Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אפליקציית תג נכה לבדיקת תוקף תג נכה על פי מספר רכב

lior_a
שימו לב! השרשור הזה בן 1559 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מנצל את השרשור בנושא תו חניה לנכה ובירוקרטיה מטופשת של המדינה.

בשעה טובה קיבלתי שלשום את הרכב החדש שלי שנקנה ללא מיסים, אני זכאי לתו נכה (כבר קיבלתי לצמיתות) אך בבדיקה שערכתי עם משרד התחבורה כיוון שזה רכב חדש הוא עדיין לא עודכן במחשב (לטענתם לוקח עד 14 ימי עסקים) בינתיים לטענתם אני לא יכול לחנות בחניית נכים עד שזה לא יעודכן...

אני לא ממתין עד האישור שיתקבל ממשרד התחבורה ועקב מוגבלותי בהליכה אני חונה בחניית נכים (מקווה שלא יתנכלו לרכב שלי או שלא אקבל דו"ח)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יכול להתקשר למחלקת השירות של היבואן ולבקש שיקלידו את הרכב שלך (כך היינו עושים כשהיו צריכים להגיע למשרד הרישוי כדי להנפיק תו) ברוב המקרים מבצעים את ה מיידית.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש עוד אפלקציות בחנות שמבצעות את אותה פונקציה.
האפליקציה (פותחה ע"י חבר הפורום) שפורסמה בפורום עם פרטי רכב, כוללת גם את הנתון של תו נכה:

https://r.tapatalk.com/shareLink/topic?url=https%3A%2F%2Fwww%2Ecarsforum%2Eco%2Eil%2Fvb%2Fshowthread%2Ephp%3Ft%3D681846&share_tid=681846&share_fid=28771&share_type=t&link_source=app

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש עוד אפלקציות בחנות שמבצעות את אותה פונקציה.

בעקרון נכון ב-99.9% אבל הסתכלתי ויש שם רכבים מלפני שנת 2000 עם תו נכה (וגם כאלו ממועדון ה-5) שלא מופיעים, כי אין נתוני רכב עבורם, רק נתון תו נכה וזה קיים במאגר נפרד.

--------------------------

Škoda Fabia mk2 TSI&DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האפליקציה לא עובדת

הלחצן "בדוק מס' רכב" מופיע בצבע אפור ולא ניתן ללחוץ עליו

יש להקליד את מספר הרכב לתוך הלוחית העליונה ואז הכפתור התחתון ״בדוק מס׳ רכב״ יאופשר ויהיה ניתן ללחיצה,

או לחילופין ללחוץ על כפתור המצלמה מצד שמאל למעלה בשביל שהאפליקציה תזהה את מספר הלוחית דרך המצלמה של המכשיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1559 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...