Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מנוע PSA 1.2 PureTech השרשור המרוכז לגבי עניין האמינות של רצועת התזמון הטבולה בשמן.

Alkash
מעבר לפיתרון נפתר ע"י אורן שרותי רכב,

פוסטים מומלצים

בוקר טוב ושבוע טוב לכולם,

צר לנו על הדיסאינפורמציה שפורסמה כאן בנושא רצועת הטיימינג של מנוע ה-1.2 פיורטק הנמצא במגוון דגמים.

מנוע זה זכה במשך ארבע שנים ברציפות בתואר מנוע השנה 2015-2018 - הוא נחשב לאחד היעילים, האיכותיים והחסכוניים בקבוצתו ואחד האמינים שבהם. מאות אלפי מנועים מסוג זה יוצרו ונמכרים בעולם מדי שנה וכולם נהנים מאמינות גבוהה במיוחד, בוודאי בכל מה שקשור לרצועת התזמון.

בארץ נוסעים אלפים רבים של כלי רכב המצוידים במנוע זה, אשר שווקו בשנים האחרונות והם מאופיינים ברמת אמינות גבוהה מאוד.

לא ברור לנו מקורו של המידע השגוי, שכן הוא לא מתאר כלל את המציאות והמידע שקיים במרכזי השירות שלנו ברחבי הארץ.

למותר לציין כי נשמח לשמוע ולטפל בכל אירוע שכזה במקצוענות ושירותיות גבוהה כפי שמצופה ממרכזי השירות שלנו.

בברכה,

צוות לובינסקי

דיסאינפורמציה? באמת? זה הכי טוב שלכם? זאת הרמה שאתם מנסים לשקף בפורום גדולו כמו CARS FORUM?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 2.3 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

נו באמת. איך אפשר לקרוא לרצף של עדויות דיסאינפורמציה?

ולהוסיף חטא על פשע אומרים שזה לא מה שעולה מהמוסכים? אז בהיסטורית טיפולים שלי, בטיפול שבוצע ב2017 (הרכב טרם היה בבעלותי) היתה תקלה של "נורת service דולקת" וכתבו בהערות ששסתום הפליטה נמצא נקי משבבים ולכן הוחלף חיישן VVT. כבר אז ידעו לחפש שבבים במערכת..במוסך של לובינסקי.

יותר טוב שתבדקו את עצמכם לפני שאתם באים בטענות ללקוחות.

גם מחדל הריקול למיכל דלק עוד מרחף... מזמינים לקוחות לריקול ואין חלקים בארץ. חלם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התחושה שלי שהיבואן מתחיל לאבד כיוון, גם בשירות וגם בתמחור המוצרים שלו (כל יומיים מעלים את המחיר של ה-3008 ותמחור הזוי של ה-508).

בנוגע לרצועה המתפוררת-התופעה הזו מוכרת, וחבל שאתם מנסים למרוח את האמת. במקרה אחי עבד לפני מס׳ שנים במוסך מורשה של לובינסקי וראה את כמות מנועי ה-1.2 טורבו שהוחלפו בגלל כשלים (כמעט כל רכבי ה-c4).

אני עדיין חושב שמדובר במנוע מוצלח, רק לא חף מתקלות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנפנוף של שלובנסקי הוא לא במקום,אנשים לא טיפשים,מה הבעיה להגיד את האמת?,זה רק יביא לתודעה של הלקוחות את הסוגיה של הרצועה והם יוכלו למנוע בקלות כל בעיה עתידית עם הרצועה,כי המנוע עצמו אכן אמין מאד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זה בדיחה?

הרצועה היא חלק ממכלול המנוע...

מה אמין בו? הבלוק אולי?

הרצועה היא חלק מתבלה שיש להחליפו אחת לכמה שנים או כמה עשרות אלפי קמ'. בכל מנוע. במנועים רבים קריעת רצועה גורמת לנזק בלתי הפיך למנוע. במנועי פיורטק נראה שההמלצה להחליף אחת לעשר שנים או 160 אלף קמ' היא קצת אופטימית מדי. אני בכל רכב שהיה לי הקפדתי להחליף רצועה לפני הזמן, וכך אנהג גם בהמשך. הייתי מצפה מלובינסקי שיוציאו המלצה מחודשת להחליף את הרצועה סביב 100 אלף או 80 אלף או ארבע שנים ובזה יסתיים העניין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזו תגובה מתנערת..

חבר החליף את הרצועה אחרי 3שנים ו105 אלף קמ, כמובן שכבר היה מאוחר מדי כי כל כמה ימים נדלקת לו נורה על חוסר תקינות במערכת תזמון השסתומים.

היום אני מבצע לרכב שלו החלפת שמן ופילטר ונראה מה המצב שם, אעדכן את הפורום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי מצפה מלובינסקי שיוציאו המלצה מחודשת להחליף את הרצועה סביב 100 אלף או 80 אלף או ארבע שנים ובזה יסתיים העניין.

כל מה שכתבת נכון, רק שיש דוגמאות מתחת ל80 ומתחת ל4 שנים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעדכן שפניתי במייל לשירות לקוחות לובינסקי

ביקשתי דבר אחד - לאשר למוסך לפתוח אגן שמן ולבדוק את הרצועה באופן יסודי.

חזרה אלי נציגה מאוד נחמדה אבל לא היו בשורות בפיה.

סוכם שהיא תפנה למחלקה הטכנית במוסך ותתקשר לעדכן אותי האם מאשרים לי בדיקה זו.

ולאנשים הטכניים פה: האם יש דרך אחרת לבדוק מה מצב הרצועה מלבד פירוק אגן שמן?

אשמח לשמוע

ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במפגש ההוא בשורק הנציג טען שיש להם איזה מכשיר סודי . טכנולוגיית ננו , שיודע לבדוק את מצב הרצועה בשנייה.

לדעתי :

המכשיר שמכונה בקוד ez.ba ( או בעברית אצבע ), לא נחשף עד היום משיקולים ביטחוניים.

פתיחת האגן היא השיטה הטובה לדעתי.

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום

טרי מהבוקר

1.2 68000 ק"מ C41.2.jpg12.2.jpg11.2.jpg

• אהבתי 1

מוסך גבע -איבחון תקלות ע"י טכנאי מומחה פיג'ו-סיטרואן ללא תשלום

אתר הבית שלנו | פייסבוק | שרשור חוות דעת ב-CarsForum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טרי מהבוקר

1.2 68000 ק"מ C4[ATTACH=CONFIG]522109[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]522110[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]522111[/ATTACH]

מראות קשים מאוד!

תודה רבה על השיתוף.

בוקר טוב ושבוע טוב לכולם,

צר לנו על הדיסאינפורמציה שפורסמה כאן בנושא רצועת הטיימינג של מנוע ה-1.2 פיורטק הנמצא במגוון דגמים.

...

בברכה,

צוות לובינסקי

לובינסקי אפשר תגובה עניינית בנושא?

התגובה השיווקית גרידא שפירסמתם היא לא פחות מירייה עצמית ברגל (בפיקה של הברך).

ויש שיגידו גם זילזול באינטלגנציה של הלקוחות שלכם.

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וגם זלזול באינטליגנציה של חברי הפורום, שאינם הלקוחות שלהם...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שנת יצור הc4?

Sent from my SM-G975F using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...