Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טויטה סלקט/לובינסקי טרייד - יש דיס-המלצות?

ayelett
שימו לב! השרשור הזה בן 1935 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

שוקלת לרכוש רכב מאחת מהנ"ל - איך האחריות שלהם? יש דברים שכדאי לקחת בחשבון?

אני מעדיפה למצוא ממוכר פרטי, אבל קשה, קשה למצוא משהו מיד ראשונה פרטי, לא סוחר במסווה, ובמצב טוב

חושבת לקנות קורולה שנת 2015 ומעלה, למקרה שזה רלוונטי לתשובה.

תודה ושבת שלום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שניהם נחשבים טובים בעקרון.

כמובן לא לשכוח שעדיין מדובר בסוחרים. אז לקחת לבדיקה, לא להסתפק במה שנותנים לך במגרש.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

V5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בטויוטה סלקט המחירים יהיו יקרים יותר מאשר רכב מיד פרטית ממוצעת בשוק- אם שווה לך לשלם בהרבה מקרים כמה אלפים מעל המחירון אז סבבה לך- הם מחזיקים בעיקר טויוטות ואם יש כאלו פרטיות בחוץ שנמכרות במחירון אפילו הרווחת כמה אלפים.

לגבי לובינסקי- יש להם גם סחורה שהיתה מליסינג לשעבר- לבדוק היטב את הרכב לפני שקונים.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בלובינסקי טרייד אחוז רכבי ליסינג לשעבר גבוה מאוד . הרכבים ללא בעיות קריטיות\תאונות שלדה שהיו ב"פריים ליס" השייך ליבואן פיג'ו\סיטרואן נמכרים דרך לובינסקי טרייד.

טויוטה סלקט פועלת קצת אחרת - הרכבים מפוזרים בין סוכנויות משנה, הרבה מהרכבים מידיים פרטיות שהגיעו לסלקט דרך טרייד אין.

המחירים יותר גבוהים, אבל האחריות יותר מקיפה, רף מצב הרכבים יותר גבוה. גם כאן יש גמישות במחיר וכדאי להתמקח- טויוטה סלקט מורידה בטרייד 10% מהמחירון גם לרכבים במצב מושלם, ומוכרת מעל המחירון.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכל המגיבים. ושאלה נוספת: מכיוון שקורולה היא רכב עמיד בסה"כ, עד כמה גדול הסיכון (מבחינת איכות הטיפולים שהיא קיבלה) ברכישה מחברת ליסינג/סוחר? כמובן, בהנחה שאעשה בדיקה מטעמי ואקבל היסטוריית טיפולים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש מקומות שיש בהם סחורה טובה יותר (חברות הליסינג הגדולות/טרייד אין של היבואנים /יש גם פרטיות ויש סחורה פחות טובה במגרשים פרטיים/חברות השכרה וכאלו פרטיים שהזניחו את הרכבים ולא טיפלו כמו שצריך.

אם יש אפשרות לקנות יד ראשונה פרטית ואינך זקוקה למימון/החלפה/תשלומים, הייתי מדלג על טויטה סלקט ולו כדי לא לשלם להם פרמיה של כמה אלפים (בצדק או לא,כל אחד ודעתו).

אם בכל זאת אחד או יותר מהשלושה נדרש ותיאלצי ללכת על ליסינג,הייתי הולך לחברה גדולה (דוד שלי רכש מאופרייט ליס קורולה 2006,שהיתה בת 3 עם ק"מ לא גבוה והרכב שורד עד היום אצל הבת שלו,הגיע ל 200,000 ולא מראה סימני עייפות- הרכב מטופל כל שנה ובצורה אדוקה- בתחילה טיפלו במורשה,היום אני מניח שכבר לא- הרכב הזה נכנס פחות למוסכים בהשוואה למשל לגטס/I30 מאותו שנתון/3 שנתונים מעליו.

גם אלדן/אלבר/אוטו סנטר חברות לא רעות ובשוק הפרטי יש טויוטה סלקט/טרייד מוביל ולפעמים גם ללובינסקי מגיעות מכוניות שאינן פיג'ו/סיטרואן.

בשום אופן,לא לקנות רכב ממגרש פרטי שאינו מחברת ליסינג מוכרת-זה עלול אח"כ לעלות ביוקר ולא רק בכיס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי בודק באלדן, ואולי יש עוד חברות ליסינג שמטפלות במוסכי יבואן ולא ברשת המוסכים שלהן.

