Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תאונה מצד שמאל מאחורה בעת השתלבות בנתיב לבדיקה במחסום מי אשם?

שימו לב! השרשור הזה בן 1959 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תודה לעונים ולמקדישים עבורי מזמנם!

אחדד את הסיפור:(כמובן לפי מבט ראותי שלי)

אני נהגתי ברכב של חבר, ניסיתי להשתלב בנתיב משמאלי לקראת המחסום בכביש 443 סמוך למכבים, נכנסתי לפני אוטובוס שעמד, וכשכמעט גמרתי את ההשתלבות הוא נכנס בי בפעמיים עם הצד שלו ,

ז"א הוא דפק לי את האוטו שלי מצד שמאל באזור המסומן בתמונה כאן במצורף.2357.jpg

בנוסף נגרם לו נזק בפנס איתות מימין לרכב וכן שריטה קטנה.

התמונות שהעליתי קודם כאן שהם שלחו לי זה תמונות שהנהג צילם במכשיר הטלפון שלו ולא ממצלמת הרכב וזה לאחר שזזתי עם הרכב

את ההסרטה ממצלמת הרכב הם לא מוכנים להוציא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התמונה הזו אולי מגדילה את האשם התורם של נהג האוטובוס במספר אחוזים

עדיין אתה הוא שסוטה לנתיב של האוטובוס.

לגבי הסרטון

אם אתה יודע שקיים סרטון שכזה תוכל לבקש את הצגתו בבית המשפט ככל שתגיעו לשלב הזה ( לראותו אולי גם לפני כן ) בין עם אתה תהיה התובע והן אם אתה תהיה הנתבע.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא רואה איך זה מגדיל את אשמת נהג האוטובוס. הוא עומד במחסום בתנועה שמתקדמת לאיטה, רכב נכנס לו לנתיב ממש מתחת לאף (ועוד מצד ימין) בדיוק שהוא מתחיל לנוע שוב, באופן שלא איפשר להבחין ברכב, באיתות (אם היה) ובכוונתו לעבור לנתיב.

המקום לא מוכר לי, אבל לפי הרכב הנוסף שעובר מהנתיב השמאלי, אני אהמר שמדובר על הדחפות לתור וקפוח זכות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי נשמע שחתכת טור של מכוניות, נהג האוטובוס נכנס בך במהירות איטית כשרק התחלת לעבור. מאחר והרכב של חבר שלך ולא שלך, לא כיוונת את המראות כראוי לפני הנסיעה ונהגת בחוסר אחריות.

כמובן שכל זה רק השערה, וקרה רק לכאורה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התמונות צולמו לאחר שנכנס בי .

כשתחלתי לגלוש לנתיב ראיתי אותו עומד עדיין ורק לאחר מכן התחיל בנסיעה.

חבר שישב מאחור אמר לי שהאוטובוס לא נותן לי לעקוף ומיד עצרתי ואז הוא נכנס בי

הם מסרבים לתת לי את ההסרטה, רק בבית משפט הם יוציאו כך לטענתם

הנוסע שישב מאחור כאמור מאשש את מה שאני זוכר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חשבתי שאלה תמונות מתוך סרט הוידאו, אם הן צולמו לאחר הפגיעה אז ניתוח הסיטואציה שלי לא רלוונטי, אם כי הן עדיין מפריכות את הטענה שלך שכבר סיימת להשתלב (וכך גם מיקום הפגיעה).

הנוסע מאשר את גרסתך, אבל הוא מן הסתם מכר שלך ולכן אינו אובייקטיבי (זה לא אומר שיאסר עליו להעיד או שמיד יניחו שהוא משקר אבל יקחו זאת בחשבון).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1959 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...