Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חווית שירות כושלת בהזמנת צמיגים באתר אוטוטייר

momozal
שימו לב! השרשור הזה בן 1938 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,מתנצל מראש באם פוסט זה איננו במקום מבחינת תכני האתר, אך חשוב לי להעלות על הכתב את חוות הדעת הזו עקב כך שהגעתי להזמנת הצמיגים באתר זה ע"י ההמלצות הרבות ברחבי הפורום הנ"ל.

לאחר שראיתי את ההמלצות הרבות באתרים כאלו ואחרים והחלטתי להזמין לעצמי סט של 4 צמיגים GOOD-YEAR דגם אפישנט גריפ חדשים לסיטרואן C4 בתאריך 28.11.18.עשיתי הזמנה בשעות הערב, ותוך חצי שעה יצר עמי קשר טלפוני בחור בשם רז כפי שמצוין בדפי הפורום.

לאחר מספר דקות לקח את מספר האשראי-עסקה טלפונית ובמעמד השיחה כבר חויב האשראי על מלוא הסכום של רביעיית הצמיגים. רז אמר שהצמיגים יגיעו למחרת היום(חמישי).

ביום חמישי בערב אני מקבל שיחה מאוטו-טייר שבגלל שאין מספיק הזמנות לאזור אז הצמיגים יגיעו רק בצהרי יום ראשון. הנציג הבטיח כי "אין לך מה לדאוג, אנחנו נתקשר ביום ראשון לעדכן אותך בהגעתם".

יום ראשון חולף עובר לא ללא כל התקשרות מטעם החברה, שלחתי מייל לרז בשעות הערב מה קורה עם ההזמנה של הצמיגים(תשלום ראשון באשראי כבר הספיק לרדת).רז הבטיח שוב אל תדאג מחר(שני) בשעות הבוקר אני מברר לך מה קורה עם ההזמנה ומעדכן.

משלא נתקבלה אף שיחה שוב שלחתי מייל לחברה, ואז נאמר כי הצמיגים יגיעו בשעה הקרובה וניתן להגיע להתקנה.

הגעתי לפנצ'רייה בחיפה במיוחד(גר בקריות- ולא עובדים עם אף פנצ'רייה באזור)ואז להפתעתי גיליתי כי המידה שהזמנתי עפ"י נתוני הרכב (205.55.16) איננה תואמת את הצמיג שהגיע לפנצ'רייה(205.60.16) על כן נאלצתי לחזור לביתי בידיים ריקות ושוב להמתין להגעת הצמיגים הנכונים.

נשלח שוב מייל לחברה מגולל את השתלשלות האירועים, רז התנצל והבטיח לטפל מחר בבוקר(שלישי). הצמיגים במידה הנכונה הגיעו רק בשלישי בערב.

ביום רביעי(שבוע לאחר מועד ההזמנה) הגעתי בשנית להתקנה, בתקווה שזו תתבצע, במקרה אני מכיר את בעל הפנצ'רייה אך העובדים שלו החליטו כי אין צורך באיזון גלגלים אחוריים- לטענתם לא משפיע על הנסיעה, האומנם...?!רק לאחר התערבות בעל העסק החליטו לפרק ולבצע איזון.

מופתע אך בעיקר מאוכזב יצאתי הרכישה מאתר אוטוטייר הרבה המלצות/ ביקורות/הבטחות אך הבטחות ומציאות לחוד.

כאתר/כעסק החורט על דגלו " מחירים זולים והוגנים ללא התפשרות על איכות המוצרים וטיב השירות" בהליך הביצוע בשטח מקבל ציון 0.מקווה שביקורת זו תיתן זווית נוספת להתנהלות האתר, בתקווה לשינוי חיובי בעתיד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הזמנתי ביום שני צמיגים באתר טיירדיל (לפנצ'ריה בנשר), בשלישי בצהריים התקשרו להגיד לי שהגיע, אתמול (רביעי) התקנתי אותם. כשחיכיתי בתור בפנצ'ריה התקשרו אליי מטיירדיל לשאול אם כבר התקנתי את הצמיגים והכל בסדר

עריכה אחרונה על ידי yogev20
ציטוט שלא לצורך.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החלק של האיזון הוא הכי חשוב בכל הקנייה הזאת, על זה בדיוק נאמר: הזול עולה יקר בסוף.

מאה מאתיים פחות, זה פשוט לא שווה את זה. תן 4 צמיגים, לסמן וי, ו שקט לכמה שנים קדימה.

הייתי בארה"ב עברתי במקרה בפנצריה, מה אגיד לכם, רק תבחר מעל 200 דגמי צמיגים וגדלים וחברות והכל נמצא על המדפים, מקום ענק! פשוט תענוג לעיניים, הכל נקי,מסודר,מתוקתק, בנוסף יש קטלוגים, יביאו לך מה שתרצה, מכונות לאיזון והכי חשוב אנשים שירותיים שפה אין ולא יהיה לעולם.

