Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התקנות מקומיות בטויוטה פריוס פלוס 2019

zvih
שימו לב! השרשור הזה בן 1672 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

התקנה מקומית אצלי בקיה של מרימי שמשות נעשתה חובבנית ובאופן מטומטם ביותר, מכיוון שהאות להרמה מגיע מפיקוד הנעילה אוטומטית של הדלתות.

לכן בתחילת כ-ל נסיעה, כשמופעלת הנעילה האוטומטית הבטיחותית (מעל 10 קמ"ש) החלונות עולים!

פתיחה מחדש מחייבת המתנה של כ דקה.

לדעתי מיותר לחלוטין, בעיקר אם יש מנגנון רתיעה לחלון , למרות הההרמה האוטומטית החלון ירד בחזרה , ואם לא תשים לב, תתרחק מרכב כשחלון נותר פתוח.

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברכב שלי, אוריס 2016 הסכמתי רק למרים שמשות וכיבוי אורות כשבמפתח לא בסוויץ.

חיישנים לא רציתי .

הכל עובד פיקס מהיום הראשון.

מרימי שמשות פועלים רק כשאני לוחץ בשלט על הכפתור של הנעילה .

ההתקנה נעשתה בסוכנות משנה חודש אחרי שקיבלתי את הרכב כדי להמנע מתור של כמה עשרות רכבים שחיכו להתקנה ולקבל את הרכב כמה שיותר מהר.

Casper כתב: "היום יום שני בשבוע. זהו יום הרביעי במספרו שלא נגעתי באוטו.ורק מהמחשבה הזאת עולה אצלי לחץ דם.נראה לי שאלך להחליף ריחן." :roflmao: 30.1.2006 פורום VAG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התגובות עד כה. גם אני שותף לחשש מפני התקנות מקומיות.

על קיפול מראות וניתוק אורות - ויתרתי.

נותרתי עם דילמה לגבי מרימי שמשות.

תודה מראש,

צבי

עדיף להתקין אצל מתקין הבית בחצר היבואן (לפני שאתה מקבל את הרכב). אין אף מתקין בארץ שיגיע למיומנות של המתקינים ששם שמתקינים בכל הרכבים.

לדעתי, ניתוק אורות חיוני (ולא ישאיר אותך עם מצבר מרוקן), קיפול מראות חיוני אף הוא וכך גם מרימי השמשות.

כאמור, זה מותקן בעשרות אלפי טויוטות.

מי שמתקין בטויוטה זה גיל-קאר, כך שתיאורטית, אתה יכול ללכת לסניף שלהם אבל לא תקבל מחיר טוב יותר .

מה שכן - על פתרון המולטימדיה שלהם לא הייתי הולך. לא בגלל איכות ההתקנה. ממה ששמעתי מכמה משתמשים, המוצר פשוט רע.

עריכה אחרונה על ידי micha

אם זה לא מקולקל- אל תתקן את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התקנה מקומית אצלי בקיה של מרימי שמשות נעשתה חובבנית ובאופן מטומטם ביותר, מכיוון שהאות להרמה מגיע מפיקוד הנעילה אוטומטית של הדלתות.

לכן בתחילת כ-ל נסיעה, כשמופעלת הנעילה האוטומטית הבטיחותית (מעל 10 קמ"ש) החלונות עולים!

פתיחה מחדש מחייבת המתנה של כ דקה.

לדעתי מיותר לחלוטין, בעיקר אם יש מנגנון רתיעה לחלון , למרות הההרמה האוטומטית החלון ירד בחזרה , ואם לא תשים לב, תתרחק מרכב כשחלון נותר פתוח.

קודם כל, ברכותיי: כנראה אצלך ההתקנה המקומית הכי גרועה עליה שמעתי אי פעם.

נשמע כמו תקלה שדורשת תיקון. במקומך הייתי קופץ לאחד ממוסכי היבואן ודורש שיסדרו לי את זה באחריות.

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדיף להתקין אצל מתקין הבית בחצר היבואן (לפני שאתה מקבל את הרכב). אין אף מתקין בארץ שיגיע למיומנות של המתקינים ששם שמתקינים בכל הרכבים.

לדעתי, ניתוק אורות חיוני (ולא ישאיר אותך עם מצבר מרוקן), קיפול מראות חיוני אף הוא וכך גם מרימי השמשות.

כאמור, זה מותקן בעשרות אלפי טויוטות.

