Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תאונה בצד שמאל - שתי דלתות וסף - מה פחות או יותר ירידת הערך?

שימו לב! השרשור הזה בן 1940 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

לאחרונה אשתי השאירה את הרכב (קיה פורטה 2016) חונה וכשחזרה ראתה שדלת הנהג נפגעה חזק, הדלת שמאחורי הנהג קצת פחות וגם הסף מתחת לדלת הנהג התעקם.

הנהג הפוגע השאיר פרטים והסתבר שמדובר ברכב שכור.

הסכמתי (לצערי) למוסך הסדר עם חברת ההשכרה ואת דלת הנהג החליפו, את הדלת האחורית והסף תקנו.

לפי דו"ח השמאי ירידת הערך היא 0.75% (דלת נהג) + 0.75% (דלת אחורית) + 1.5% (סף) => סך הכל 3% כלומר כ 2450 שקלים

האם ירידת הערך הזו הגיונית, מה אמור להיות סדר הגודל של ירידת הערך? האם ביום שארצה למכור את הרכב לא אספוג ירידה הרבה יותר רצינית?

תאונה.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק על צביעת הדלתות מגיע לך 0.75% לכל דלת.

האם הדלת שהוחלפה היא דלת מקורית או OEM או תחליפית

על סף דלת חיצון עד 4% סף דלת פנימי פנימי מגיע עד 3%

טעית פעמיים

פעם שהלכת למוסך הסדר פעם שלא לקחת שמאי שלך

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק על צביעת הדלתות מגיע לך 0.75% לכל דלת.

האם הדלת שהוחלפה היא דלת מקורית או OEM או תחליפית

על סף דלת חיצון עד 4% סף דלת פנימי פנימי מגיע עד 3%

טעית פעמיים

פעם שהלכת למוסך הסדר פעם שלא לקחת שמאי שלך

עוד פעם ממליץ למי שלא בקיא שלא להגיב לא קיים דלת חליפית יש או מקורי או משומש לגבי ירידת ערך החלפת דלת רק עבור הצבע 0.75 לא ניתנת ירידת ערך להחלפת חלפים המחוברים עם ברגים אלא רק בתיקון שלהם עד 5 שנים . לגבי הסף ירידת ערך ניתנת עד 4 אחזו בהחלפה או עד 3 אחוז בתיקון הסף הפנימי נמצא מאוד רחוק מהסף החיצוני לכן 99 אחוז שפה לא נפגע

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^^^

הרכב הוא משנת 2016 לכן הוא נכלל בקטגוריית 5 שנים.

אני ציינתי את מה שיבדוק לא טענתי מה נפגע.

בגדול לדעתי הוא לא קיבל את ירידת הערך המגיעה לו

מה דעתך?

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז למעשה אם הוחלפה הדלת הקדמית, אין ירידת ערך ולגבי הדלת האחורית שתוקנה, 0.75% זה הגיוני (הבנתי נכון?)

תיקון הסף לפי מה שהבנתי הוא עד 3-4%

קיבלתי 0.75+0.75+1.5% (על הדלת קיבלתי 0.75% שלא הייתי אמור לקבל, אך על הסף קיבלתי 1.5% בעוד שייתכן שהגיע 2-3% יותר)

האם יש לי מה לעשות כרגע ? אחרי שניתן דו"ח שמאי אבל עדיין לא קיבלתי את הכסף?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^^^

הרכב הוא משנת 2016 לכן הוא נכלל בקטגוריית 5 שנים.

אני ציינתי את מה שיבדוק לא טענתי מה נפגע.

בגדול לדעתי הוא לא קיבל את ירידת הערך המגיעה לו

מה דעתך?

מה זה רלוונטי שהוא 2016 הדלתות הוחלפו ולכן ירידת ערך רק לצבע

הוא קיבל 1.5 על סף אני היתי נותן עדו 1%

עכשיו באו נעשה חשבון ביחד

לפי מה שהוא כתב הרכב עולה 85,000 א"ש

דייהנו הוא קיבל 2460 שקל ההפרש בא נניח 1% על פגיעה בסף

זה אומר שבפועל היה אמור לקבל 3400 שקל

ההפרש 940 שקל

עכשיו לנסות לדבר עם השמאי אפשרי להתחיל לתבוע אני בפסק גדול כי הירידת הערך זה משהו שאינו קבוע הוא נע בין לבין מה שחטשב שמאי אחד ולא בטוח שיחשוב שמאי אחר

וזה בסדר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום,

לאחרונה אשתי השאירה את הרכב (קיה פורטה 2016) חונה וכשחזרה ראתה שדלת הנהג נפגעה חזק, הדלת שמאחורי הנהג קצת פחות וגם הסף מתחת לדלת הנהג התעקם.

הנהג הפוגע השאיר פרטים והסתבר שמדובר ברכב שכור.

הסכמתי (לצערי) למוסך הסדר עם חברת ההשכרה ואת דלת הנהג החליפו, את הדלת האחורית והסף תקנו.

לפי דו"ח השמאי ירידת הערך היא 0.75% (דלת נהג) + 0.75% (דלת אחורית) + 1.5% (סף) => סך הכל 3% כלומר כ 2450 שקלים

האם ירידת הערך הזו הגיונית, מה אמור להיות סדר הגודל של ירידת הערך? האם ביום שארצה למכור את הרכב לא אספוג ירידה הרבה יותר רצינית?

עוד פעם ממליץ למי שלא בקיא שלא להגיב לא קיים דלת חליפית יש או מקורי או משומש לגבי ירידת ערך החלפת דלת רק עבור הצבע 0.75 לא ניתנת ירידת ערך להחלפת חלפים המחוברים עם ברגים אלא רק בתיקון שלהם עד 5 שנים . לגבי הסף ירידת ערך ניתנת עד 4 אחזו בהחלפה או עד 3 אחוז בתיקון הסף הפנימי נמצא מאוד רחוק מהסף החיצוני לכן 99 אחוז שפה לא נפגע

מה זה רלוונטי שהוא 2016 הדלתות הוחלפו ולכן ירידת ערך רק לצבע

הוא קיבל 1.5 על סף אני היתי נותן עדו 1%

עכשיו באו נעשה חשבון ביחד

לפי מה שהוא כתב הרכב עולה 85,000 א"ש

דייהנו הוא קיבל 2460 שקל ההפרש בא נניח 1% על פגיעה בסף

זה אומר שבפועל היה אמור לקבל 3400 שקל

ההפרש 940 שקל

עכשיו לנסות לדבר עם השמאי אפשרי להתחיל לתבוע אני בפסק גדול כי הירידת הערך זה משהו שאינו קבוע הוא נע בין לבין מה שחטשב שמאי אחד ולא בטוח שיחשוב שמאי אחר

וזה בסדר

צבעתי לך בשקל ותשעים.:shock:

מה חוות דעתך עכשיו

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1940 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...