Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פיז׳ו 3008 1.2 טורבו בנזין מגיעה ארצה.

robertf
שימו לב! השרשור הזה בן 1935 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עוד לפני שנמסרו מכוניות, כבר פרסמו מבצע "השקה" ב-145 אלף שקלים.

לגבי העצלות של המנוע, האוטו לא מיועד לחורכי רמזורים ויש כאלה שהביצועים שלו יספיקו להם, הרכב גם כנראה יותר מהיר מקשקאי וספורטאג' בסיסיים.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 35
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לפני זמן מה יצא לי לנסוע בפיג'ו 3008 עם מנוע 1.2, אוטומטי, 6 או 7 הילוכים, לא זוכר כרגע.

נסעו על הרכב עם תא מטען מלא, 2-3 מבוגרים ו-2 ילדים.

אני לא הרגשתי כלום בנסיעה, כאשר ביקשתי האצה הוא האיץ ורק פעם אחת הרגשתי חיסרון בכח.

הוא שייט ממש נוח ב-130 קמ"ש.

רק לקראת סוף הטיול שבו נסענו בעיר, הרגשתי רעידות לקראת עמידה\יציאה מהמקום שלא הבנתי מה הן.

לאחר קבלת החשבונית הופתענו מאוד לגלות כי מדובר על מנוע 1.2, מה שהסביר צריכה של 1:10

אני הופתעתי לטובה והייתי מרוצהץ

פרנקופיל מושבע!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור לחלוטין שהרכב לא יהיה חורך אספלט אלא אופציה במחיר מופחת למי שלא רוצה \ יכול לשלם על גירסאות היקרות יותר .

הבעיה שהיבואן קצת גרידי ומתמחר את הרכב לטעמי בצורה מופרזת, במיוחד כאשר לקונה הישראלי יש את אופצית הטוסון עם מנוע 2 ליטר ב 149900.

הרכב בגירסאת הכניסה היה צריך להיותמתומחר ב 135-140 , ובמאובזר ב 150 לכל היותר.

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1935 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...