Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב חברה נתן לי מכה בחנייה - כיצד פועלים מבחינת ביטוח?

שימו לב! השרשור הזה בן 1940 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אתמול השאירו לי שפשוף ענק על הטמבון האחורי של הרכב, בנוסף יש שבר קטן בפנס האחורי (אך הוא עובד בצורה תקינה).

הצלחתי לנקות את רוב הצבע אבל נשארו שריטות שלא ניתן להוריד. הפוגע השאיר פתק, וכאשר דיברתי איתו הוא מסר שהרכב הוא רכב חברה, ועליי למסור לו את פוליסת הביטוח שלי והוא יעביר אותה לקצין הרכב ואתנהל מולם.

לשמחתי אין לי ניסיון בדברים האלו, האם זה התהליך התקין? האם אני אמור להעביר להם את הפוליסה שלי ולא ההפך? כיצד אני יודע שלא ינסו לתבוע אותי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקש את הטלפון של קצין הרכב ותתנהל מולו.

חובה על כל בעל רכב שרכבו מעורב בתאונה למסור את פרטי הביטוח שלו לצד השני, אם הצד השני דורש זאת

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתיאוריה כן אבל אתה במצב חניה אז על מה יתבע אותך

שחנית שלא כחוק?

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווח לסוכן הביטוח שלך וקבל את המלצותיו. יתכן שהוא יוכל לנהל את כל הארוע בשמך.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מה שחשבתי. מחר אתקשר לחברת הביטוח ואודיע להם.

בתיאוריה כן אבל אתה במצב חניה אז על מה יתבע אותך

שחנית שלא כחוק?

חניתי כחוק, כוונתי הייתה שלא ייטען שאני זה שנכנס בו ברוורס או סיפור כלשהו, כי הרי אין הוכחה מצולמת שהוא זה שנכנס בי מלבד הפתק שהשאיר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תאורטית הוא יכול להמציא הכל, אבל הוא זה שהשאיר את הפתק, אם היה רוצה לברוח מאחריות היה נעלם.

שמור את הפתק, הקלט כל שיחה איתו ועם קצין הרכב, תעד הכל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאירו לך פתק? שמור את הפתק, זאת ההוכחה לכך שהוא מודה באשמה, ודרוש מהביטוח שלו שישלמו לך את כל הנזק. אתה אפילו לא חייב להפעיל את הביטוח שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפתק אינו הוכחה לדבר, הנהג יכול לטעון שמסר אותו ישירות לפות״ש אחרי שהתנגשו אחד בשני כי חללית נחתה עליהם. אבל הוא כן מצביע על נכונות מצד הפוגע לקחת אחריות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1940 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...