Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מוסך מומחה פיג'ו מומלץ באיזור חיפה/צפון

ZvikH
שימו לב! השרשור הזה בן 1929 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

אני עומד בפני רכישה של פיג'ו 308sw ומחפש המלצה למוסך מומחה באיזור חיפה והצפון לחוות דעה על האקזמפלר המיועד.

לא מעוניין על המלצות למורשים, כבר קראתי מספיק המלצות ודיס-המלצות למורשים באיזור וזה מגוחך לקחת רכב של לובינסקי טרייד לבדיקה במוסך מורשה.

קראתי פה בפורום על "כנופיה" צפונית כלשהי... אשמח שמי מהם יוכל להציע עזרה בעניין.

קצת הזוי בעיניי שיש בערך 2 מוסכים מומחים מומלצים ושניהם במרכז (גבע/אורן).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצערך ולצערי קשה למצוא פה המלצות לרכבים צרפתיים למרות שיש לא מעט משתמשי פורום מהצפון.

המלצות שקיבלתי בעבר כשאני שאלתי לגבי מוסכים מומלצים לצרפתיות באזור חיפה, התבררו כ"בסדר מינוס" בפועל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קצת הזוי בעיניי שיש בערך 2 מוסכים מומחים מומלצים ושניהם במרכז (גבע/אורן).
הייתי נוסע עם סקודה אוקטביה מחיפה לעפולה כדי לטפל שם במוסך "משראקה".אני נאלצתי להגיע עם פיאט פנדה ועדיין נאלץ להגיע עם פיאט 500 מחיפה עד חדרה כדי לבצע טיפול במוסך אמין וראוי (במקרה זה מוסך עדי).כבעלים של סיטרואן קקטוס (שהאחריות הארוכה מחייבת אותי לטפל במורשה/יבואן) איאלץ כנראה להגיע למרכז לאחד המוסכים המומלצים...מה שכן, המאמץ הוכיח את עצמו: 6 שנים עם האוקטביה-אפס תקלות, מטיפול לטיפול (אוקטביה 1600/פלנטרית שנת 2008), 4 שנים עם פיאט פנדה-אפס תקלות מטיפול לטיפול ו-אשתי עם 3 שנים בפיאט 500 שבה הוחלפו במסגרת אחריות תושבות בולם קדמיות ומעבר לכך, שום תקלה.אין באמור לעיל כדי לומר שהמוסכים באיזור חיפה לא טובים אבל הניסיון שלי הוביל אותי למסקנה שעדיף להמר על מוסך מומלץ (אובייקטיבית) גם אם מדובר בחצי יום עבודה שהולך לאיבוד בשל הנסיעה הארוכה יחסית...

בעלים גאה :inlove: של פיאט 124 ספיידר 1800.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מזדהה לחלוטין עם ההמלצות.

כבעליה הגאה של אלפא, גם אני מכתת רגליי (או צמיגיי במקרה הנ"ל) למרכז למוסכים מומחים.

הבעיה עם אקזמפלר לבדיקה לפני רכישה היא שלרוב לא מוכנים לשנע את הרכב למרכז לטובת העניין ואני מחפש אלטרנטיבה ראויה באיזור.

ממש מבאס.

מחזיק אצבעות ומקווה שאולי בכל זאת הישועה תגיע

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף לבקשה להמלצה,

קניתי לא מזמן 208 2016 שעדיין באחריות, יצא לי לנסות 2 מוסכים מורשים בחיפה בניסיון לאבחן ולפתור תקלה כלשהי וקיבלתי רק עוגמת נפש ובזבוז זמן.

בשבוע הבא אנסה את יורומוטורס בחדרה (מורשה) שקיבלתי עליו המלצות פה בפורום.

המוסכים האלה תת רמה, באמת.. במקום לנסות לאבחן תקלה הם משקיעים זמן ומאמצים לשכנע שהכל בסדר (הרכב סוטה שמאלה לאחר בלימה - הכביש בשיפוע, הכביש משובש, היה בור בכביש לא הרגשת?, תבדוק לחץ אוויר בצמיגים, אתה לא אמור לבלום בלי להחזיק את ההגה).

