Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גם אתם שמתם לב שאין הרבה מודעות ביד 2 של רכבים ?

itay3003
שימו לב! השרשור הזה בן 1928 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 70
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אולי אלו כל המזדות 3 שמוצעות למכירה כרגע ..

יד2 עדיין הפלטפורמה הכי חזקה למכירת רכב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כי לאנשים נמאס מטלפונים ונודניקים שבאים ממש עכשיו עם מזומנים בכיס, במחיר שנוח להם.

הם מעדיפים לעשות טרייד במגרשים גם בידיעה שהם מפסידים כסף. החלפת מפתחות מהירה בלי כאבי ראש.

גם אני מחפש רכב הרבה זמן. למען האמת אין לי את הכוח שהיה לי בעבר לחרוש חצי גוש דן/שפלה חודשים

בשביל למצוא רכב שמור למשעי. שוקל ללכת למגרשי רכבים, לקחת רכב פחות שמור - ולסגור את הפינה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התחושה שלי היא שהשוק נוטה לכיוון של מגרשי רכב למיניהם;

אצלם אפשר למסור את הרכב הישן, ורק להוסיף את ההפרש לרכב החדש וכו'.

בנוסף, הישראלים אוהבים לרכוש רכב במימון, והתהליך של נטילת המימון פשוט יותר במגרשים.

חוץ מזה, הרכבים במגרשים נוצצים אחרי "השבחה", ורוכשים רבים מעדיפים זאת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא לא כלכך מסכים לדעתי

יד 2 עדיין חי ובועט

ויש לא מעט אנשים שמעדיפים למכןר בחוץ כי יודעים שמשחילים אותם בחוץ. אגב אני גם מעדיף לקנות מאדם פרטי ולא מחברה

Sent from my SM-A530F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עוקב באדיקות אחרי יד 2, יכול לומר לך שזאת פלטפורמה חרא עם מיליארד באגים ואנשים עברו לפרסם בפייסבוק. הבעיה היא שפייסבוק גם לא טובה, לא למוכרים ולא לקונים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני קניתי מאזדה 2 דרך מודעה של יד 2 , לקח חודש אבל מצאתי רכב שרציתי וגם באזור המגורים שלי. המוכר אמר לי שהציעו לו פחות מ50% ממחירון הרכב בטרייד , אמר להם יפה שלום והלך למכור בפרטי ובצדק.

אין פלטפורמה מושלמת, החיים זה לא תוכנית כבקשתך אבל למי שיש סבלנות בסוף ימצא את מה שהוא רוצה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה היותר גדולה לחפש רכב בלוחות מעבר לשמור כללית,זה צבע.

גם אם אני רואה בלוחות רכבים טובים (גם כאן ראיתי כמה מתאימים) הם בצבע עכבר/אדום/שחור/בורדו ושלל צבעי מלחמה.

(שאין סיכוי שזה יחנה בקרבת ביתי) זה מקשה את החיפוש כפליים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני קניתי לפני כשבועיים מאזדה 2 Pure White, יש אולי 2 3 כאלה למכירה במקביל. מהשנים 2015 עד 2018. מוזר. עריכה, כרגע יש 10 כאלו למכירה. זה עדיין ממש מעט.

עריכה אחרונה על ידי Tamir FR

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה די ברור שכמעט כולם עברו לאפשרויות ליסינג, טרייד אינים עם מימון וכו׳

בקיצור לאנשים אין כח להתעסק עם זה, הם מעדיפים כבר להגיע למקום, לקנות רכב, ״לסגור עסקה״ על הרכב הישן ויאללה לסוע לשלום.

כנראה הם חושבים שזה מחיר מועט מדי לשלם ביחס לכאב ראש שמחכה להם במכירה לבנאדם פרטי, לחוסר הוודאות (תמיד יש חשש להתקע איתו חודשים) ולירידת הערך שתמיד מתקתקת ברקע.

במגרשים ובכל העסקאות עם הזסוכניות למיניהן אין את זה, וזה הופך את כל התהליך של קניית הרכב למיידי וקל ולא למשהו שנתקעים עליו מי יודע כמה זמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתר יד 2 הרס את שוק הרכב וגם את שוק הדיור.

כשיש לך אפשרות לשים מודעה ללא עלות אתה דופק איזה מחיר שבא לך והאתר הופך לקרקס.

זה גורר הרבה מאוד אנשים שמתקשרים כדי לעשות שוק כבר בטלפון כי הם מבינים שהמוכרים עצמם שמים מחירים לא הגיוניים וניתנים למו"מ.

רק אם אתר יד 2 יגבה תשלום (אפילו סימלי) על הודעה השוק הזה ייפסק.

