Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם אתה עונה לטלפונים/מיילים/הודעות בענייני עבודה כשאתה בחופשה?

Buki
שימו לב! השרשור הזה בן 1954 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

האם אתה עונה לטלפונים/מיילים/הודעות בענייני עבודה כשאתה בחופשה?  

102 הצבעות

1. 1. האם אתה עונה לטלפונים/מיילים/הודעות בענייני עבודה כשאתה בחופשה?

• מנתק את הטלפון, לא בודק מיילים, מגדיר Out of office, לא קורא ולא עונה להודעות. חופש זה חופש!
    • לא עונה לטלפונים, קורא מיילים והודעות פעם בכמה ימים, עונה לדברים החשובים ביותר בקצרה.
    • עונה לטלפונים כשאפשר, פעם בכמה שעות עובר על המיילים וההודעות או שמקדיש לזה שעה בערב.
    • כאילו לא יצאתי לחופש. עסקים כרגיל, עונה להכל רק פיזית לא נמצא במשרד.

פוסטים מומלצים

בנצי, אני חושב שהמפתח הוא בשאלה היא האם המעורבות בעבודה מחוץ לשעות הפעילות הרגיולות נעשית מבחירה או לאו. אתה בעל עסק קטן שאותו הקמת בידיעה שתוטרד במהלך שעות הערב\הלילה\חופשות, לכן השאלה לא רלוונטית לגביך. השאלה היא לגבי כפיה על ידי המעסיק, כאשר אין התיחסות לכך בחוזה העבודה או התגמול.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 229
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

זה לא בדיוק בשאלה, בדקתי שוב.

לפני שהפכתי לעצמאי הייתי שכיר והגישה שלי הייתה די דומה, מן הסתם עכשיו יש לי יותר מוטיבציה.

דרך אגב, באיזה שלב הופכים מעסק קטן לעסק גדול?

Sent from my SM-G965U using Tapatalk

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אני אומר ללקוח משהו והשותף שלי אומר משהו אחר זה עולה כסף, לא תמיד אנחנו על אותו קו אז התקשורת היא חשובה והיא גם מחוץ ללוח הזמנים.

זו בדיוק הנקודה עם בעלי ידע דומה.

אם מדובר בתמיכה טכנית של תלחץ פה ותעשה שם והכל יעבוד אין בעיה ובאמת לא יטרידו אותך אבל בדברים יותר מורכבים מי שמנהל את הפרוייקט לפעמים צריך לקבל את ההחלטות גם אם הוא בחופשה.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק חזרתי מחופשה. (מתנתק גם מקראזפורום :wink: )

חופשה מתוכננת כל הפינות נסגרו, הודעת out-of-office שמפרטת מי המחליפים. ובכל זאת קרה בלת״ם, הודעת ואצאפ מנומסת שאחריה באה שיחה של 5 דקות לחילוץ וזהו.

לדעתי כך צריך להתנהל וגם עצמאיים רוב הזמן יכולים להתנהל ככה. (במקרים שהעסק במשבר זה כנראה לא זמן טוב לחופשה)

לא לשכוח: בחופשה הדבר הכי יקר הוא הזמן, כל מה שאוכל זמן בחופשה הוא מטרד רציני.

יש צורך רק בחמש אצבעות כדי לנהל את הגלקסיה, ורק בשלוש־עשרה אצבעות על מנת לשלוט ביקום. -- דוד אבידן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...