Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התקנות מקומיות בטויוטה פריוס פלוס 2019

zvih
שימו לב! השרשור הזה בן 1690 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

הזמנתי פריוס פלוס חדשה (2019).

בסוכנות הציעו לי תוספות כאלו ואחרות, כגון מרימי שמשות בנעילה, קיפול מראות חשמלי בנעילה, חיישני רוורס, וייז וכו'.

האם לדעתכם יש תוספות בהתקנה מקומית שכדאי לבקש, או שהכי בטוח זה לסרב לכל התקנה מקומית?

תודה מראש,

צבי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התוספות האלה בתשלום?

כי בחלק מהסוכנויות ניתן לקבל אותן או חלקן ללא תוספת תשלום. אם בסוכנות שהיית רוצים ממך תוספת תשלום, שווה לבדוק בעוד סוכנויות. בעוד כמה ימים יש גם 10 ימי מבצעים והנחות על דגמי טויוטה - תיקח זאת בחשבון ( אם עדיין לא שילמת את כל הסכום על הרכב ). על פריוס פלוס הטבה עד 10 אלפים ₪ ( אולי חלק מזה תוספת אבזור).

מרימי שמשות, קיפול מראות, חיישני רוורס - זה נוח מאוד. לא הייתי מוותר.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הייתי מעדיף לוותר בגלל החשש מהתקנה לא איכותית. אם אפשר לקבל את ההנחה ואחר כך במידה וארצה, להתקין במקום שאבחר בעצמי.

להשכרה: חתימה בפורום הרכב המוביל בישראל!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם תזמין מיבואן את התוספות ויהיו בעיות חשמל ברכב בעקבות ההתקנה, הכל מכוסה באחריות.

אם תתקין אחר כך אצל מישהו אחר ( שגם זה לא במפעל טויוטה, אגב), יכולים לעשות בעיות עם האחריות.

אני יכול להבין ויתור על ההתקנות האלה כאשר מחליטים לא להתקין שום דבר אחרי זה.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הורי רכשו לפני כחצי שנה CHR חדשה ולשמחתי היו איתי באותו ראש כאשר התנגדתי לכל התקנה מקומית.

לבסוף הסכמתי להוסיף חיישני רוורס (היה ניתן לבחור בין כאלה שמתממשקים למולטידמיה או חיצוניים,בחרתי באופציה הראשונה ויש לציין שהתקינו יפה וללא כל קרקוש מאז (חינם).

אגב,ברכב שלנו אין קודן/כספת או כל שטות אחרת,ההבדל בביטוח הסתכם ב-300 ש"ח לכל השנה ומיותר לציין איזה כיף זה להכנס לרכב בלי להקיש שום דבר,ללחוץ על הכפתור ולנסוע (מרגיש כמו חו"ל :lol:)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול להגיד לך מניסיון אישי באוטו שלי (לא טויוטה) , רציתי חיישני רוורס ומרים שמשות והזמנתי במעמד הקנייה, וחשבתי שלי זה לא יקרה, וקיבלתי קרקושים שנכון לעכשיו, לא הצליחו לסדר במוסך.

יכול להיות שתיפול על מתקין טוב שיתקין כמו שצריך ויחזיר למקום והכל יעבוד נפלא, ויכול להיות שתיפול על מתקין ביום רע, ואז תצטרך לרדוף אחריהם שיסדרו את זה , מה שלא בטוח שיקרה. לשיקולך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני משתדל להמנע מכל התקנה מקומית, ואת אלה שכן עשיתי אצל מתקין פרטי כשאני עומד לידו ומוודא שהוא מחזיר הכל למקום.

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממליץ להמנע מקיפול מראות אוטומטי.

התרחישים שבהם קיפול מראות נדרש הם מועטים למדי,

ומראות שלא הגיעו עם אופציה לקיפול אוטומטי מהייצרן, המנגנון קיפול שלהן לא בנוי למספר קיפולים כה רב.

כך שהפיצ'ר המיותר הזה יגרום לך בסופו של יום רק להחליף\לשפץ מראות כל שנתיים שלוש.

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התגובות עד כה. גם אני שותף לחשש מפני התקנות מקומיות.

הרכב מגיע עם מצלמה אחורית מקורית, המחוברת למסך המולטימדיה. החלטתי להזמין גם חיישני רוורס המתמשקים לצג הומלטימדיה, היות ומדובר במוצר בעל חשיבות בטיחותית.

על קיפול מראות וניתוק אורות - ויתרתי.

נותרתי עם דילמה לגבי מרימי שמשות.

האם התקנת מרימי השמשות דורשת התעסקות רבה ברכב, או שמא מדובר בהתקנה קלה ופשוטה, אשר לא דורשת פירוק מוגזם?

האם התקנת מרימי השמשות מביאה לבלאי מוגבר למנועי החלונות?

תודה מראש,

צבי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1690 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...