מי שמתקין בטויוטה זה גיל-קאר, כך שתיאורטית, אתה יכול ללכת לסניף שלהם אבל לא תקבל מחיר טוב יותר .

מה שכן - על פתרון המולטימדיה שלהם לא הייתי הולך. לא בגלל איכות ההתקנה. ממה ששמעתי מכמה משתמשים, המוצר פשוט רע.

ב2013 התקינו סוגר גג אוטומטי בi30 החדשה שרכשנו בזמנו(גג פנורמי).

יום אחד עמדתי ליד האוטו שאני קולט פתאום משהו מבצבץ מהמסילה של הגג, ורואה מברג שהושאר בתוך המסילה!, הותקן בחצר היבואן.

Sent from my VTR-L29 using Tapatalk

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ב2013 התקינו סוגר גג אוטומטי בi30 החדשה שרכשנו בזמנו(גג פנורמי).

יום אחד עמדתי ליד האוטו שאני קולט פתאום משהו מבצבץ מהמסילה של הגג, ורואה מברג שהושאר בתוך המסילה!, הותקן בחצר היבואן.

Sent from my VTR-L29 using Tapatalk

נהדר... ומה אמור לחשוב ולהסיק פות"ש מהמידע הזה ? שכדאי לו להתקין כי יקבל מברג חינם ?

אם זה לא מקולקל- אל תתקן את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם,

הזמנתי פריוס פלוס חדשה (2019).

בסוכנות הציעו לי תוספות כאלו ואחרות, כגון מרימי שמשות בנעילה, קיפול מראות חשמלי בנעילה, חיישני רוורס, וייז וכו'.

האם לדעתכם יש תוספות בהתקנה מקומית שכדאי לבקש, או שהכי בטוח זה לסרב לכל התקנה מקומית?

תודה מראש,

צבי

היי

ראשית תתחדש עשית בחירה מעולה

כמי שיש לו כבר פריוס 2 בבית

אחת פריוס פלוס

ועוד פריוס דור שלישי

בעיני רכב מושלם

שנית -

ממליץ בחום על התקנה מקומית של היבואן

אני התקנתי -

מצלמה אחורית

בקרת שיוט

בשתי ההתקנות הייתי מרוצה מאוד .

חיישני רוורס חובה בעיניי

וויז ממש לא , משתמש בדכ בפלאפון

קיפול מראות מיותר בעיניי

אולי הייתי מוסיף גם מרימי שמשות.

בהצלחה

שלום לכולם,

הזמנתי פריוס פלוס חדשה (2019).

בסוכנות הציעו לי תוספות כאלו ואחרות, כגון מרימי שמשות בנעילה, קיפול מראות חשמלי בנעילה, חיישני רוורס, וייז וכו'.

האם לדעתכם יש תוספות בהתקנה מקומית שכדאי לבקש, או שהכי בטוח זה לסרב לכל התקנה מקומית?

תודה מראש,

צבי

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נהדר... ומה אמור לחשוב ולהסיק פות"ש מהמידע הזה ? שכדאי לו להתקין כי יקבל מברג חינם ?

שהמתקינים של היבואן מפשלים - וזה רק דוגמא אחת לרבות, הם מפשלים לא מעט.

דווקא לבוא בלי שום התקנה ע"י היבואן(או המינימום הנדרש) ולהתקין אצל מתקין שאתה סומך עליו ויודע שיעשה עבודה איכותית עדיף מאשר חצר היבואן שיש לו 500 מכוניות להתקין עליהן מוביילאי, עוד 400 מכוניות שצריכות התקנה של מרים שמשות ועוד 1000 מכוניות שצריכות התקנה של קודן וכל זה צריך כבר להיות מותקן אתמול.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתקיני יבואן הם לרוב פחות מיומנים מכל מתקין חיצוני, הם רובוטים שעובדים לפי סכמות, אין שם סינון ובגיל קאר מרוב כמות העבודה שלהם, הם לוקחים קבלנים שמתקינים עבורם אז אין לדעת מי יתקין לך את הרכב.

בנימה אחרת, מביך שיבואן ב2019 מתעקש להפשיט רכב מאבזור מקורי כדי לחסוך כמה שקלים ולהתקין אבזור זול ואוניברסלי ברכב כה יקר. אני לפני החלפת רכב וכנראה שאלך על נירו פלאג אין ששם היבואן השכיל והרכב כולו עם האבזור המקורי ללא התקנות מקומיות.

