Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מצעד ההמבורגרים הכי טובים בארץ

Transporter
שימו לב! השרשור הזה בן 1934 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אם אף פעם לא היית, תנסה. פשוט אל תבוא עם ציפיות גדולות ואל תבוא מאוד רעב.

יש שם מסביב שהם סבבה, תוספות וטופינגים (אם אתם חובבי או חובבות מתוק יש מילקשייק מטורף, שגם עולה 50 שקלים).

הקציצה עצמה פשוט ממוצעת (בטעם) וקטנה יחסית. זה לא מקום רע, זה פשוט לא מקום המבורגרים טוב.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 73
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לגבי מקדונלדס, אלא אם אתה הורה סופר עסוק שחייב להאביס עדר קטן של ילדים במינימום זמן בלי להתחשב באיכות/בריאות של מה שנכנס להם לפה - אני לא רואה שום סיבה להכנס.

בירושלים הבאזז הנוכחי הוא ה-burger room:

https://www.facebook.com/BURGER.ROOM.JLM/

אני מתוכנן לנסות אותו השבוע. אם מישהו כבר היה, אשמח לשמוע רשמים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בירושלים הבאזז הנוכחי הוא ה-burger room:

https://www.facebook.com/BURGER.ROOM.JLM/

אני מתוכנן לנסות אותו השבוע. אם מישהו כבר היה, אשמח לשמוע רשמים.

לא הייתי ולא מכיר ולא טעמתי

אבל בתמונת נושא נראה גם המבורגר קטן

לי אישית לא כיף לאכול המבורגרים קטנים

אתה לא יכול להגיע למידת עשייה נורמלית כמו M

לא נהנה מהטעם של הבשר, כי הכל קטן

מעדיף אגאדיר 250

על 3 המבורגרים קטנים 180'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טרנספורטר מוזר לי מה שאתה אומר.

א' כי אף פעם לא התקשתי להגיע למידת עשייה מדיום או מדיום וול גם בהמבורגרים 'קטנים' (לפחות כאשר אני מכין לבד בבית)

ב' שמתי לב למגמה הפוכה עם הגיל... אם בגיל 18-19 הייתי מחפש 'לתקוע' 300 גרם עם מנה ראשונה ותוספות וכו'.

היו מספיק לי המבורגר 180 עם צ'יפס ואני לא נשאר רעב (גם לא מעט אנשים שאני מכיר 'עברו את השינוי הזה')... שזה אומנם לא קשור אבל סתם נקודה מעניינת שאולי עוד אנשים שמו לב אליה.

Sent from my HTC 10 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

בוודאי, קורה לרובנו. אמנם אני מכיר כמה שעברו את גיל 35-40 ושיבלעו 2 ארוחות בורגר מלאות ברצף, אבל הם מיעוט.

רוב החבר'ה בגילי הורידו במשקל הארוחות. נהנים מהאוכל בלי להרגיש כמו בלון על סף פיצוץ.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מכין לפעמים סלט טונה, ויום אחד בעודי אוכל (וכמעט מסיים אותו), אני חושב לעצמי, איפה לכל הגודל הפיזי הזה יש מקום בבטן ?

ומאז התחלתי לאכול עד שאני שובע, עוד טיפה ומשאיר את השארית לנשנוש למחרת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כאחד שעבד בשתי מרשתות המזון המהיר- ברגר קינג עוד בגלגולה הקודם כאשר היתה שייכת לריקמור ( משולם ריקליס) ובורגראנץ עד לפני כמעט 3 שנים,אומר לכם שאני מסכים עם אבא שלי שצחק עלי ואמר: זה לא המבורגר, אתה אוכל דוגלי (השוטה את ההמבורגר התעשייתי לאוכל לכלבים-פייר צודק).

לאחר 3 שנים עברתי לאכול חזה עוף על האש - פעם בלחמניה, פעם בטורטיה ופעם בסלט ונהניתי יותר.

אני לא מחסידי הבשר(יותר מ 3 פעמים בשבוע זה מעיק עלי ויכול לשבוע מפסטות, פיצות, אורז, תפוחי אדמה וכאלו...

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגורמה 26 אכן המבורגר מכובד, בעיקר לחובבי גבינות צרפתיות, אבל לוקים בכל פרמטר אחר.

החל בצ׳יפס מבזה שמגיע אומנם עם רטבים וגבינות אבל בעצמו מעוך ומסכן, דרך הושבה בחוץ בויטרינה למרות שהוזמן שולחן בפנים, כסאות מתנדנדים והעדר קינוחים, כך שחווית ארוחה ובילוי אין שם, לא נעים לשבת. באנו, הורדנו המבורגר, הלכנו.

פורט 19, סביר, לא יותר מזה.

המבורגר מפתיע התגלה בשוק צפון במיאזאקי שהוא בכלל דוכן ראמן. בשר טעים, עשוי במידה שביקשת, לחמניה מעט לא שגרתית אבל אני אהבתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר להגיד הרבה דברים על מקדונלדס, אבל אם אתה באיזה מדינה נידחת, זה המקום היחיד (ורשתות מזון מהיר גלובליות אחרות) שמבטיח לך שהאוכל שלהם לא ישלח אותך לדמות מנוע סילון מעל האסלה.

לגלובליזציה יש את היתרונות שלה.

בטיול הראשון בסין אכלתי בחוץ רק במקדונלדס וב-KFC. עבר בשלום.

בטיול השני בסין אכלתי במסעדה. ישבתי שבועיים על האסלה. למזלי המסעדה הייתה ביום האחרון של הטיול והישיבה על האסלה התחילה אחרי שחזרתי ארצה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

morningstar, כבר הרבה שאני וחבריי לצוות חשבנו לקפוץ לשם. בהתחלה הם לא קיבלו תן ביס ולכן זה נדחה ונדחה. האם אתה אומר שניתן לוותר עליהם לחלוטין?

חשבנו שהם יהיו תוספת נחמדה לסבב הקבוע שלנו

נוראים. היינו שם פעם אחת ברגע שהתחילו לקבל סיבוס, כולם יצאו עם כאב בטן ואכזבה ענקית.

אין בהרצליה פיתוח יותר מדי אופציות חוץ מהמיטבר לדעתי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני די אוהב את הבלאק, יש שניים באיזור שלי (הקרוב בגרנד והרחוק בקריון).

מנת ה-T-רקס שלהם מצאה חן בעיני...

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה נכון. בינתיים מרוצה משניהם. אה, ותיקון קל, השני בלב המפרץ ולא בקריון.

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...