכות האלו, יש שם פורום יעודי למערכות האלו ויש המון מידע, הרבה מדריכים למודים חומרתיים/תוכנתיים שאפשר לעשות, גרסאות תוכנה עדכניות, רומים מותאמים, פריצות וכו' וכו'.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבלי להעליב - חודש זה לא מדד לאמינות.

לגבי כל הרומים/פריצות וכו' - לך זה יתרון. לאחר חסרון.

אני רוצה לקנות מערכת לרכב. להתקין ולהשתמש בה בלי בעיות עד שאמכור את הרכב.

לא להתחיל לתפעל תקלות.

אני עדיין בשלי- אולי יש שיפור - אבל המערכות אנדרואיד הללו מזכירות מאוד את הטלפונים החכמים הסיניים הראשונים.

יש להן עוד קצת דרך לעבור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור שחודש זה לא מדד לאמינות, התכוונתי שהמערכת אצלי כבר חודש ולא נתקלתי באף באג או תקלה ברמה התוכנתית, חודש שימוש זה לדעתי מדד מספיק טוב לדעת אם קיימים באגים שמפריעים לשימוש היומיומי במערכת שכזו. באשר לאמינות לאורך זמן אני רואה מערכות כאלו שמותקנות גם מעל שנה אצל חברים ולא נתקלו בתקלות כלשהן (שאגב ההמלצות מהם זה אחת הסיבות שהחלטתי לרכוש כזו בעצמי), לעומת זאת ראיתי גם כאלו שיש להם מערכות ותיקות יותר מבוססות INTEL SOFIA או PX3 שבהם יש הרבה תקיעות ולעיתים גם באגים מציקים ועליהם לא ממליץ בכלל.

באשר לרומים פריצות וכו', רק ציינתי שהאופציות האלו קיימות למי שמתעניין, זה לא קיים במטרה לפתור תקלות כלשהן כי אין כאלו (לפחות לא משהו שנתקלתי בו בינתים) - אני בעצמי לא ביצעתי שום שינוי במערכת כי אני לא מרגיש כל צורך - כל פיצ'ר שניסיתי וכל אפליקציה שהפעלתי עבדה מעולה בלי תקלות או איטיות כלשהי.

מציע לך לנסות לשחק קצת עם המערכות העדכניות לדעתי תופתע מהשיפור שהם עברו בהשוואה למערכות הותיקות יותר מהדורות הקודמים, בטח ובטח ממערכות האנדרואיד שיבואניות מתקינות ברכבים שהם המיץ של הזבל ורק אלוהים יודע מאיפה הביאו אותם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

הבטחתי לעדכן:

המערכת שקניתי (של Pumpkin) עלתה פחות מ-1,300 ש"ח כולל משלוח מהיר ב-DHL.

עובדת מעולה, הרבה יותר מהיר מהמערכת הקודמת שלי (של Joying), מניח שזה בזכות המעבדים החדשים שנכנסו לשוק, וגם 4gb בזיכרון.

בינתיים בלי שום תקיעות. תגובה מהירה ביותר לכל לחיצה\פקודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1923 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...