Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

משפחתית עד 90000 - מתלבטים בין קקטוס אפס קילומטר לרכב ליד שניה

Adir88
שימו לב! השרשור הזה בן 1927 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי,

אנחנו זוג ומתרחבים בקרוב ל +1. מחפשים רכב משפחתי שיחליף את הפיקנטו.

אנחנו מאוד מתלבטים אם ללכת לכיוון חדש אפס קילומטר שהאפשריות הם כרגע קקטוס \ טיפו.

או ללכת על רכב יד ראשונה כשנתיים על הכביש - לא מכירים מספיק טוב את השוק ונשמח להמלצות רלוונטיות.

אין לנו דרישות מיוחדות. מחפשים רכב אמין ובטיחותי ל-5-6 שנים הקרובות לפחות.

נשמח להמלצות מתאימות בתקציב שהוא עד 90000.

הקקטוס האוטומטית מוצעת באפס קילומטר ב 88 אלף כולל הכל (מולטמדיה \ אגרת רישוי \ קודנית \ רוורס \ אחריות מלאה ל-5 שנים של היבואן).

יחס עלות תועלת מפתה מאוד.

נשמח להמלצות.

תודה,

אדיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש את הסיאט איביזה הדגם המאובזר ב90, היתרון שלה היא בלימה אוטונומית ובקרת שיוט אדפטיבית, הרכב מרווח ונעים לנסיעה למשפחה של 4 נפשות,אתה תהיה יד ראשונה, החיסרון האחריות היא לשנתיים או שלוש, מהפיאט כדאי לרדת, היא לא תחרותית ונופלת מהמתחרות המודרניות בכל תחום כמעט.

Screenshot_2018-12-02-11-32-14-430_com.android.chrome.jpeg

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קקטוס רכב מצויין, הבעיה שהוא כבר לא מיוצר, יש דגם מחודש שנראה שונה, אפילו המיצוב שלו בתוך היצרן שונה, אין לו אמצעי בטיחות אקטיביים, מנוע 3 צילינדר שלו פחות נעים בסרק. אבל העיצוב שלו הרבה יותר מעניין מסיאט השבלונית. יש מקום לשניהם, ושניהם טובות. הסיאט מרווחת כמו הקקטוס והריאו, את הריאו הייתי מוריד, הוא לא תחרותי, משתמש בגיר ומנוע עתיקים.

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בעלים מרוצה מאד של קקטוס אוטומטית 2018, אני אישית ויתרתי על המולטימדיה "המשופרת" (בסין...) והנוכחית חביבה ומזרימה מוזיקה ותכנים מהנייד שלי.הרכב עלה לי פחות מ-85,000 ש"ח כך שלטעמי יש מקום ללחוץ (כאמור עם המדיה המקורית).אני לקחתי בחשבון מראש שמדובר ברכב שאיננו נפוץ אבל יחס העלות תועלת אדיר, הוא נוח מאד, להבדיל מהסיאט יש לו תיבה פלנטרית וקיבלתי אחריות מלאה ל-5 שנים (של לובינסקי כמו לרכב פרטי למהדרין).

בעלים גאה :inlove: של פיאט 124 ספיידר 1800.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חלק מהתגובות לא ברורות לי.

פות"ש מבקש רכב משפחתי לזוג + 1 ומציעים לו פה סיאט איביזה או הונדה גאז...

שני הדגמים לא קרובים בגודל לפיאט טיפו או לקקטוס.

לגוף העניין, הקקטוס רכב מצויין והתועלת/מחיר שלו היא אולי הטובה ביותר היום בשוק, אני ממליץ בחום. תנסה להוריד להם את המחיר עוד - סביר שתצליח.

(Sold) Chevrolet Aveo LT 2006

Citroen C3 Shine 2017

C5 AirCross Feel 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חלק מהתגובות לא ברורות לי.

פות"ש מבקש רכב משפחתי לזוג + 1 ומציעים לו פה סיאט איביזה או הונדה גאז...

שני הדגמים לא קרובים בגודל לפיאט טיפו או לקקטוס.

לגוף העניין, הקקטוס רכב מצויין והתועלת/מחיר שלו היא אולי הטובה ביותר היום בשוק, אני ממליץ בחום. תנסה להוריד להם את המחיר עוד - סביר שתצליח.

היה לך ג'אז? היא פחות מרווחת מקקטוס?

נכון, היא יותר יקרה. אבל אנחנו לא מספיק עשירים כדי לקנות דברים זולים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ג'אז פחות מרווחת וקצת קצרה יותר ב-15 ס"מ.

צרה יותר ב- 3ס"מ.

בסיס גלגלים קצר יותר ב-6 ס"מ.

אין לי בעיה עם הונדה ג'אז, אבל היא (כמו האיביזה) לא קשורות למה שביקש פות"ש

Citroen C3 Shine 2017

C5 AirCross Feel 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה על ההמלצות.

כמה הערות:

1. הקקטוס מפסיקה יצור באופן סופי או שהולך לצאת דגם משפופר?

במידה והולך לצאת דגש משופר, האם כבר כדאי לחכות לדגמי 2019 ?

במידה ולא, כמה זה עלול להקשות עלי מכירה של הרכב בעוד מספר שנים ?

2. אשמח לקבל גם חוות דעת על קיה ריו.

תודה רבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמורה לצאת מתיחת פנים לקטטוס, דגם מחודש.

הריו מרווחת, נוחה , מציעה מערכות בטיחות אקטיביות בדמות סטייה מנתיב ובלימה אוטונומית. חסרונות, ביצועים פושרים וצריכת דלק סבירה ולא יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי הקקטוס - קיבלת תשובה.

לגבי ירידת ערך, אם אתה מתכוון לשמור על הרכב לתקופה ארוכה (שים לב שהאחריות לבדה היא כבר 5 שנים), כך שלירידת ערך משמעות מופחתת.

עדיף לך לקחת רכב שאתה רוצה במחיר טוב כבר עכשיו מאשר לעשות חישובים של כמה שארית תהיה לך בעוד 6-7 שנים כשתרצה למכור.

Citroen C3 Shine 2017

C5 AirCross Feel 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש אותו לסוחרים, יש כאלו פרטיים שקנו ומנסים למכור במחיר של ה- 0 קילומטר רק אחרי נסיעה (רכב כמעט חדש)... בקיצור יש.

למיטב ידיעתי הקקטוס החדש יהיה יותר טוב, יותר יקר, אבל נטול אופי קקטוסי ונטול מאפיינים עיצוביים חשובים.

קשה לי לחשוב על רכב יותר מוצלח מהקקטוס הנוכחי בגזרת המחיר הזו לרכב חדש, טורבו בנזין, אוטומטי פלנטרי וחסכוני, עם 5 שנים אחריות מלאה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1927 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...