Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצה לתוכנת ניהול מנוע OPC 192

שימו לב! השרשור הזה בן 1836 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי אני מחפש תוכנה לרכב,

אני מפרסם פה בגלל שהתקשרתי לפיטסטופ לגבי תוכנה של APR והבן אדם אמר לי שהוא לא יכול לשים לי תוכנה בגלל שהוא לא לוקח על האוטו האחריות כי המנוע לא מתאים או משהו כזה, למישהו יש מושג על מה מדובר ?

בכל מקרה אשמח להמלצות ומה הטווח מחירים, תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

ל APR אין מפות לקורסה OPC.

תחפש מפות מדף של EDS, יש הרבה סטייגים, אם אתה לא מתכוון לשפר את המנוע שים תוכנה של כ 210-220 כ"ס לכל היותר.

עלות כ 300 יורו לא כולל הצורב.

עריכה אחרונה על ידי High Octane
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי היה לי בעבר אופיסי שצברתי עליה תוכנה של eds

חשוב מאוד מאוד

לא לעבור 230hp

אני הייתי עם צנרת מלאה והשמשתי בתוכנה סטייג 1 עם ביטול ממיר,אם תשים סטייג 2 ילך מנוע.

בצורב של eds יש מפות של xfx שעולות עוד 80 יורו אם אני לא טועה,הם הרבה יותר לינאריות והרכב מרגיש טוב יותר איתם,שווה.

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין בעיה לשים דאון פייפ

לא לשים תוכנה סטייג 2 זה יותר מידי למנוע ואתה מסתכן פה,לשים תוכנה סטייג 1 עם ביטול ממיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יודע מאיזה סיבה למה ? קרה לך/מישהו שאתה מכיר ? אם אני ילך לבן אדם שיעשה לי תוכנה קאסטום שתתאים בדיוק למצב של הרכב עם הדאון פייפ זה לא יהיה טוב ?

תודה על העזרה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יודע מאיזה סיבה למה ? קרה לך/מישהו שאתה מכיר ? אם אני ילך לבן אדם שיעשה לי תוכנה קאסטום שתתאים בדיוק למצב של הרכב עם הדאון פייפ זה לא יהיה טוב ?

תודה על העזרה

כן. מכיר. הולך מנוע עם תוכנת קאסטום סטייג 2

המלצה שלי לא לשים יותר מסטייג 1 עם ביטול ממיר

אם אתה רוצה 250 כ"ס ממליץ לך לקנות רכב אחר כי אתה תתפתה לשים תוכנה וילך מנוע בתוך כמה חודשים

עלויות בניה של מנוע כזה מחוזק 20k

שיקולים שלך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...
שימו לב! השרשור הזה בן 1836 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...