Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

העברת כספים חודשית מארה"ב לארץ במינימום עמלות

TheOne23
שימו לב! השרשור הזה בן 1937 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קרוב משפחה מארצות הברית מעוניין להעביר לי כסף מדי חודש מהחשבון שלו בארה"ב לחשבון שלי בארץ.

מישהו יודע מה הדרך הכי זולה כדי לשלם מינימום עמלות על העברות?

תודה.

עריכה אחרונה על ידי TheOne23

Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers

:-):arrow::idea:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בטרנספרוייז כרגע אם אתה שולח 1000 דולר אתה משלם 8.45 דולר עמלה ומקבל ליד 3701.5 שקלים לפי השער הנוכחי.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למצא מישהו שיש לו צורך הפוך משלך.

שווה לשקול אח״כ: Payoneer ו Transferwise

פיוניר לא רלוונטית אלא אם כן לקרוב מחו"ל יש עסק בארה"ב ויכול לשלוח את הכסף מהחשבון העסקי . ומנגד פות"ש יספק מספיק סיבות למה הוא מקבל את הכסף הזה (לדוגמא - מוכר לקרוב ציורי קנבס לפי דרישה), במידה וכל זה מתאפשר אפשר להעביר בעמלות נמוכות מאוד :)

Miata NC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טרנספרווייז כבר רלוונטי לארץ? בפעם האחרונה שבדקתי (לפני כשנה) לא היה ניתן לשלוח ולא לקבל כסף מהארץ/לארץ.

באתר שלהם אני לא רואה אינדיקציה לזה שהשירות פעיל בישראל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פעיל בחודשים האחרונים one way לפי מה שאני רואה, כלומר אי אפשר להעביר מהארץ לחו"ל אבל אפשר הפוך. ניסיתי את זה עם החשבון שלי ועבד נהדר.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק תקח בחשבון שכל מה שקשור לכסף מאמריקה מתקבל בבנק בעין מאוד לא יפה לנוכח הקנסות שדפקו להם. הם ידרשו מסמכים, אסמכתאות ומכתבים. במיוחד כאשר מדובר בהעברות על בסיס קבוע.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנוסף למה שעכברוני רשם מעלי, אני מניח שמדובר בסכומים נמוכים יחסית, בכל מקרה תשתדל לא לעבור את ה9000 ש"ח לחודש.

העברת כספים למשך תקופה ארוכה באופן סדיר יכולה להדליק נורות אדומות גם ברשות המסים הישראלית וגם באמריקאית.

.We apologise for the inconvenience

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סתם מתוך עניין, שלחתי הודעה לטרנספרוייז עם שאלה מדוע אין אפשרות להעביר כסף מישראל לחו"ל דרכם, יצא לי לדבר עם מישהו מהצוות שאחראי על אינטגרציית מטבעות חדשים וכדומה

מסתבר שהאשם, לא במפתיע, זו הרגולציה בארץ. זו גם לא פעם ראשונה שאני שומע את התשובה הזו.

נראה שמדינת ישראל עושה כל שביכולתה כדי למנוע מכסף לעזוב את הארץ, ושהוא עוזב- שזה יהיה אך ורק תחת מעקב ועמלות כבדות של הבנקים (אם בכלל ניתן, כי יש מגבלה להעברה)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...