Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מנוע PSA 1.2 PureTech השרשור המרוכז לגבי עניין האמינות של רצועת התזמון הטבולה בשמן.

Alkash
מעבר לפיתרון נפתר ע"י אורן שרותי רכב,

פוסטים מומלצים

• תגובות 2.3 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

וזה אחרי כמה קילומטרים?

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק קפצה אצלי בכרום כתבה מחו"ל (די שטחית) על שיפור באמינות של פי 2/3 בבעיות (claims) תחת אחריות, כלומר פחות 66% תקלות תחת אחריות. כולל בכיר בקונצרן שמדבר על זה, ציטוט של סקר שנערך באנגליה וכנראה קשור לארה"ק ולרכבים פה כמו גשם באוגוסט (הם מוכרים בעיקר דיזל באירופה).

האם זו מדיניות מכוונת של היצרן לגלגל את הבעיה לתום האחריות? אם היצרן אוסר על לובינסקי לפוצץ את הבעיה (סליחה על הדיס/אינפורמציה)? האם היצרן מנסה לשפר מדדים וגם לחסוך כסף?

לובינסקי אתם מוזמנים לענות. עד אז נמשיך לכתוב פה אינפורמציה בדוקה ומבוססת שאתם יכולים לאשש או להפריך ולעזור להציל לאנשים מנועים ולנסות להציל את המותג שאתם מחרבים אותו.

אגב, אני בעלים של C4 1.2.

https://www.carscoops.com/2019/09/peugeots-warranty-claims-have-been-slashed-by-two-thirds-in-six-years/amp/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה שאין אפס אלא לגשת לתביעה ייצוגית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה שאין אפס אלא לגשת לתביעה ייצוגית

אני חושב שיהיו לא מעט אנשים(ואני ביניהם למרות שלמזלי לא הגעתי למצב שנדלקו הנורות אבל בטיפול של גבע עלו על זה שהרצועה מתפוררת ממש ואמרו לי שאני ממש על הקצה,ככה או ככה הוראות היצרן אינן רלוונטיות) שיצטרפו לתביעה.

Peugeot 5008 1.6T Active 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים עדכנתי בשרשור את קודי התקלות https://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?678692-%D7%A4%D7%92%D7%B3%D7%95-208-%D7%90%D7%96%D7%94%D7%A8%D7%AA-engine-fault/page5

אשמח לשמוע את דעתכם...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש שמועה שבאירופה היצרן האריך אחריות רצון טוב לרצועה ישנה עד ל 150K + בדיקה חינם לכל דורש (גבע סטייל).

מעניין אם זה יגיע גם לפה.

כנראה שזו לא שמועה. אני הסבתי את תשומת הלב של המוסך שלי לרצועה הם הזמינו אותי לבדיקה וכמובן שבבדיקה מבחינתם הכל תקין כי כל עוד אין קודי תקלות הם לא יכולים להצדיק מול היצרן את ההחלפה של הטיימינג באחריות אבל כן אמרו לי שהיצרן האריך אחריות לטיימינג לשבע שנים ו150 אלף ק"מ כך ששלחו אותי לדרכי ואמרו לא לדאוג. מקווה שלא יהיה יותר מדי נזק הקפי אם וכשהרצועה תתחיל באמת להתפרק ולסתום מעברים ושהם אכן יקחו אחריות כמובטח. כרגע אין לי סיבה להאמין שלא.

308 שנת 2016 עם 40,000 ק"מ

Subaru BRZ 2018 MT

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתאר לנו את הבדיקה .

הוא הכניס ראש לתא נהג , ראה שאין נורית ושלח אותך לדרכך ?

הרי פה יש מקרה שגם כאשר נדלקה נורית הם הולכים סחור סחור ולא מציצים על הרצועה.

זה מה שנקרא תחזוקת שבר.

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה שזו לא שמועה. אני הסבתי את תשומת הלב של המוסך שלי לרצועה הם הזמינו אותי לבדיקה וכמובן שבבדיקה מבחינתם הכל תקין כי כל עוד אין קודי תקלות הם לא יכולים להצדיק מול היצרן את ההחלפה של הטיימינג באחריות אבל כן אמרו לי שהיצרן האריך אחריות לטיימינג לשבע שנים ו150 אלף ק"מ כך ששלחו אותי לדרכי ואמרו לא לדאוג. מקווה שלא יהיה יותר מדי נזק הקפי אם וכשהרצועה תתחיל באמת להתפרק ולסתום מעברים ושהם אכן יקחו אחריות כמובטח. כרגע אין לי סיבה להאמין שלא.

308 שנת 2016 עם 40,000 ק"מ

תעקוב בשרשור שיש לי פה פתוח, נכנסתי למוסך עם נורות תקלה וקודים ושלחו אותי לדרכי ואמרו לא לדאוג. לא רוצים לבדוק את הרצועה.

208 שנת 2016 עם 69,000 ק״מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...