Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב ידני וספורטיבי עד 90K (נערך, עדף לציין תקציב מאשר לציין שמחפש רכב. זה ברור)

orik14
שימו לב! השרשור הזה בן 1936 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם!

לאחר כשנתיים וחצי עם ההונדה סיוויק 2016 שלי.

אני מחפש רכב מהנה לנהיגה.

היו לי רכבים ידניים ורק האחרון היה אוטומט.

מחפש רכב עם האצה טובה מהנה לנהיגה, אפשר להגיד ספורטיבי אבל שלא יקרע לי את הכיס בדלק (כמה שאפשר חסכוני)

חשבתי ללכת על דיזל ידני אבל אין כמעט רכבים כאלה בארץ.

התקציב הוא עד 90 אלף.

חשבתי על הלאון ידנית (ידוע שהיא לא דיזל)

הנסיעות שלי בערך בכל יום 15 ק"מ

אם יש לכם רעיונות נוספים אני אשמח לשמוע.

תודה לכולם!

peugeot 307 2002-> hyundai veloster 2012

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לנסיעות קצרות של 15 ק"מ ביום אין ממש טעם לדיזל, זו נסיעה קצרה ותהיה לא חסכונית בכל מקרה.

המבחר הידני דיי דל והספורטיבי עוד יותר בארץ.

ספורטיבי יש את ה208 GTI או קורסה OPC או סיאט איביזה קופרה עם 1.8 או פולו GTI 1.8 מאזור 2016 2015.

לא ספורטיבי ממש, יש את הסיוויק שהייתה לך עם מנוע 1.8 (גם בדור החדש יש ידני עם מנוע ליטר ו1.5 טורבו, ויש אחת עם ליטר טורבו ביד 2 ב96 אלף ש"ח) .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פיג'ו 208 הגיעה עם מנוע דיזל וגיר ידני.

היא לא ספורטיבית אבל לדעתי מדובר במכונית מהנה לנהיגה והיא תהיה חסכונית כמו שרצית.

מצד שני נמכרו מעט מאוד כאלה ויהיה לא פשוט לאתר אחת למכירה.

עריכה אחרונה על ידי Mike808
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר יותר פרטים? כי גם מיאטה יכולה להיכנס לתקציב (אבל אז זה סתם לכתוב לך שמות של רכבים בלי תוכן מאחורי ההודעה באמת).

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1936 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...