אם אין כוונה למכור בקרוב , אני לא רואה סיכון גדול. כמובן, רכב ללא תאונות רציניות, לא קילומטראז אסטרונומי וכן בדיקה טובה ( לא רק של חברת ליסינג!). מה שכן יכול להיות, תיקון מכות פח וצביעה ברמה נמוכה ב"השבחה" לפני המכירה - ולזה יש רוב הסיכויים.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי המלצה על טויוטה סלקט,

כפי שכבר נאמר רוב הרכבים שמציעים טויוטה סלקט הם רכבים מיד פרטית. לפני שנתיים בערך אבא שלי קנה טויוטה אוריס,הרכב עבר השבחה כמובן במוסך טויוטה נעשתה רק נסיעת מבחן ולא בוצע בדיקה גם כיוון שהיתה עוד אחריות רשמית של הרכב ולאחר מכן התחילה האחריות של של הסלקט. המחיר היה סביר, בערך בממוצע של השוק ניתן היה גם להתמקח. כיוון שמועד הטסט היה קרוב במועד הטסט הם לקחו את הרכב, ביצעו את הטסט ושילמו על אגרת הרישוי, הם גם נתנו כיסויים לא רעים למושבים של הדר רוזן וכאשר נשרפה נורה הם החליפו על חשבונם. מאוד מרוצים מהרכב ומהתנהלותם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש גם באוטוסנטר (טרייד אין רשמי של יבואן הונדה) לפעמים קורולות עם ק"מ נמוך.

יש להם אחלה שירות. אני קניתי מהם עכשיו וגם לאחר הקנייה הם מתייחסים ללקוח ולא רק לפני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. לא הייתי הולך לחפש דגמי טויוטה בלובינסקי - זה כמו לחפש גרביים בחנות מזון. במקרה טוב תמצאי שם רכב שהגיע מליסינג של פריים ליס.

2. לגבי טויוטה סלקט - הסיפור אחר. מניסיון אישי, כשקניתי טויוטה חדשה, הציעו לי לבצע טרייד אין על הרכב, טויוטה ראב4. מצד אחד אמרו שהם מקבלים רק רכבים ללא פגיעות ורק לאחר בדיקה, מצד שני הציעו עליו 12% פחות מהמחירון. לאחר מכן הציעו "רק" 10%. בסוף הרכב נמכר מעל המחירון באופן פרטי.

אז למה אני מספר את הסיפור הזה - רכב כמו טויוטה קורולה, אם הוא במצב מצוין, עם ק"מ ממוצע וללא תאונות, יכול להמכר בשוק פרטי במחירון או מאוד קרוב אליו. כלומר הסיכוי שמישהו יסכים לתת רכב כזה לטרייד ולהשאיר כ- 10% ממנו על השולחן, לדעתי מאוד מאוד קטן. הרי לא מדובר ברכב פרמיום שבו הבעלים יכול להפסיד 30% בשנה ולא יזיז לו. מי שקונה טויוטה, בדרך כלל אדם מאוד פרקטי, מחושב ו"תפרן". זו התיזה שלי. בטוח שיש כאלה שלא יסכימו איתי.

שורה תחתונה, הייתי מחפש בשוק פרטי, מוצא אקזמפלר שמור של אותו אחד שלא הסכים לטויוטה סלקט, משלם קרוב למחירון ונהנה מרכב פרטי ושמור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש מי שמוכן להפסיד כמה אחוזים מהמחירון כדי לא לפגוש את פח הזבל של יד2 , הנודניקים והסוחרים.

אני מכיר אישית אנשים כאלה והם מחליפים כל 3 שנים בטרייד אין לרכב חדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עד לא מזמן חיפשתי ג'אז מיד פרטית ולא מצאתי בשוק הפרטי כי כל מי שדיברתי איתו חשב שהוא מוכר רכב חדש מהניילונים ולא היה מוכן לרדת במחיר. דרשו מעל המחירון אפילו לרכבים עם תאנות!

ולא רק ג'אז, גם מאזדה 3 ועוד רכבים.

בסופו של דבר היחידים שנתנו מחיר טוב וגם רכב טוב עם ק"מ נמוך היו אוטוסנטר.

היה להם גם קורולות ומאזדה 3 מיד פרטית עם ק"מ מאוד מאוד נמוך אבל בסופו של דבר החלטתי על הג'אז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני מכיר כאלה שעשו טרייד אין עם רכבי פרמיום, אבל לא מכיר אנשים שעשו טרייד לרכב טויוטה במצב טוב

אני מכיר אחת כזו- אשה מבוגרת ( איזור ב 50) שהיתה מטפלת של סבי וסבתי ע"ה.

היא ניגשה והחליפה בחברה בטרייד אין מפתח תמורת מפתח אחרי 3 שנים 2 רכבים שלה תוצרת טויוטה ובשני המקרים גם קיבלה מחירון מלא על הרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1935 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...