Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב ראשון עד 35k עם חריגה ל40

widelton
שימו לב! השרשור הזה בן 1956 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מה קורה? עוד קצת ואני משתחרר מהקבע הקצר שהייתי בו והגיע הרגע להתחיל לחפש רכב פרטי שלי :) אני ממש דבע בנוגע למחירים ויחסי ביצועים ודלק בין רכבים אז סליחה מראש

מה אני מחפש?

הייתי 3 וחצי שנים נהג בצבא...על דודג ראם על פורד אף 350 סופות וכדומה וזאת אני אומר בכדי להכריז שמיני לא באה בחשבון כלל ..פשוט לא מסוג לשבת בפיקנטו או סוזוקי אלטו- הבנתם את הנקודה חח

בזמן האחרון אני מתעניין קצת ביד 2 וראיתי את הקורולה 2010 2011 שנכנסת לי לתקציב וגם מבחינת המראה אני מתחבר מאוד אלייה וכמובן האמינות והחסכוניות היחסית לשנתון וכדומה...

מחפש רכב שתכלס ישמש אותי נסיעות קצרות בעיקר אבל כמובן יש את הספונטניות של הבאלי לטייל פתאום ולנסוע איזה 200 קילומטר לכל היותר אם לא יורדים לאילת ...

בקצרה:

כוח כמה שאפשר לשלב עם חסכוניות (1 ל12 או11 זה נחמד)

אמינות כמה שיותר(אני לא מישהו שקורע רכבים ,יודע לשמור)

תחזוקה זולה עד בינונית.

אופציות שראיתי נחמדות :

קורולה 2011-2012

שברולט קרוז 2012 ltz הגרסא האמריקאית שאומרים שהיא אמינה

טויוטה אוונסיס 2010-2011

לנסר הדור בחדש 2011-2014

תודה על עזרתכם חברים ! :)

עריכה אחרונה על ידי widelton
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ברור לי מה חסכוני בקורולה 2010-2011, מנוע 1.6 עם גיר אוטומטי 4 הילוכים.

בכל אופן, אם אתה נוסע לבד רוב הזמן, אני לא רואה סיבה לרכוש רכב משפחתי ובטח לא רכב מנהלים. מה רע ברכב סופר מיני?

האם ידני בא בחשבון?

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ברור לי מה חסכוני בקורולה 2010-2011, מנוע 1.6 עם גיר אוטומטי 4 הילוכים.

בכל אופן, אם אתה נוסע לבד רוב הזמן, אני לא רואה סיבה לרכוש רכב משפחתי ובטח לא רכב מנהלים. מה רע ברכב סופר מיני?

האם ידני בא בחשבון?

אם יש סופר מיני שמצדיקה את המחיר שלה והיא עונה על הדרישות שלי אז אני אשמח לשמוע - לגבי הקורולה (צריכת דלק הכי גרועה מבחינתי שתיהיה 1ל10 11) הקורולה פשוט אוטו שהדליק לי את העין...אני רגיל לנסוע במכוניות גדולות ולכן אני מחפש רכב עם נוכחות אבל כמובן אם תעלה כאן סופר מיני שבאמת עונה על הדרישות ומשלמת ביותר מן הרכבים שאני חשבתי עליהם אז למה לא

אשמח לשמוע

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההצעה של טפיק בהחלט טובה, היטי גם מכונית די מרווחת, היא תסחוב טוב יותר מהקורולה בזכות מנוע הטורבו ויש סיכוי לא רע שגם תציע לך צריכת דלק עדיפה.

לא ברור לי איזו 'נוכחות' יש לקורולה, זה בסך הכול רכב משפחתי סופר סטנדרטי.

לא רשמת האם ידני בא בחשבון או לא.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1956 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...