האחריות מסתיימת עוד מספר חודשים ואין לי שום כוונה להתקרב אליהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניראה שהמצב בחיפה לא השתפר ב 15 השנים האחרונות.

אם יעזור מידע ישן ועל רכב מסוג אחר, ב 2004-2012 טיפלתי בפיג'ו 206 אצל מוסך מירון, אחרי שניכוותי אצל אחד המורשים. מנהל העבודה שגיב כמדומני עדיין עובד שם, מקצוען באיתור תקלות וגם לא הורס דברים אחרים על הדרך. אבל לפעמים היה מפריז במחיר. הרע במיעוטו מבחינתי.

לכו קיבינימאט כולכם.

גם מסלפים מה שאמרתי, גם מוציאים דברים מהקשרם, גם משמיצים, גם חוסמים, גם לא נותנים הזדמנות להגיב ולהסביר, וכולכם פותחים עלי ג'ורה מאחורי הגב כשאני לא יכול לענות. "גברים"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוסך גזית חיפה. מורשה פיג'ו סיטרואן.

המוסך מעניק לחברי מועדון סיטרואן קקטוס שירות מעולה ובמחיר מיוחד.

פנה ללילך - 0532555373

BMW Car Club Israel

Official BMW Club

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוסך גזית חיפה. מורשה פיג'ו סיטרואן.

המוסך מעניק לחברי מועדון סיטרואן קקטוס שירות מעולה ובמחיר מיוחד.

פנה ללילך - 0532555373

זה רק לקקטוס?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף לבקשה להמלצה,

קניתי לא מזמן 208 2016 שעדיין באחריות, יצא לי לנסות 2 מוסכים מורשים בחיפה בניסיון לאבחן ולפתור תקלה כלשהי וקיבלתי רק עוגמת נפש ובזבוז זמן.

בשבוע הבא אנסה את יורומוטורס בחדרה (מורשה) שקיבלתי עליו המלצות פה בפורום.

המוסכים האלה תת רמה, באמת.. במקום לנסות לאבחן תקלה הם משקיעים זמן ומאמצים לשכנע שהכל בסדר (הרכב סוטה שמאלה לאחר בלימה - הכביש בשיפוע, הכביש משובש, היה בור בכביש לא הרגשת?, תבדוק לחץ אוויר בצמיגים, אתה לא אמור לבלום בלי להחזיק את ההגה).

האחריות מסתיימת עוד מספר חודשים ואין לי שום כוונה להתקרב אליהם.

נסעתי למוסך "יורומוטורס" בחדרה (מוסך מורשה לובינסקי), קיבלתי אחלה שירות - לא ניסו לשכנע אותי שאין בעיה וגם החליפו לי מצבר באחריות (הרכב בן שנתיים ו-9, התלוננתי שמערכת ה S&S לא עובדת). בטוח אעשה שם את טיפול ה-60K ממש לפני סוף האחריות, לא יודע אם אחזור אחרי זה (אין לי מושג מה המחירים)..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מכיר את יורומוטורס אבל אני יודע מניסיון שלמוסך טוב חוזרים גם אחרי תום האחריות, אולי בעיקר אז. אם פעם בשנה אשלם עוד 500-800 ש"ח אבל אגיע רק מטיפול לטיפול ואם אחרי "הטיפול" לא יהיה צורך בטיפול לתיקון נזקי הטיפול, לי זה מתאים.

זול עולה ביוקר...

מקל וחומר ברכב צרפתי/אירופאי.

בעלים גאה :inlove: של פיאט 124 ספיידר 1800.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני נוטה להסכים, אני מאוד מרוצה מהשירות והטיפול במוסך המורשה של הרכב השני שלי (אופל) ומממשיך לטפל שם גם אחרי שנגמרה האחריות. מחירי העבודה נראים לי סבירים, החיסרון הגדול הוא שתמיד הם מוצאים חלקים גמורים שצריך להחליף, לטוב ולרע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1929 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...