Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נכה עם רכב שיש לו תו נכה בחניית נכה

שימו לב! השרשור הזה בן 1909 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כן אבל עכשיו התו יכול לשמש את הנכה גם בשני כלי רכב שברשותו מה שמקודם לא היה אפשרי. ושניהם רשומים במאגר.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן אבל עכשיו התו יכול לשמש את הנכה גם בשני כלי רכב שברשותו מה שמקודם לא היה אפשרי. ושניהם רשומים במאגר.
גם קודם היה ניתן לרשום עד 2 מספי רכב בתו נכה. אין כאן שינוי. השינוי היחידי שהמספרים לא מודפסים בתווים החדשים

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון שהדו"ח קנטרני, אך הוא תואם לאמת. לא הצגת את התג בהתאם לתקנות.

כאשר מקבלים את התג, הוא מודבק על דף שבו רשום במפורש היכן יש למקום אותו, אלה מה יש בעלי תג שממקמים אותו במקומות אחרים לפי שיקול דעתם, בכל פינה אחרת של השמשה הקדמית, צד ימין למטה או למעלה, צד שמאל למעלה או למטה, במרכז החלון מתחת למראה... ועוד.

הפקח או כל בעל עניין אחר, לא אמור לסרוק במבטו אל כל הרכב וכל רכב, יש תקנה ויש לקיים אותה כלשונה.

לדעתי לא צריך לבטל את הדו"ח, אחרת כל אחד יעשה דין לעצמו בכל חוק או תקנה ויעגל אותה לפי איך שנוח לו.

זה לא כל כך פשוט..

לא כל נכה מעוניין שכל העולם יידע שהוא נכה .. יש אנשים שרוצים לשמור על פרטיותם ..

התו הזה הוא קצת כמו אות קין... אני לא יודע אם אתה מצליח להתחבר למה שרשמתי אבל זו תחושתי

שנית, כשפקח מגיע לחניית נכה הוא בודק אם רשום על מספר הרכב תו נכה.

לפקח יש מסופון שבאמצעותו הוא בודק / מאמת את התו - הוא לא מסתמך על הצגת התו בלבד.

במקרה שלי הוא ראה שיש על מספר הרכב תו נכה.

חג שמח!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברכבי יש תג נכה, אי אפשר לאכול את העוגה ושתשאר שלמה.

אם אני רוצה זכויות כמו אפשרות להחנות על המדרכה, באדום לבן, בחניית נכים, יש תג נכה כדי להקל על עבודת הפקחים וכדי שהולך רגל לדוגמא יבין ויקבל בהבנה מה אני עושה על המדרכה.

אז לטענתך אם התג נמצא בצד שמאל זה עוד קין, אם התג נמצא בצד ימין זה בסדר. העניין הוא שכן ששמת תג אך לא במקומות שהרשיות קבעו למקמו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד פעם - יש טעויות בתום לב ויש חוצפה. אני מניח שבמקרה הזה מדובר בטעות בתום לב וצריך לבטל את הדוח. למי שאינו נכה וחונה בחנית נכה אין לסלוח.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברכבי יש תג נכה, אי אפשר לאכול את העוגה ושתשאר שלמה.

אם אני רוצה זכויות כמו אפשרות להחנות על המדרכה, באדום לבן, בחניית נכים, יש תג נכה כדי להקל על עבודת הפקחים וכדי שהולך רגל לדוגמא יבין ויקבל בהבנה מה אני עושה על המדרכה.

אז לטענתך אם התג נמצא בצד שמאל זה עוד קין, אם התג נמצא בצד ימין זה בסדר. העניין הוא שכן ששמת תג אך לא במקומות שהרשיות קבעו למקמו

התגובה שלך נכונה אבל לא קשורה לענין..

ככלל, אני מציג את תו הנכה בחזית הרכב רק במקרים שאני חונה בחניית נכה, בשאר הזמן אני שם אותו ליד החלון הקטן על הדשבורד .

זה אוליי לא הכי יעיל אבל הסברתי מדוע .

