Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מילוי טופס של חברת ביטח - השכרת רכב בחו"ל

שימו לב! השרשור הזה בן 1939 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי,

לפני מספר חודשים שכרתי רכב ברומניה וביצעתי עימו תאונה עצמית - מילאתי דוח תאונה כפי שחברת ההשכרה ביקשה ממני.

החודש פנו אלי ודרשו שאמלא גם דו"ח תאונה של חברת הביטוח(חברת ביטוח מקומית - טופס של חברת הביטוח ולא של חברת ההשכרה), האם נהוג? יש לי מה לחשוש מפני צרות גם מול החברת ביטוח הרומנית?.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המקסימום תשלם את ההשתתפות העצמית אם לא ביטלת את הסעיף הזה.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש ביטול השתתפות עצמית מלא.

הסיפור פה הוא מעצבן ממש, לפני כחודש נתבקשתי על-ידם להעביר אליהם את דמי ההשתתפות העצמית כאילו לא נרכש ביטוח ביטול השתפות(על סך 720 יורו).

לאחר פניה לנציג הישראלי שפנה לנציג שלהם נאמר לי שזה בגלל שחסר להם דו"ח משטרה על הנזק והם רוצים לחייב אותי על ההשתתפות העצמית היחסית בתור קנס, למרות שעל פניו בחוזה רשום לי שנדרש דו"ח שכזה התקשרתי לאחר התאונה לנציג של החברה שטען שמכיוון שמדובר בתאונה עצמית עם נזק קוסמטי בלבד(שריטות על הכנף ודנט בפגוש) לא נדרש לערב משטרה ומספיק למלא דו"ח נזק - הם טענו שיבדקו את הקלטת השיחה ויחזרו אלי - מאז דממת אלחוט(אני פניתי לנציג הישראלי שאמר שלא קיבל התיחסות מהם).

לפתע אתמול קיבלתי עוד מייל מאיים שנדרש ממני להעביר דו"ח תאונה בהקדם ולא אחוייב במלא עלות הנזק, לאחר שדרשתי שיחה מיידית עם הנציגה הטון שלהם השתנה - היא התנצלה על הנוסח של המייל והסבירה שנדרש ממני למלא דו"ח תאונה נוסף של חברת הביטוח שלהם ולאחר מכן לא אצטרך לשלם כלום ואקבל מהם התחייבות מלאה שאני לא מחוייב להם לכלום - אני רק מקווה שאוכל לשים את הדבר הזה כבר מאחורי כי מדובר בתחושה מחורבנת ממש ובאמת האישור שלה יספיק, האם עלי לדרוש אישור חתום יותר מפורט? אולי במסמך?.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקש מסמך בכתב , מייל גם מספק

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אושר ובשעה טובה ומוצלחת קיבלתי אישור רשמי שאני פטור מכל תשלום/חובה לגבי ההשכרה הנ"ל - ישה תודה על העזרה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1939 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...