Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חלופות לנטפליקס

Spire
שימו לב! השרשור הזה בן 1953 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני שלושה-ארבעה חודשים עשינו מנוי לנטפליקס כי קת נשבר הז** מכל הפיראטיות הזאת.

בגדול אנחנו מאוד מרוצים, בעיקר מקלות השימוש והמהירות. אבל ככל שאני צולל יותר ויותר פנימה, נראה שהתוכן של נטפליקס (לפחות בישראל) דל ברמות.

אנחנו רואים סדרות כמו שארק טנק (אין), ביג באנג ת'יאורי (אין), משחקי הכס (אין), אני רואה אייג'נטס אוף שילד (אין), אשתי רואה האנטומיה של גריי (אין) ועכשיו ירדנו על בינג' משוגע של סוטס, שנגמרה באמצע העונה השביעית (המשך העונה כבר יצא וגם חלק מעונה 8 ).

מה שקרה זה שאני מוצא את עצמי משלם לנטפליקס ומשתמש בקודי בשביל לראות את הדברים שאני רוצה באמת.

אילו חלופות יש? לא כבלים/לוויין, לא קריטי עברית. שיהיה במחיר סביר (לא יודע, עד 100 שקל כזה?).

תודה, תבורכו בבנים זכרות ובנות נקבים.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תקנה רשיון שימוש שיתופי שרשום במדינה שבה כן ייתן להפעיל את המקורות שבהם תרצה לצפות

כמו כן התשלום על המנוי הינו עשירית ממה שאתה משלם עכשיו

https://accountbot.sh

אחרי שקנית מנוי זה שואל אותך על המדינה שבה תרצה לקבל משתמש

אישית, שילמתי להם בביטקויין וזה עובד פיקס כמה כמה חודשים טובים

עריכה אחרונה על ידי gsi16v

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תוריד express VPN מחנות האפליקציות שלך, תקבל שבוע חינם, תוכל לעבור לכל מדינה שתבחר, בעיקר שווה לעבור לארה"ב, קנדה, ואנגליה, לכל מדינה יש תוכן שונה, העלות היא כעשר דולר בחודש, אם אתה מחפש משהו חינם, תשתמש בדפדפן אופרה במחשב, יש לו VPN מובנה, אתה יכול לבחור יבשת, לא מדינה, אבל זה חינם, שאר ב VPN שישנם בחנות האפליקציות לא עובדות על נטפליקס חבל על הזמן םנסות( חוץ מnordvpn) אבל הם לא מציעים תקופת ניסיון חינם.

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התגובות, אבל אני מחפש חלופה לנטפליקס, לא דרכים עקיפות לקבל את התוכן.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי יש סלקום בנוסף לנטפליקס, יש הרבה תכנים של HBO כמו משחקי הכס, וגם את הערוצים הלינאריים, עם כל השידורים של השבוע האחרון זמינים תמיד. השלמה טובה בעיניי. בקודי אני משתמש רק לסרטים מדי פעם. שווה בדיקה.

יש גם את סטינג של יס, לא ניסיתי אבל גם שווה בדיקה.

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה לי גם סטינג של יס וגם סלקום טיוי. נשארנו בסוף עם הסלקום. שניהם במחיר של 99 לחודש . בסטינג היתרו לא חייב את כל החבילות. חבילת סדרות בלבד עולה 40 . הכל חוקי רשמי עובד פיקס עם כתוביות . 0 מאמץ. נרשם מקבל משתמש וסיסמא ומתחיל לראות תוכן באפליקציה . שניהם נותנים חודש ראשון חינם .

Casper כתב: "היום יום שני בשבוע. זהו יום הרביעי במספרו שלא נגעתי באוטו.ורק מהמחשבה הזאת עולה אצלי לחץ דם.נראה לי שאלך להחליף ריחן." :roflmao: 30.1.2006 פורום VAG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני משלם לסלקום 150 על הטריפל - כולל תשתית וספק אינטרנט (שעלו לי בנפרד 100-110), אז העלות בפועל של הטלויזיה פחות מ50 במקרה שלי.

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תנסה את סטינג של יס.

יש לי סטרימר של אמאזון והצלחתי להתקין עליו את הסטינג בעזרת מדריך מפורום אחר, כך שאני לא חייב את הסטרימר של סטינג ולא מחוייב אליהם בדרך כלשהי.

הבעיה שסטינג לא משחררת את קוד האפליקציה שלהם או משהו כזה אז צריך למצוא מדריך ספציפי לכל סטרימר.

ערוצים ישראלים בחינם, ערוצי סדרות של יס 39 שקל, סרטים של יס 39 שקל, מדע וטבע 29, ספורט ועוד...אתה בוחר.

אפשר בכל רגע דרך האתר שלהם להחליף חבילה וזמינות מיידית, התשלום לפי מה שצפית גם אם זה למשך כמה דקות.

אני מנוי אליהם בשביל ערוצים ישראליים בחינם וערוצי ספורט שאני יכול לקנות ולהתנתק כבר באותו יום. ביום יום עשיתי את החבילה הכי זולה שזה מדע וטבע ב29 שקל כי חייב חבילה אחת כלשהי קבועה בכל רגע נתון.

אין שום אינטרקציה עם נציגים.

חודש ראשון חינם.

עריכה אחרונה על ידי Adamm
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי יש מנוי גם ל prime video של אמזון בנוסף לנטפליקס, עולה כ 4 דולר בחודש. אני לא מרגיש שיש לי מחסור בתכנים. יש לי רשימות של סדרות בפייבוריטס בנטפליקס ובאמזון שאני בחיים לא אצליח לראות את הכל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין שירות שיכסה לך את כל הסדרות שתרצה לראות. המצב גם הולך להחמיר כי במהלך 2019-20 הולכים לצאת עוד מספר שירותי סטרימינג (אפל, דיסני ועוד) כך שהתכנים הנגישים דרך נטפליקס ירדו עוד יותר.

.We apologise for the inconvenience

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי יש מנוי גם ל prime video של אמזון בנוסף לנטפליקס, עולה כ 4 דולר בחודש. אני לא מרגיש שיש לי מחסור בתכנים. יש לי רשימות של סדרות בפייבוריטס בנטפליקס ובאמזון שאני בחיים לא אצליח לראות את הכל.

נכנסתי עכשיו לבדוק את אמזון וראיתי שיש שם הרבה דברים, אבל חלקם עולים אקסטרה כסף. מנסיונך, איזה אחוז פחות או יותר מהתכנים הוא בתשלום נוסף?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...