Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב קטן עד 45k

Jenia Kaptur
שימו לב! השרשור הזה בן 1953 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

אני מחפש רכב קטן עד 45000 שח עם גיר אוטומטי , מה חשוב לי ברכב? קודם כל אמינות, היה לי בעבר גולף וסבלתי המון ממוסכים, ככה שאמינות מבחינתי זה הדבר הכי חשוב.

לגבי הצריכת דלק, עדיף שיהיה חסכוני אבל גם אם לא הכי חסכוני שיש אז אחלה , עדיפות לרכב שאוכל פחות מ1-12/13.

מבחינת ביצועים, הכי חשוב שיסייע אותי ממקום למקום ולא יהיה רעש מהמנוע , הנסיעות שלי הן אור יהודה - בני ברק פעמים ביום.

אשמח לייעוץ תודה :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה מה זה רכב קטן?

מיני כמו ספארק שהוצעה או גדולות יותר כמו פיגו 208/טיוטה יאריס?

Sent from my iPhone using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב בסגנון ספארק.

את האמת שחשבתי על קיה פיקנטו בגלל האחריות יצרן ל7 שנים, קיבלתי המלצות טובות ומצד שני כאלה שטוענים שהיא אוכלת דלק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפיקנטו אכן 7 שנות אחריות אך לא מלאות.

3 שנים מלאות ועוד 4 על מנוע וגיר.

אכן צריכת דלק זה התחום הפחות חזק אצל הפיקנטו.

בתקציב הזה הייתי בודק את הספארק, מצרף את המבחן שעשיתי לרכב:

https://www.carsforum.co.il/cars/מגזין-רכב/2479/מבחנים/מבחן-דרך---שברולט-ספארק-LTZ

Sent from my iPad using Tapatalk

עריכה אחרונה על ידי yulianx

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שים לב שלקיה שהיתה בליסינג כלשהו ( גם 0 קילומטרים ) האחריות 3 שנים בלבד. האחריות המורחבת למנוע וגיר רק לרכבים פרטיים, ללא "כתם " ליסינג.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ספארק זאת אופציה מצוינת בהקשר של צריכת דלק, אבל האם אין לה את הבעיה של הרעש תוך כדי נסיעה?

אשמח לקבל עוד המלצות על עוד רכבים :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הספארק אחלה רכב, לדעתי המיני הכי טובה היום By far. נסעתי איתה שנתיים בינעירוני רוב הזמן במהירויות שלילה ובאמת היה מצויין. בידוד הרעשים ושיכוך מהמורות מרגישים כמו של רכב גדול. ממליץ בחום.

ניסאן מקסימה 2015 גפ"מ

סוניק RS 2014

בעבר: אימפלה 2005 3.4 :( , ספארק 2016 LT+ בליסינג, ספארק 2013 ידני 1.2 בליסינג, לנטרה 94

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שים לב שלקיה שהיתה בליסינג כלשהו ( גם 0 קילומטרים ) האחריות 3 שנים בלבד. האחריות המורחבת למנוע וגיר רק לרכבים פרטיים, ללא "כתם " ליסינג.
+ רצף טיפולים במוסך מורשה קיה כל השנים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי הספארק 1.4

אם אתה לא מאיץ יותר מדי המנוע שקט. בהאצות המנוע דיי צורח.

מבחינת בידוד - בידוד מרעשי רוח סביר.

במהירויות בין-עירוניות - רעשי דרך/כביש נשמעים היטב בהתאם לאיכות האספלט.

מלבד זאת, הרכב מאד נעים לנהיגה ולא מעייף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז כנראה שההגדרה שלנו לרעש קצת שונה. נסעתי עם ספארק 1.4 כזו שנתיים, רוב הזמן בשיוט בינעירוני על 150-160, לא הייתי מגדיר את המנוע כצורח גם במאמצים קשים. למיטב זכרוני אפילו ב 150 במישור הוא יושב באזור ה 3300 סל"ד שזה יפה מאוד.

אם מישהו מצפה לבידוד רעשים של רכב מנהלים אז שישכח מזה, הכל בפרופורציות.

ניסאן מקסימה 2015 גפ"מ

סוניק RS 2014

בעבר: אימפלה 2005 3.4 :( , ספארק 2016 LT+ בליסינג, ספארק 2013 ידני 1.2 בליסינג, לנטרה 94

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לספארק יש גיר רציף עם יחסי העברה, לכן בהאצה המנוע שקט יותר מאשר ברכב עם גיר רציף רגיל.

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא לא עובר לעבוד במוד רציף רגיל בהאצה חזקה? כמו בקורולה למשל.

בקורולה בעומס נמוך ובינוני הגיר עובד עם הילוכים מדומים אבל בעומס גבוה עובד כמו גיר רציף רגיל כדי לנצל את המנוע באופן מייטבי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הייתי הולך בכיוון שונה,סוזוקי ספלאש קצת מיושנת (תשאר עם עודף) אבל האמינות מעולה, סוחבת מצויין, מרווחת מאוד (למעט תא המטען),

וחיצונית היא קטנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1953 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...