Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פיגו' 2008 VS אופל אסטרה ברלינה

Eli Pimpshtein
שימו לב! השרשור הזה בן 1954 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הכוח של המנוע זה מה שרשום ברשיון. להאצ'בק 150 כ"ס יש צורה חדשה, כנראה ראית ASTRA J (הדור הקודם) שתאריך הרישום שלו 2016.

כפי שנאמר מעליי, לא חסר כוח, בעליות של חיפה אני יכול לעקוף כמעט את כל מי שבא לי אם אני במצב רוח לשרוף דלק. אם כל מה שאתה מחפש זה תאוצות ספורטיביות וזה המדד שלך לרכב זה לא הרכב בשבילך.

דרך אגב, ניסית להעביר הילוכים ידנית?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הי חברים, יש מוצר שמחדד את מצב הדוושה ובעצם מחובר למערכת המחשוב של הרכב (כמעט כל רכב) שנקרא

POWER PEDAL שתפקידו במערכות עצלות וגירים מסורסים, לחדד בהרבה את מצב התיבה ומינון דוושת הגז.

בשביל זה הוא נועד. את המצבים לחידוד פעולת גיר מנוע אפשר ידנית לכוון...

את המכשיר אפשר להסיר כל פעם כדי שהאחריות לא תפוג כשנכנסים למוסך.

https://www.tmcmotorsport.com/power-pedal-accelerator-tuning-manual-controls

לא רק שהעסק נהיה נימרץ יותר ויעיל יותר, אלה גם אפשרי להתאים אותו לצרכי הנהג.

סתם העלתי קישור למוצר של חברה מוערכת בשוק, שכמובן שאין לי איתה קשר עסקי כלשהו.

ישנם גם מוצרים שמגבירים את כוח המנוע וגם מחדדים את פעולת הגירים המסורסים, אבל זהו מוצר אחר

וגם יקר יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה לא בסדר בתמונה הזאת ?

לכידה.PNG

מנוע 140 כ"ס עם 20 קג"מ מול רכב 111 כ"ס ו 15 קג"מ איך שניהם עושים 10.3 שניות למאה ? זה מחרפן אותי

אם המאזדה 2 לא הייתה תא מעצר על 4 גלגלים צפופה הייתי לוקח אותה , הרכב נותן תחושה קלסטרופובית כמו כל המאזדות לצערי רכבים טובים אבל צפיפות ורעשים זאת המחלה שלהם , בחברת ההשכרה הוצעו לי 2 אפשרויות 1 . לקחת את האסטרה עם ה 150 ברגע שתתפנה (השאלה אם אני ארגיש הבדל בין הברלינה 140 כ"ס לאסטרה ? מנוע/גיר ? או שזה אותה גברת) , 2 . לקחת את הפיגו' 2008 שזה קצת ירידה ברמה מבחינת מנוע / רעשי דרך

עריכה אחרונה על ידי Eli Pimpshtein
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלי, ברכות על השדרוג!

רק לא מזמן התבאסת מההשוואה בין ספארק לאסטרה ליאריס, והנה עלית לרכב של 150 כ"ס! (שכמובן, לא יספק אותך)

בדוק מהם יחסי ההעברה... ותבין איך רכב חלש יותר על הנייר יכול להאיץ מהר יותר.

הרעיון בתיבות איטיות הוא לא בשביל שתסע מהר ותאיץ מהר, אלא כדי שתאיץ לאט ותשרוף פחות דלק, וכך חברת הרכב תעמוד בדרישות הזיהום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה לא בסדר בתמונה הזאת ?

[ATTACH=CONFIG]513534[/ATTACH]

מנוע 140 כ"ס עם 20 קג"מ מול רכב 111 כ"ס ו 15 קג"מ איך שניהם עושים 10.3 שניות למאה ? זה מחרפן אותי

אם המאזדה 2 לא הייתה תא מעצר על 4 גלגלים צפופה הייתי לוקח אותה , הרכב נותן תחושה קלסטרופובית כמו כל המאזדות לצערי רכבים טובים אבל צפיפות ורעשים זאת המחלה שלהם , בחברת ההשכרה הוצעו לי 2 אפשרויות 1 . לקחת את האסטרה עם ה 150 ברגע שתתפנה (השאלה אם אני ארגיש הבדל בין הברלינה 140 כ"ס לאסטרה ? מנוע/גיר ? או שזה אותה גברת) , 2 . לקחת את הפיגו' 2008 שזה קצת ירידה ברמה מבחינת מנוע / רעשי דרך

שמע חביבי... טחנת ת'ראש עם ה 0-100, מסבירים לך בעברית ש 0-100 זה לא הכל בחיים. מנוע 1.5 אטמוספרי על רכב יותר קל מול מנוע טורבו 1.4 עם גיר מסרס זה לא בדיוק מדד. סקודה ראפיד למשל עושה משהו כמו 9 שניות עם 1.4 טורבו אבל גיר DSG, אז מה אתה חושב באמת שהיא כל-כך הרבה יותר מהירה\חזקה מאסטרה? האסטרה רוב הזמן תסע בסל"ד נמוך וזה כל היתרון של מנוע טורבו, זה לא באמת בשביל לתת לך עוד שניה או חצי שניה ברמזור, מי ישמע מדובר במכוניות מירוץ. כשתצטרך לצאת לעקיפה ב 100 בעליה, אז הכוח יבוא לידי ביטוי וזה יותר חשוב מ 0-100. זה כדאי שתכניס לראש.

חוץ מזה שברוב הרמזורים, רוב האנשים לא לוחצים פול גז ואז למאזדה למשל יהיה יותר קשה לתת תאוצה חזקה כי זה מנוע אטמוספרי (עקומת מומנט יותר חדה משל מנוע טורבו) לעומת האסטרה שבסל"ד נמוך (1700 סלד למיטב זכרוני) כבר מגיעה לשיא המומנט.

שורה תחתונה - לאסטרה יש מנוע מספיק חזק לכל כביש בארץ במהירות הגיונית. אם אתה מחפש משהו יותר חזק משמעותית אז כנראה מה שאתה צריך זה אודי A6 מנוע 3 טורבו כדי להרגיש תאוצה, או אולי עדיף כבר F-16 וזהו.

ניסאן מקסימה 2015 גפ"מ

סוניק RS 2014

בעבר: אימפלה 2005 3.4 :( , ספארק 2016 LT+ בליסינג, ספארק 2013 ידני 1.2 בליסינג, לנטרה 94

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשנת 2016 הגיע האסטרה החדשה לארץ ונמכרה לצד האסטרה הישנה.

הברלינה שנמכרת עד היום היא הדור הישן מדובר ברכב שהוצג ב2011 והגיל מורגש בצורה בולטת

הרכב נטול אבזור.

האסטרה החדשה מגיעה עם מנוע וגיר חדשים היא מרגישה הרבה יותר זריזה, בנוסף היא מאוד איכותית ומאובזרת כבר בגרסת הבסיס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1954 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...