Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפש רכב קטן ואמין, אוטומטי, בסביבות ה-20k -קיה פיקנטו?

!_Nike_!
שימו לב! השרשור הזה בן 1965 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

משום מה אני לא מוצא כמעט תוצאות ב-yad2 או ב-winwin.

נראה שבאזור התקציב שלי זה בערך שנת 2012-2013.

יש המלצות לרכבים אחרים שיהיו עדיפים על הפיקנטו?

תודה מראש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתקציב שלך גם דגמי 2011 יהיו מעל התקציב או מאוד גבולים.

אתה יכול לחפש גם את יונדאי i10 למשל סוזוקי אלטו אוטומטית.

אם אתה נוסע לרוב מחוץ לעיר פיגו 107 בעל תיבה רובוטית תהיה אופציה חיסכונית, אבל המצמד מחזיק כ 60-70 אלף בערך.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משיטוט קל נתקלתי ב-Hyundai i30 \ i20 וב-Kia CEED. אם אני מותח את התקציב ל-25+\- אז נראה שאלו גם מתאימים

עכשיו כשאני מסתכל על הפיקנטו היא אפילו נראית קטנה מידי. מאידך אני גם לא רוצה איזה רכב סדאן גלובאלי, אז משהו ביניים כמו הנ"ל נראה לי מעניין ביותר.

איזה רכב קטן יחסית או hatchback יהיה מומלץ יותר?

ותודה על העזרה :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל הריו נראית סדאן לכל דבר? נראית גדולה יותר מהאחרות. מה שכן אני רואה שבדגמי 2018 יש גם גרסת הצ'בק.

בכל אופן, הסיד וה-i30 יהיו עדיפים? אם כן, מאילו בחינות? אני רואה שהסיד\i30 הם 1600 לעומת 1400 בריו וה-i20

ואיך האבזור בשני אלו? או שכדאי שאני אנמיך ציפיות? ^_^

עריכה אחרונה על ידי !_Nike_!
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

I30 וקאיה סיד אינם רכבים קטנים אז גם אם הם טובים יותר או פחות הם נפסלים על הדרישה הראשונה.

לגבי קיה פיקנטו- לא לקנות רכב עם מנוע 1,000 ואישית הייתי מעדיף את היונדאי I20 עם מנוע 1400/מאזדה 2 על כל רכב עם 3 צילינדרים.

אמנם תיאלץ למתוח את התקציב בכמה אלפים אבל,תקבל רכבים קצת איכותיים מקופסאות גפרורים/פחונים על שימורים כמו אלטו.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הממ.. הם נראים לי מעולים מבחינת הגודל, כלומר ה-I30 וה-Kia CEED. הפיקנטו\i10 דווקא נראים לי קטנים מידי. אני פשוט לא רציתי רכב סדאן גדול, אבל סגנון ה-hatchback (שזה משהו בינוני שכזה) מתאים לי בול.

אז הכיוון שלי פחות או יותר זה: i30\i20\Rio\CEED (בגרסאות Hatchback מאלו שיש להם גם גרסאות סדאן)

ושוב תודה על העזרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה-i30 וה-ceed בעלות מידות של משפחתיות (כמעט), אם יש לך משפחה, ילדים וכד' אז הן יותר מתאימות.

אם אין, אז אין לך צורך ממשי במידות שיש להן להציע, כלומר תוכל להסתפק ב-i20 או בריו, כאחד שנהג בשתיהן (בריו בגרסת ההאצ') אוכל לספר לך שהרגשתי יותר עידון בנהיגה בריו מאשר ב-i20.

מבחינת צריכת דלק, שתיהן אינן חסכוניות.

8) ידני זה הכי אחי 8)
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכוונה שהן בזבזניות או פשוט לא שיא החיסכון? כי אני לא מחפש את הדבר החסכוני ביותר, רק שיהיה נורמלי.. אני במילא לא מתכוון לנהוג המון.

באמת הייתי מעדיף את ה-Rio אבל כמעט שאני לא מוצא בשנתונים שנכנסים בתקציב שלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מדדתי צריכת דלק מדויקת מכיוון שהם היו רכבים עם דלקן, אבל להרגשתי, ביקרתי איתם בתחנות דלק בתדירות יותר גבוהה מאשר עם סיאט איביזה שהייתה ברשותי גם עם דלקן.

בכל אופן, הן לא בזבזניות לדעתי, פשוט לא חסכוניות.

8) ידני זה הכי אחי 8)
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המממ.. מה עם סיאט איביזה באמת לעומת Rio\i30?

מבחינת אבזור או אמינות? כי זה גם רכב קצת קומפקטי שמתאים למה שאני מחפש

נ.ב. התקציב הורחב לאיזור ה-27-30k, רק אם זה שווה את זה.

עריכה אחרונה על ידי !_Nike_!
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1965 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...