''גם דברים פשוטים יכולים להיות טובים'' - אביה בת ה-10

CBR600RR-sold

z-750-crashed

wrx run by ecutek-sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התגובות עד כה. גם אני שותף לחשש מפני התקנות מקומיות.

הרכב מגיע עם מצלמה אחורית מקורית, המחוברת למסך המולטימדיה. החלטתי להזמין גם חיישני רוורס המתמשקים לצג הומלטימדיה, היות ומדובר במוצר בעל חשיבות בטיחותית.

תודה מראש,

צבי

מאז שיש לי את הורסו עם מצלמת וידאו אחורית + חיישני רוורס (שחברת הליסינג החליטה להוסיף) שמתי לב שאני בכלל לא שם לב לחיישנים, הם אמנם מצפצפים אבל זה בסה"כ רעש רקע. המצלמה פשוט מעולה ובחניות מאתגרות אני מעדיף להיכנס ברוורס בגלל שאני רואה את הכל "על המילימטר".

אם אתה מקבל מצלמה, בעיניי, החיישנים מיותרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 8 חודשים מאוחר יותר...

לגבי מנגנון הרמת שמשות - יש לי פריוס פלוס כבר שלוש שנים - כשאני יוצא מהרכב לחיצה ארוכה על כפתור הנעילה בשלט מרימה את השמשות.

קשה לי להאמין שזו מערכת שהותקנה כתוספת, הרכב הוא רכב ליסינג (שרכשתי בסוף התקופה) ולא נראה לי שהיו משקיעים בתוספת כזאת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתקיני יבואן הם לרוב פחות מיומנים מכל מתקין חיצוני, הם רובוטים שעובדים לפי סכמות, אין שם סינון ובגיל קאר מרוב כמות העבודה שלהם, הם לוקחים קבלנים שמתקינים עבורם אז אין לדעת מי יתקין לך את הרכב.

בנימה אחרת, מביך שיבואן ב2019 מתעקש להפשיט רכב מאבזור מקורי כדי לחסוך כמה שקלים ולהתקין אבזור זול ואוניברסלי ברכב כה יקר. אני לפני החלפת רכב וכנראה שאלך על נירו פלאג אין ששם היבואן השכיל והרכב כולו עם האבזור המקורי ללא התקנות מקומיות.

מדויק. אין גרוע יותר מהתקנות מקומיות שנעשות בבונדד על "פס יצור". למתקין לא אכפת מהרכב שלך, הוא לא יודע מי אתה, הוא כן רוצה לסיים את המכסה שנקבעה לאותו יום עבודה. יצא לי לראות איך רכיבים של האיתורן למשל זרוקים מאחורי המערכת, כי ככה הכי פשוט.

פותח השרשור - תעשה חכם אם תוציא את הרכב ללא התקנות מקומיות ותלך למתקין מקצועי בזמנך הפנוי שיתקין לך מה שתרצה . מה שנאמר פה מקודם לגבי הקיפול מראות בסגירה נשמע מאוד הגיוני וגם אני הייתי נמנע מהתוספת הזו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כאמור, זה מותקן בעשרות אלפי טויוטות.]

מה שהוא כתב - רק ההיפך. ואת המשפט שהדגשתי באדום במיוחד ההיפך.

התקנות מקומיות זה חולירע. אבל עדיף מישהו שאתה מכיר, שאתה עומד לידו, שתחזור אליו אישית אם משהו לא יעבוד, מקבלני האיזולירבנד האלה שצריך היה לאסור עליהם להתקרב לרכב.

זה שרכב 2019 מגיע ללא חיישני רוורס רק כדי שהיבואן יתן כאן לאיזה פרחח עם סכין יפני לחתוך את הצמה זה פשע מוטורי, לא פחות.

יש לי רכב 2002 שהגיע עם ניתוק אורות, ומה שהרכב לא הגיע איתו אין גם היום, מלבד חיישני רוורס שהתקין בחור שמכיר אותי ויודע שכדאי לעשות עבודה טובה. קיפול שמשות אמרו לך כבר, ומרימי שמשות... פינוק נחמד, אבל "חיוני"? חיוני זה בלמים וצמיגים. אין שום התקנה חיונית.

עריכה אחרונה על ידי Jack457

עם גולף ידנית 1995 (1.4) לומדים לא לבזבז אף טיפה של כח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1672 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...