Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

Death Wish Coffee - מישהו ניסה / איפה להזמין?

liav12
שימו לב! השרשור הזה בן 1935 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

גיגלת "קפה טחון ראשון לציון"?

נחש מה יצא לי - מתברר שלאמיגו יש סניף בראשון לציון.

הם קולים בעצמם בחיפה. גש לשם וטעם.

יש עוד בתי עסק כאלה בארץ, כולל כאלה ששולחים בדואר/שליחים.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם חשקה נפשך בקפה חזק ולא אכפת לך קפה קר - מה לגבי Cold brew?

בגדול - זה קפה שטחון גס ו״מושרה״ בתוך המים ל12 שעות (אפשר יותר - משפיע על החוזק מן הסתם - גם תלוי בסוג הקפה - אשתי שותה עם ערביקה ולא רובוסטה כי זה יוצא חזק מדי).

קל מאוד להכין בבית - אין גרגרים בקפה בכלל (אם אתה טוחן כמו שצריך ומשתמש בכלי לCold brew ולא משתמש בFrench press) - והטעם לא רע בכלל.

אני קונה את הקפה קלוי כבר (עצלנות אבל יוצא בסדר בכמויות קטנות) ומשתמש במטחנה ביתית ידנית:

https://www.hario.jp/seihin/productdetail.php?product=MSCS-2TB

ומשתמש בזה להשריית הקפה:

https://www.hario.jp/seihin/productdetail.php?product=MCPN-14R

(שוב - א ל תשתמשו בFrench press - כלומר זה שמשרים ולוחצים מלמעלה) - זה פשוט לא מספיק טוב - גם מבחינת הטעם שזה מוציא מהקפה וגם מבחינת הפילטור.

(איכות המגרסה והקנקן חשובים - בגלל הצורת גריסה הקצת פחות סטנדרטית)

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

לרדבול וחבריו יש טעם של אנטיפריז.

היה פעם משקה אנרגיה בצבע ורדרד, טעמתי מזה שלוק ומיד זרקתי את הפחית לזבל. עד היום אני מאמין שזה היה G12 שלא עבר ביקורת איכות.

עריכה אחרונה על ידי SlowRide

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקוצאסקו מוכרים קפה חזק

אם תרצה משהו בהתאמה אישית ובאמת באמת באמת באמת מישהו שמבין אז רק גלעד שמחי , המחיר יהיה בהתאם כנראה אבל שווה לבדוק .

GSX-R

מיציבישי חמודה שעושה הרבה בעיות אבל אהובה :-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סתם שאלה: למה לא רדבול על נגזרותיו?

הטאורין מעורר הרבה יותר חזק מקפאין.

הטאורין לא עושה כלום (הופ, ניפצתי עוד מיתוס).

למה מוסיפים אותו? ככה.

הגוף האנושי מייצר אותו לבד, בין השאר, בניגוד לחתולים שלא מסוגלים לסנתז טאורין וחייבים לקבל אותו דרך האוכל (אמיתי לגמרי).

את רוב ה"באזז" במשקאות אנרגיה למיניהם מקבלים בכלל מהסוכר, שהוא דומה בריכוזו לזה של קוקה קולה.

הטעם התרופתי במשקאות אנרגיה נובע מ... הקפאין.

את אותו טעם תרופתי ניתן לאתר גם בקפה רובוסטה מהסוג האגרסיבי, שאתה לא אמור לשתות בריכוז של 100 אחוז (סתם כי זה מגעיל, לא בגלל שיש איזה קושי בריאותי).

לגבי cold brew - קפאין מסיס מאוד במים, ולכן אין הבדל מעשי בחוזק בין השרייה ארוכה במים קרים לבין מיצוי מהיר במים חמים, בשני המקרים הרוב המוחלט של הקפאין מפעפע החוצה לנוזל, ומה שנשאר זה בסך הכול החישוב הפשוט של יחס קפה / מים.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Hans - ציינתי את זה פשוט כאופציה טובה לשלוט בחוזק הקפה בדרך קלה יחסית. ובמיוחד אם המטרה היא לשתות מהר הרבה :) וזה מצריך הרבה פחות התעסקות ברגע שזה מוכן.

לגבי המסיסות - אני לא שותה כמעט קפה - אבל זו דרך קלה לקבל נוזל נקי לטעמי מחלקיקים.

ליביו

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הטאורין לא עושה כלום (הופ, ניפצתי עוד מיתוס).

למה מוסיפים אותו? ככה.

לא ניפצת שום מיתוס, הטאורין הוכח כבעל השפעות מעוררות. ויותר חשוב - הוא עוזר בספיגת הקפאין.

ובוא אני אשבור לך מיתוס - הסוכר שם הוא בעיקר בכדי להמתיק את הטעם המחריד.

.We apologise for the inconvenience

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סתם שאלה: למה לא רדבול על נגזרותיו?

הטאורין מעורר הרבה יותר חזק מקפאין.

רעל טהור, מביא לי דאון חזק לאחר מכן מנסיון העבר.

משתדל לא להכניס זבל לגוף.. אני לא נוגע כמעט בסוכר לבן וחבריו ובפעם האחרונה ששתיתי רדבול זה עשה לי רק רע \= ממליץ לכולכם להמנע מהרעל הזה.

אם חשקה נפשך בקפה חזק ולא אכפת לך קפה קר - מה לגבי Cold brew?

בגדול - זה קפה שטחון גס ו״מושרה״ בתוך המים ל12 שעות (אפשר יותר - משפיע על החוזק מן הסתם - גם תלוי בסוג הקפה - אשתי שותה עם ערביקה ולא רובוסטה כי זה יוצא חזק מדי).

נראה כמו אחד הדברים היותר מגניבים ולא ידעתי שעושים את זה.

בקוצאסקו מוכרים קפה חזק

אם תרצה משהו בהתאמה אישית ובאמת באמת באמת באמת מישהו שמבין אז רק גלעד שמחי , המחיר יהיה בהתאם כנראה אבל שווה לבדוק .

קטע, יש להם קפה Death Wish!

נזמין לנסיון ;)

תודה חברים!

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ניפצת שום מיתוס, הטאורין הוכח כבעל השפעות מעוררות. ויותר חשוב - הוא עוזר בספיגת הקפאין.

ובוא אני אשבור לך מיתוס - הסוכר שם הוא בעיקר בכדי להמתיק את הטעם המחריד.

לא, אין לו שום השפעות מעוררות והוא לא עוזר בספיגת קפאין. אל תמציא.

זאת סתם עוד מולקולה (חיונית!) שמעורבת במיליארד ואחד תהליכים בגוף,

וגם אם תימנע לחלוטין מצריכתה (ע״ע צמחונים) הגוף מייצר אותה בעצמו.

זה בדיוק המקרה ההפוך של ויטמין סי - יש חיות שמייצרות אותו לבד,

אנחנו בני האדם חייבים לקבל אותה ממקור חיצוני (ייתכן שבשלב מסוים איבדנו את היכולת לייצר).

עריכה אחרונה על ידי hans

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקרה חירום, תמיד אפשר לערבב 2 כפות קפה שחור יחד עם כדור קפאין ורד-בול.

אחרי זה אפשר לשמוע צבעים חדשים.

ולשחק מסירות עם אטלס.

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...