Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פולקסווגן: הדור הבא של מנועי הבנזין והסולר יהיה האחרון

green
שימו לב! השרשור הזה בן 1933 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תעזוב את החפירות וקפוץ הישר לדקה 3 . אתה מסתכל על נצילות רק במקטע של התהליך. מאיפה לדעתך מגיע החשמל למצבר ? מהרוח?

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 38
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

הם יצחקו ואני אשלח אותם לנהוג ברכבי צעצוע שלהם שנוהגים גם במקומם. מה הנקודה של הפורום הזה אם אתה עוקר מתוכן את כל מה שמחבר בין האדם לבין המכונה? גם הילוכים ואחרי זה גם בכלל את כל הנהיגה עצמה שגם את זה בטח אתה מקבל בברכה וחושב שהנכדים שלי יצחקו על זה שפעם אשכרה אנשים גם נהגו בעצמם.

אם אתה לא נהנה מכל ה״מלאכה״ הזו שנקרית נהיגה אז לא ברור לי מה העניין שלך ברכבים.

תסביר מה בדיוק מהנה בנהיגה מנהלתית עם הילוכים, שלא לדבר על נהיגה בפקקים עם הילוכים. מילא מי שבאופן קבוע נוסע למסלול בערד או פצאל, אבל להחזיק רכב ידני בשביל כבישקר כלשהו בצפון ש(אולי) אתה חווה פעם בשבוע, מוקדם מוקדם בבוקר (כי אח"כ מגיעים רוכבי האופניים\אופנועים וכד'), בעוד שתשעים אחוז מהזמן שלך אתה נוסע מא' ל-ב'- זה אידיוטי.

ואין קשר לתכנים שבפורום, הפורום מכסה גם רכבים שרובנו לא נתקרב אליהם.

בכל העולם שהוא לא "הארץ" אנשים שאוהבים מכוניות מאוד, יש פורקן בדמות ספורט מוטורי ותוספות אפטר-מארקט. וכמו בכל טכנולוגיה תמיד יש לאין להשתפר ולהתקדם. הכי חשוב וזה דבר שנשכח בארץ שתחבורה בעיקר היא תחבורה ציבורית ולך כאזרח אין ממש צורך מעשי באוטו פרטי.

בדיוק. במדינה מתוקנת בעלת תח"צ מהשורה הראשונה, לא צריך הכלל רכב להתנהלות יומיומית, ואז באמת אפשר להחזיק איזה רכב ידני (ומהנה, כן? לא סתם אלטו)לסופ"ש, שאותו תיקח למסלול ייעודי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואני מוכן להיות זבוב על הקיר, כדי לראות איך יגיבו כשישמעו שהיו כאלה שהסכימו לרכוש רכב עם גיר רובוטי, בעל שני מצמדים.
.

ופלוס שתי מגדשים! LOL.

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תסביר מה בדיוק מהנה בנהיגה מנהלתית עם הילוכים, שלא לדבר על נהיגה בפקקים עם הילוכים. מילא מי שבאופן קבוע נוסע למסלול בערד או פצאל, אבל להחזיק רכב ידני בשביל כבישקר כלשהו בצפון ש(אולי) אתה חווה פעם בשבוע, מוקדם מוקדם בבוקר (כי אח"כ מגיעים רוכבי האופניים\אופנועים וכד'), בעוד שתשעים אחוז מהזמן שלך אתה נוסע מא' ל-ב'- זה אידיוטי.

.

אולי אני יצור פשוט, אבל אני באמת נהנה בנהיגה מנהלתית רגילה(שלושה חודשים החזקתי בחיי רכב אוטומטי - והספיק לי)

מה אדיוטי בתפעול ידני? לעלות קומה אחת במדרגות במקום לקחת את המעלית זה אדיוטי? כי תועלת גופנית לא תפיק מזה..

לנהוג עם גיר ידני זה קצת יותר שליטה על הרכב, פחות תקלות וכן, בשביל פעם ב- שאפשר להוציא את מיץ מהרכב בצורה כיפית יותר - שווה לקנות ידני, לפחות מבחינתי ואני יודע שאני לא היחיד

לא כולם נוסעים שעה וחצי בפקקים לכל כיוון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נהגתי שנים על גיר ידני ועדיין נוהג מדי פעם בלי בעיה, ואם זה היה תלוי בי הייתי נשאר עם גיר ידני מטעמים פרקטיים של אמינות וחסכון בדלק (כל עוד יש מנועי שריפה פנימית כמובן). התפעול הידני כלשעצמו לא אידיוטי, מה שאידיוטי הוא ההאדרה והרומנטיזציה של זה, כאילו זו מהות הנהיגה. בערך כמו הויכוחים הטהרניים ש-CD זה טרפה ושתקליט ויניל זה הדבר האמיתי והאותנטי.

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

.

ופלוס שתי מגדשים! LOL.

ושילמו על זה 100 אלף שקל כל שלוש שנים, במקום לפי נסועה, כי דפקו להם לראש שחשוב שיהיה לך נכס, עזוב שהוא שומר על ערכו כמו מרגרינה.

לדעתי מה שאנחנו חווים עכשיו זה משהו שנקרא peak car, שיא היסטורי בכמות מכירות רכב, שעם השנים תלך ותרד לטובת תחבורה ציבורית, שיתופית, ושאר פתרונות "רכב בתור שירות".

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם מנועים בנזין ודיזל יירדו מקווי הייצור ב2036,

יש לפחות עד 2050 עד שהרכב בנזין-דיזל האחרון של VW יירד מהכביש.

יש גם המון מדינות עולם שלישי עם תשתית שלא מאפשרת רכב חשמלי ולא נראה שהולכת לאפשר.

נראה הגיוני שבערים גדולות באירופה תיאסר כניסת רכב בנזין ודיזל לערים מרכזיות,מודל של רכבים חשמליים בינתיים מתאים יותר לתוואי עירוני-נסיעות קצרות יחסית.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם מנועים בנזין ודיזל יירדו מקווי הייצור ב2036,

יש לפחות עד 2050 עד שהרכב בנזין-דיזל האחרון של VW יירד מהכביש.

אל תדאג, עד אז יהיו רכבים עם מנוע 0.5TSI עם 6 טורבואים, 300 כח סוס, וגיר DSG עם 15 הילוכים על רכב של שניים וחצי טון, שיירדו מהכביש אחרי סיום תקופת אחריות פלוס יום אחד.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה אומר שאפשר להתחיל להפרד מהגיר הידני אה? :(

אין לי בעיה עם המעבר לחשמל אבל עניין הגיר מבאס מאוד.

נהגת פעם ברכב חשמלי? זמינות המומנט היא כזו שלא צריך תיבת הילוכים, בכלל, לא אוטומטית ולא ידנית, רק יחס העברה קבוע. כן, גם בנסיעה לאחור המנוע החשמלי פשוט מסתובב אחורה. היכולת לשלוט במומנט בדיוק של אזמל מנתחים נותנת הנאה שקשה להסביר למי שלא התנסה בזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1933 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...