Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

משפחתית עד 90000 - מתלבטים בין קקטוס אפס קילומטר לרכב ליד שניה

Adir88
שימו לב! השרשור הזה בן 1953 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תודה על כל ההמלצות חברים.

הרכב מוצע לי כרגע באחת הסוכניות במחיר סופי אחרי התמכחות של 86.5 לגרסת ה FUN (כולל חיישנים אגרת רישוי וכל התוספות האפשרויות לרכב)

הרכב ישב בסוכנות חצי שנה (כלומר אני מפסיד חצי שנה של אגרת רישוי\טסט\אחריות)

אני לא חייב לשדרג את הרכב ברגע זה. יש לי כרגע פיקנטו שאני יכול לסחוב איתה עוד חודשיים-שלוש לפחות.

האם כדאי ללכת העסקה בהנחה שלא תיהיה עוד קקטוס זמינה או לוותר ונסות מצוא משהו אחר בתקציב הנ"ל בחודשים הקרובים ?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשמע לי מחיר טוב סך הכל....

אתה מוזמן להציץ בלוח יד 2 תראה אם תמצא מחירים יותר טובים משמעותית.

אבל לרכב חדש זה מחיר לא רע לטעמי.

(Sold) Chevrolet Aveo LT 2006

Citroen C3 Shine 2017

C5 AirCross Feel 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יכול לאתר משומשת שבקושי נסעה בפחות כסף ועם אחריות ארוכה עדיין, ולחסוך עוד כמה זוזים.

אם אתה מעוניין דווקא ברכב חדש - נשמע מחיר מצוין.

מכיוון שהרכב עם בעלים קודמים 00 כבר, תתעקש עם הסוכנות לקבל 5 שנות אחריות יבואן מרגע המכירה. אולי תתפשר על גיר+מנוע בלבד ל-5 שנים במקום 4 וחצי.

טסט אתה מקבל לשנתיים וחצי?

נסה לבקש סט מגבים מקורי ואולי החלפת צמיגים אם הם נראים לך יבשים.

איזה צבעים יש במלאי?

עריכה אחרונה על ידי פריג'י
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על ההמלצות. אבדוק אותם לפני סגירה סופית.

היה שחור ואפור-כסוף. ראיתי את השחור בסוכנות וניראה שהרכב שמור במצב חדש לגמריי כפי שהוא אמור להיות.

האפור שוריין לי עבור מקדמה של אלף ש"ח (עם אפשרות ביטול של מאה ש"ח) ואמור להגיע לסניף שקרוב לביתי ביום-יומיים הקרובים.

אם לא יהיו הפתעות מיוחדות במצבו של הרכב - ארכוש אותו.

תודה רבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתמול בשרשור אחר מישהו נתן לינק לאסטרה אפס ק"מ ב-92 וקצת. מעבר למרווח ולמנוע, היא גם עדיפה ברמת הבטיחות. לדעתי עסקה מוצלחת יותר.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביררתי קצת על האופל מול הסוכנות שמציע את המחיר הנ"ל,

תוספת של 8K (אחרי אגרת רישוי), צבע בעייתי ותחזוקה יקרה יחסית הופכים את העסקה לפחות רלוונטית עבורי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצערי העסקה על הקקטוס בוטלה.

אחרי שראיתי את הרכב ביום שישי באלדן רשל"צ בצבע שחור, החלטתי לסגור טלפונית את העסקה ביום ראשון על הרכב בצע אפור שהיה בסניף אחר. מדובר ברכב 0 קילומטר שנמצא אצל אלדן כחצי שנה.

הרכב הועבר לסניף בראשון כבר ביום שני והיום הגעתי לקבל את הרכב.

הרכבו נמצא במצב מחפיר, קורזיה בכל נקודה קטנה שיכול להצטבר שם טיפה של מים, חלודה בפתח המנעול של הרכב, חלק מהגומיה של החלון היה בלוי, והכי גרועה - לרכב היה מלא שריטות במכסה מנוע.

פשוט שירות מחפיר של אלדן, לא מבין איך הם מרשים לעצמם למסור ככה רכב 0 קילומטר שהוא עדיין עם הניילונים.

בשיא חוצפתם הם עד הרגע האחרון ממשיכים לנסות לשכנע אותי שהרכב בסדר ושהכל יסודר אחרי שטיפה ופוליש ווקס.

נתתי להם הזמנות, הם שלחו את הרכב לשטיפה. אני המתנתי בסניף מעל לחצי שעה.

כמובן שהסוכן חזר כולו מרוצו כאילו כל הבעיות נפתרו למרות שהמצב ניהיה רק יותר גרוע - רוב הקורוזיה לא ירדה בשטיפה, החלודה מין הסתם נשארה והשריטות רק נצצו ובלטו יותר.

כל הזמן שאני שם הם לא מפסיקים לחרטט ולנסות להוכיח לי כמה העסקה הזו כדאית.

בלי להצטער, בלי להציע פיצוי על הזמן ששרפו לי - העיקר למכור בכל מחיר.

אחרי ביטול העסקה, מנהל הסניף בלי בושה אומר לי שאני צודק ושהוא גם לא היה קונה את הרכב במקומי ושהוא הולך לשלוח את הרכב חזרה ליבואן - כל זה אחרי שחמש דקות לפני הוא והסוחר שלו ניסו בכל כוחם לשכנע אותי לסגור את העסקה.

ממליץ בחום להתרחק מאלדן סניף ראשון לציון.

עריכה אחרונה על ידי Adir88
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עשה סינון ביד 2 לקקטוס אוטומטית ובת הדגם תבחר פעם אחת את דגם 110 כ״ס ופעם נוספת דגם one tone. בשתי האפשרויות תמצא רכבים 0 ק״מ.

קרדיט ל- misterb על התמונה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השחורה היית במצב טוב יוותר.

לא עברתי עליה בצורה מדוקדקת אבל לא היה עילה סימיני קורוזיה ולכלוך ניראה לעין.

כיוון שאין להשיג יותר קקטוס בסוכנות, כל מה שיש בליסינג זה רכבים שתאריך העליה לכביש שלהם הוא ביוני-יולי.

אחרי היום, כרגע אני מוותר על רכבי 0 קילומטר שישבו יותר מחודשיים-שלוש אצל חברת הליסינג.

אם בלי להתאמץ מצאתי כאלו בעיות, אני לא רוצה לדעת מה הולך באזורים שלא נראים לעין \ אין לי יכולת לבדוק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עריכה:

קקטוס ירדה מהפרק.

פתחתיה שרשור חדש לרכ משפחתי

https://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?665684-%D7%A8%D7%9B%D7%91-%D7%9E%D7%A9%D7%A4%D7%97%D7%AA%D7%99-%D7%91-90K&p=5774375#post5774375

עריכה אחרונה על ידי Adir88
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביררתי קצת על האופל מול הסוכנות שמציע את המחיר הנ"ל,

תוספת של 8K (אחרי אגרת רישוי), צבע בעייתי ותחזוקה יקרה יחסית הופכים את העסקה לפחות רלוונטית עבורי.

על מה התוספת של 8K ? כמה משנה לך שהצבע כחול (או אדום) ולא לבן או אפור ?

על פי מה קבעת שתחזוקה של אופל שבאחריות יותר יקרה מסיטרואן שבאחריות? (אני מתייחס למחירי טיפולים ולא לאגרת רישוי, דלק וצמיגים)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1953 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...