Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תאונה עם משאית

שימו לב! השרשור הזה בן 1934 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן לכולם,

בשבוע שעבר עשיתי תאונה קלה עם משאית שבעקבותיה דלת שמאל אחורית התעקמה לגמרי. מחיר מחירון של האוטו הוא בסביבות 20 אלף שח, בהתייעצות לא רשמית עם פחח נראה שזה יילך לכיוון של תיקון מאוד יקר.

כעת, יש חודשיים לטסט שיהיה בסוף ינואר. אני מעוניין לתבוע את הביטוח של הנהג השני, אולם למשוך את העניין עד הטסט (האוטו נוסע, השלדה ללא פגיעה).

נהג המשאית לא לוקח אשמה, לדעתי הוא אשם.

מה עליי לעשות בצעד הבא? לקרוא לשמאי של הביטוח ? האם הוא יכול להוציא דוח על ירידת ערך אך לא להוריד את הרכב מהכביש?

תודה רבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מה הערכת הנזק של הפחח?

כיצד אירעה התאונה?

למה אתה חושב שנהג המשאית אשם

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי,

הפחח אמר, לא רשמית שזה כ7000 שח לפני מע'מ. התאונה אירעה במהירות נמוכה, בעת שהייתי בנתיב הימני, ונהג משאית גירד את דלת שמאל אחורית שלי, כנראה עבר נתיב ולא ראה. חזרתי שוב לזירת התאונה על מנת לצלם ולתעד את מסלול הנסיעה. לצערי אין סרטון מצלמת רכב. לרכב גם ביטוח מקיף אך לא רוצה להפעילו

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זה הנזק כדאי להפעיל ביטוח- גם ככה עוד שנה-שנתיים בסכום כזה לא כל החברות יבטחו במקיף.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הנזק הוא בגובה זה, הפעל שמאי מטעמך

הגש דרישה לנהג המשאית לתשלום.

ישלם , יופי, לא ישלם, תתבע בתביעות קטנות אותו ואת הביטוח שלו

האם הנהג הוא בעל המשאית ?

אם לא , תתבע גם את בעל המשאית

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קרה לי מקרה קליל עם משאית שהסתכם בשבירת פנס ומעיכה קלה.

בזמנו ששאלתי את הביטוח אמרו לי שפוליסה של המשאית היא באזור 5000K ואם הנזק לא בגובה הפוליסה, אאלץ לפנות לתביעות קטנות במקרה של אי הסכמה.

תבדוק טוב שהשמאי מעריך על הסכום, לרוב הם נותנים סכום מפוזר ואז עושים שינויים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק הבהרה קטנה למי שחדש בתחום -

מה ההבדל בין לתבוע ביטוח ללתבוע נהג בבית משפט? מה משמעות לתבוע ביטוח של נהג אחר? להגיש לו טפסים?

ומי אחראי לתאונה, הנהג או בעל המשאית (חברה מסחרית), שהרי הנהג יכול לטעון שהוא בתפקיד של החברה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נעשה לך הבחנה

לתבוע - בבית משדפט

לדרוש - מהנהג/ בעל המשאית / חברת הביטוח שלהם.

אתה מלחיל בדרישה , משלמים יופי, לא משלמים, תובעים

ואז אתה תובע את שלשותם

את הנהג את בעלת המשאית ואת חברת הביטוח שלהם.

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לך שתי אפשרויות: לתקן על חשבונך ולהגיש תביעה בבית המשפט - היתרון הוא שאינך פוגע ברקורד הביטוחי שלך, החסרון הוא שעד פסק הדין הכסף יורד מחשבונך, וכמובן שאינך יכול להעריך מראש מה יהיה פסק הדין (תאורטית, אם בעל המשאית יתבע אותך בתביעה נגדית יכולים להטיל עליך את הנזק כולל זה של המשאית).

בתביעת הביטוח שלך (בהנחה שיש לך מקיף) אתה מבטיח תשלום לפני שהמוסך מפקיד את ההמחאות שלך, במחיר תשלום השתתפות עצמית והאבדן הנחת העדר תביעות למשך 3 שנים (אני מניח שמדובר בסדר גודל של 3000 ש"ח, אבל תלוי בתנאי הפוליסה שלך). וגם את נזקי המשאית, אם בעליל יתבע אותך.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה לא קשור לרכב רגשית

דאג שהשמאי יוציא לך אובדן גמור או אובדן להלכה, כך גם לא יהיה לך השתתפות עצמית.

קח את הכסף ורכוש משהו אחר, ותן לביטוח להתנהל מול נהג המשאית

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1934 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...