Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רנו קליאו 2013 1.2 לא מניע

vova6040
שימו לב! השרשור הזה בן 1956 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שבוע טוב,השבת באתי להניע את הרכב שלי,מקיש את הקוד לוחץ על הכפתור אחרי 2 שניות קופצת לי הודעה check gerbox ולאחר 5 שניות רשום באנגלית חום מנונ גבוה הרכב מסרב להניע כמה נסיונות לא עזרו עדיין רשום רושם אותה הודעה check gerbox המצבר ברכב חדש בן 3 חודשים יש חשמל יש אורות יש למישהו אינדיקציה להביא לי?דובר בפורום על בעיה במחשב הגיר אך האם יכול להיות שעקב בעיה בגיר הרכב לא יניע?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול להיות. האם אתה יודע אם הגיר הצליח להגיע למצב ניוטרל ? או שהוא שבור בתוך הילוך ?

מצליח להעביר הילוכים מ p ומטה רק שאותיות של ההילוך מהבהבות הידית הילוכים לא נעולה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זה מהבהב בזמן שאתה מעביר אז יש סיכוי שהגיר נעול על הילוך כמו שנרשמו פה לפני.. ולכן לא יניע, המלצה שלי היא לא לעשות ניסוי ותהייה ברכב ולגשת למקום שמתמחה ברגב/גיר

מי שלא נשם אבק דרכים.. לא ישאף אוויר פסגות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין מנוס מלגרור את הרכב למומחה באיזורך. אם יאבחנו בסוף תקלת מחשב גיר תכין ₪6000 ואז אולי כדאי לפנות ליבואן כי לפעמים זה יוצא פחות.

אני לא מאמין שהגיר באמת נעול בהילוך אבל בהחלט ייתכן שהמחשב מאמין בזה.

האם חדרו מי גשם לתא מנוע (חלק עליון) ?

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סיכוי טוב שזה נכון, אבל לפני שגוררים הייתי מציע לבדוק בכל זאת את מצב המצבר. יכול להיות שמצבר עייף בגלל ריבוי נסיעות עירוניות קצרות בשילוב עם מז"א קר יחסית משגע את המחשבים. ותמיד יש את האופציה (הקלושה) של כשל במצבר גם אחרי 3 חודשים.

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב כרגע במוסך בבדיקה בדקו את המצבר מתח הכל תקין מכיוון שהמוסך הזה עמוס וזה לצערי הרב המוסך היחידי בטבריה אני נאלץ להשאיר אותו שמה ואעדכן בהמשך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעדכן:

היום התקשרו מהמוסך היה צורך בעדכון תוכנה למחשב רכב לפי הבנתי במנועי 1200 tce של רנו זה קורה הרבה אז לכל מי שקורה לו כזה דבר קודם לשלול בעית מצבר ולבדוק גם את הפיוז תקשורת ברגע שהוא נשרף המחשב מתחיל להשתגע ורושם סתם הודעות שגיאה סה"כ עלות התקלה 200 ש"ח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת כל הכבוד למוסך. מוסך חמדן היה אומר שהמחשב הלך טוטלוס וצריך חדש...

(אכן מצער שצריך לשבח על המובן מאליו)

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם מדובר על מוסך אוטוסטרט בטבריה אז הוא אכן אמין מאוד מנסיוני ולא מחפש להשחיל את הלקוחות.

עידן

צרפתיה שגורמת לך לחייך :-D

סקס סמים ואריה שאוהב סולר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1956 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...