לראות ו לבכות, מה יש פה: דנלופ/קלבר/סיני... כל הדברים הרגילים הכי פשוטים שגם אותם צריך להזמין ובסוף מגיע מידה אחרת כי מחפפים.

אין, הזול תמיד עולה יקר בסוף.

יום טוב.

כולם לומדים,יש כאלה בדרך הקשה ויש כאלה בדרך הקלה, בסוף כולם מגיעים לאותה המסקנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא רואה סיבה אפילו אחת למה כדאי לרכוש צמיגים באינטרנט.

יש מלא פנצריות עם שירות טוב, עם מחירים טובים ולא פחות חשוב זמינות חלקים מיידית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני תמיד קונה דרך יד2 צמיגים. בוחר את הדגם שמתאים לי, במחיר הכי זול / מרחק לבחירתי. מווודא עם הפנצ'ריה טלפונית שיש צמיגים טריים במלאי (ובמחיר המפורסם) ומסכם על מועד התקנה. מגיע, מודא התאמה למסוכם (דגם ות.י. - מעולם לא נתקלתי בבעייה), מוודא איזון והתקנה נכונה (כיוון וכדומה). ובסוף משלם את המחיר המוסכם. מעולם לא נתבקשתי ולא שילמתי שקל עודף.

אני נמנע באופן כללי לשלם מראש, לפני קבלת השירות או המוצר.

:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה שלקחו תשלום לפני ההתקנה בהחלט מוזר. הזמנתי באינטרנט צמיגים מספר פעמים, באתרים שונים, ותמיד לא רצו כסף מראש.

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני תמיד מחכה למבצעים של אוטודיפו, 4 ב 600.

מצטייד בעוד מועד בכרטיס טעון של חבר (20% הנחה),

מגיע בלי תיאום מראש, נותן לבחור להתקין לי את הצמיגים הכי ישנים שיש לו במלאי (מה לעשות גם הם צריכים להיפטר מהצמיגים הישנים).

מסיים עם 4 צמיגים ב 480 ש"ח.. ובעודף קונה שווארמה בלאפה בדוכן הסמוך.

:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^^^

זה אומר שאתה כל הזמן נוסע על צמיגים ברמה הכי נמוכה שיכולה להיות...

בשביל זה לא צריך לחפש מבצעים באוטודיפו - בכל פנצ'ריה ישמחו למכור לך את אותו הזבל ובזול.

לא גאווה גדולה...

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עניין האיזון לא קשור לאוטוטייר כמובן. אומנם אוטוטייר לא עמדו במועד האספקה, נשמע דווקא שכן קיבלת מענה (מאותו הנציג) לאורך התהליך, ז"א שהיה עם מי לדבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתן מענה אינו מחפה על מתן שירות ואספקה גרועים.

לא צריכים להביא את הלקוח מלכתחילה לכזה מצב שהוא יצטרך מענה מסוג זה..

מחזק את yuvk לבדוק ביד 2 להתקשר לוודא שיש וללכת להתקנה.

בטח ובטח שלא לבצע הזמנה באינטרנט בתשלום מראש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טעויות עלולות לקרות לכל אחד, וכאן בדיוק מה שקרה - היתה טעות במידה. לכן הלקוח היה צריך להגיע פעמיים להתקנה ( ובמקרה מרחוק). לא מצביע על דפוס קבוע של התנהלות. בסופו של דבר, אם אני מסתכל על כל המקרה הזה - קשה לי לקרוא לזה שירות גרוע עם ציון 0 בצורה נחרצת. עשו טעות אבל תיקנו אותה תוך כמה ימים. קורה..

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין ספק, הטעות היחידה שכאן קרתה היא בצורת הרכישה.

ואם אתה מגיע פעמיים מרחוק ומפסיד מזמנך בגלל טעות אין מה לעשות זה נתפס אצל הלקוח כשירות גרוע, למרות שנשמע שלא התכוונו לכך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני תמיד מזמין צמיגים מאתר טייר קלאב. הצמיגים תמיד הגיעו לצמיגייה תוך 24-48 שעות ותמיד היו טריים. השירות מעולה והמחירים תחרותיים. תשלום מקדמה של 10 ש״ח לצמיג (כדי שאנשים לא ייעלמו בלי להשלים את העסקה) והשאר בצמיגייה.

לפני כשנה חילקו גיפט קארד כחלק ממבצע. בטעות שלחו לי הביתה מעטפה בלי כרטיס. התקשרתי קטן אמונה לדווח על הטעות והבחור מעבר לקו התנצל ואמר שישלח לי מיד כרטיס שהגיע תוך מספר ימים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...