באותו היום שהפקח נתן לי דוח שכחתי להעביר אותו מהפינה שלו לחזית הרכב.

אני חוזר ומסביר שנוהל הבדיקה של הפקחים זה ביצוע אימות במחשב שלהם אם יש התאמה בין הרכב לתו.

הפקח ביצע זאת ולמרות זאת נתן את הדוח.

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשמח לשמוע את תגובת העיריה למכתב הביטול שתשלח.

בגדול צריך להישלח תוך 30 יום מיום קבלת הדו"ח אצלך ( לא מיום האירוע ה"נפשע")

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התגובה שלך נכונה אבל לא קשורה לענין..

ככלל, אני מציג את תו הנכה בחזית הרכב רק במקרים שאני חונה בחניית נכה, בשאר הזמן אני שם אותו ליד החלון הקטן על הדשבורד .

זה אוליי לא הכי יעיל אבל הסברתי מדוע .

באותו היום שהפקח נתן לי דוח שכחתי להעביר אותו מהפינה שלו לחזית הרכב.

אני חוזר ומסביר שנוהל הבדיקה של הפקחים זה ביצוע אימות במחשב שלהם אם יש התאמה בין הרכב לתו.

הפקח ביצע זאת ולמרות זאת נתן את הדוח.

תודה!

אם היית אומר טעיתי ולא קיימתי את החוק ואני מבין ומתנצל, הייתי אומר סבבה מבחינת מודה ועוזב ירוחם, העניין הוא שאתה מתעקש שאתה צודק למרות שלא קיימת את לשון החוק.

מאחל לך הצלחה בערעור למרות שכאמור וכתבתי זאת מכיון שכל אחד עושה דין לעצמו צריך לעצור את התופעה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזו תופעה? אתה לא עושה לפעמים טעויות בתום לב?

לא קרה אף פעם ששכחת לעשות משהו?

עריכה אחרונה על ידי vladclar

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזו תופעה? אתה לא עושה לפעמים טעויות בתום לב?

לא קרה אף פעם ששכחת לעשות משהו?

טעויות ותום לב לא קשורות לעניין. החוק יבש וחד משמעי. על טעויות משלמים. חכמים, לומדים מהטעות ולא חוזרים עליה.

ארז רונן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי חדשות בשבילך - לרוב אף אחד לא לומד מטעויות, לא של עצמו ולא של האחרים. גם אין שום לקח ללמוד במקרה המדובר

. אני מקווה שלעירייה תהיה דעה שונה משלך, הדוח יבוטל ופותח השרשור יעדכן אותנו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקנות התעבורה קובעות כי הטסטר ידביק לך את מדבקת הטסט במו ידיו.

יצביע מישהו שכך היה.

קביעת המיקום היא כל כך לא מהותית עד שאני לא מבין את הויכוח בכלל.

הרכב רשום במרשם כרכב ששייך לנכה והתו היה ברכב.

לא מאמין כי לא יבוטל הדו"ח.

לא יבוטל הייתי הולך להישפט.

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי זה לא המקרה, אבל מאחורי כל מתחזה לנכה (שמשתמש ברכב הנוסף שרשום כרכב נכה) יש נכה אמיתי שנותן לו גיבוי.

והיה ומקבלים דו״ח אז הנכה האמיתי הוא זה ששולח לעיריה בקשה לביטול הדו״ח שבדרך כלל מתקבלת, וככה התופעה המכוערת לא נעלמת.

מכיר אישית מישהו שהיה פועל ככה במשך שנים.

כל המשפחה תופסת טרמפ על התו הנכה של האבא, וחונים חופשי בכל מקום.

אם אחת המכוניות היתה מקבלת דו״ח - האבא היה שולח בקשה לביטול עם סיפור מתאים שאי אפשר להפריך.

לא יתמוטט העולם אם פה ושם ״חף מפשע״ (שלא מקפיד הנהלים) יחטוף דו״ח, העיקר שהתופעה הזו תמוגר.

עריכה אחרונה על ידי Gidimi
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האף ייספה צדיק עם רשע?

התשובה לכך שלילית

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1909 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...