(Sold) Chevrolet Aveo LT 2006

Citroen C3 Shine 2017

C5 AirCross Feel 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כמה חודשים העמדתי מכונית אטרקטיבית למכירה ביד2:

1. נודניק פתולוגי בוואטסאפ, כל יום הודעות, מנסה רק להתמקח ולא מתגמש מעבר למחיר לא ריאלי. אין לו כסף, סטודנט מסכן, רחמים ושאר מרעין בישין.

2. מתעניין, נשמע כמו סוחר, קובע להגיע. לא מגיע. כעבור כמה ימים מנסה שוב לקבוע. שילך לחפש.

3. חם על הרב, מכיר כל פרט עד רמת הבורג, קובע להגיע, מתעקש לבדוק את הרכב בנסיעה, מארגן לו ביטוח, מתעכב כמה שעות, בסוף מגיע, בוחן כל בורג ונראה קצת מוטרד שהאוטו פיקס. עולה על ההגה ומתחרע כאילו הוא שומאכר וכביש החוף הוא הנורבורגרינג. בשלב שהוא מחפש לנתק בקרות אני מפעיל את הבקרות שלי. מגיעים לדבר על הסכום, גמגומים, צריך לבדוק עם הבנק, לא טורח בכלל להתמקח אבל יוצא מהדירה עם מבט של כלבלב שיודע שהוא עשה משהו רע. יומיים אח"כ מדווח שאין לו כסף.

מתקשר לסוכנות שהזמנתי את ממנה את הרכב החדש ומתעניין לגבי טרייד. מוכנים לתת מחירון מלא. נפרד מהאוטו לשלום.

נודניק פתולוגי מספר 1 הלך וקנה אותה מהטרייד בתוספת של לא הרבה אלפים מעל המחירון.

אם למספיק מוכרים יש חוויות דומות אז אין ספק שאנשים מעדיפים אפילו להוריד כמה אחוזים ולהפרד מהרכב בטרייד. הויתור על החוויה הזו שווה לי כסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לשפוט את הקונים זה בדיוק כמו לשפוט את המוכרים. פה יש נבלות ושם יש נבלות. על כל קונה כמו תיארת יש לפחות מוכר אחד עם "רכב מושלם" שגורם לך לבזבז יום עבודה רק כדי לגלות שמדובר בנבלה מרותכת וה80K ק"מ הם בעצם 80K על המנוע שהוחלף כשהמקורי עשה עוד 200K.

חיפוש רכב ביד מצריך סבלנות ומזל. אם יש לך סבלנות זה מתאים לך, אין לך סבלנות? יש אינסוף מגרשים משלל סוגים עם אלפי רכבים, ועוד שלל סוכניות שישמחו לתת לך מימון.

תבחר את הפלטפורמה שיותר מתאימה לך.

בשנים האחרונות אנחנו קונים רכבים רק מיד 2. מחכים בסבלנות עד שיש מציאה אמיתית. מתמקחים כמה שאפשר משלמים וחוזרים עם רכב כמעט חדש במחיר מצויין.

אנחנו מרוצים. מקווה שגם המוכרים.

עריכה אחרונה על ידי farkash7

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. נודניק פתולוגי בוואטסאפ, כל יום הודעות, מנסה רק להתמקח ולא מתגמש מעבר למחיר לא ריאלי. אין לו כסף, סטודנט מסכן, רחמים ושאר מרעין בישין.

נודניק פתולוגי מספר 1 הלך וקנה אותה מהטרייד בתוספת של לא הרבה אלפים מעל המחירון.

נודניק פתולוגי מספר 1 בטח קנה את הרכב מהטרייד ב-36 תשלומים, וזה אחת הסיבות המרכזיות לכך ששוק יד 2 כל כך נחלש.

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק.

ואני אפילו לוקח את זה צעד אחד קדימה וטוען שעסקאות המימון גרמו לאנשים לאבד מהערך של הכסף המושקע.

אנשים לוקחים רכב שגדול עליהם בכמה מונים בתשלומים קטנים ואטרקטיביים ושוכחים מה השווי הסופי (אגב בגלל זה ב2014 השוק היה מוצף בלאון fr חדשות מהניילון למכירה) ופתאום להפסיד על הרכב 5000 שקל (במקרה הטוב) זה לא כזה נורא.. אז מה אם הלכה שנה שלמה של ביטוח.

נודניק פתולוגי מספר 1 בטח קנה את הרכב מהטרייד ב-36 תשלומים, וזה אחת הסיבות המרכזיות לכך ששוק יד 2 כל כך נחלש.

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1928 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...