Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מנוע PSA 1.2 PureTech השרשור המרוכז לגבי עניין האמינות של רצועת התזמון הטבולה בשמן.

Alkash
מעבר לפיתרון נפתר ע"י אורן שרותי רכב,

פוסטים מומלצים

רצית צרפתייה נחשקת אז קיבלת אותה עם עודף.

סטיישן כסוף זה לא משהו "נחשק" בעיני...יחד עם זאת אין תמורה לכסף כמו הרכב הזה- גם אם אאלץ להשקיע אלפים ספורים כדי לתקן אותו.

* והיו לי אי אלו מכוניות במהלך חיי...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 2.4 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

עדכון חשוב בעניין הטיימינג:

ביצעו את הטיפול לטיימינג כולל ניקיון והחלפה של כל מה שנדרש.

היצרן\יבואן לקחו אחריות על העניין ולא נדרשתי לשלם על הטיפול. הטיפול נעשה במוסך סיטרואן גליל עליון שעזרו בכל התהליך.

עם זאת, אני מאוכזב מהיחס והשירות של הטרייד אין של לובינסקי. כשפניתי בנוגע לתקלות וריג'קטים ברכב שהיו אמורים לסדר בהשבחה הנחו אותי "לפנות לסוכנות" שלא ענו לי.

ביקשתי לצור קשר עם אחראי השירות האיזורי, אמרו שיחזור אלי. לא חזר.

כששאלתי על רכב חליפי שמופיע באתר שכלול באחריות. בהתחלה הנחו לפנות למוסך. כשאמרתי לנציג שהמוסך דורש על השירות הזה תשלום הוא ענה שהם לא חייבים לי רכב חליפי כי זה לא מופיע בחוזה והוא לא יודע מה כתוב באתר. אם זה לא בחוזה זה לא קיים. שאלתי אם זו תוספת שאני צריך לבקש או מסלול אחר וענה שלא, הוא פשוט לא מכיר את זה. לא בחוזה, לא קיים.

[ATTACH=CONFIG]524281[/ATTACH]

אצלי דווקא קיבלתי רכבים חליפיים (כן הרבה יותר מאחד) במסגרת התקלות שהיו ב-308 שקנינו מלובינסקי טרייד.

הבעיות היו בשרות היו במוסך המרכזי וכאשר רציתי שמשהו יזוז פניתי למנהל המכירות של לובינסקי טרייד שפתר את הבעיות במהירות וגרם לי להמליץ לחברים לקנות (לא עם המנוע 1.2 טורבו) מלובינסקי טרייד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

308sw שנת ייצור 2015 , 78000 ק"מ. נרכש מלובינסקי טרייד, עדיין באחריות הטרייד .טופל תמיד במורשה ובזמן.

נדלקה נורת SERVIE + הכנס הרכב למוסך.

בהצצה דרך פתח מילוי שמן ניתן לראות יציאת סיבים מרצועת הטיימינג.

שוקל לפנות למוסך מורשה על מנת לממש האחריות. עצות יתקבלו בברכה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נסה לממש את האחריות.

אם הצלחת, אחלה.

אם עושים בעיות (בוא ננקה, נחליף מצערת, נחכה לקיץ שיהיה חם יותר וכו') - כנס למוסך גבע בתל אביב.

כמחווה שירותית הם מוכנים לאבחן את התקלה ללא עלות, גם אם נדרש לפרק אגן שמן

צביעות היא נגע רע! היזהרו מאלו שיחייכו אליכם היום ומחר יתקעו לכם סכין בגב

מחפש 308 1.2, סביבות 100,000 ק"מ, רק עם מנוע גמור, לא סטיישן ולא בצבע אדום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

308sw שנת ייצור 2015 , 78000 ק"מ. נרכש מלובינסקי טרייד, עדיין באחריות הטרייד .טופל תמיד במורשה ובזמן.

נדלקה נורת SERVIE + הכנס הרכב למוסך.

בהצצה דרך פתח מילוי שמן ניתן לראות יציאת סיבים מרצועת הטיימינג.

שוקל לפנות למוסך מורשה על מנת לממש האחריות. עצות יתקבלו בברכה

אצל בן משפחה היה לאחרונה אותו סיפור. קנה 308 מטרייד מוביל, אחרי מס' חודשים נדלקה נורת מנוע.

ניגש למוסך מורשה יבואן (הצומת פתח תקווה), הטיפול האמת היה מהיר ויעיל. זוהתה התפוררות של הרצועה וכל הטיפול בוצע תחת האחריות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תנסה לדרוש מהם שיחליפו את כל קיט הטיימינג ולא רק את הרצועה..

אני מתקן על חשבוני במוסך הקבוע שלי - המוסך הירוק בפתח תקווה (מוותר על מלחמה למען "אחריות " ומעדיף לקבל עבודה מקצועית גם אם אשלם כמה לירות..)

הקיט טיימינג כולל גלגלת ומותחן וכמובן שכל הרכיבים יוחלפו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרגע קיבלתי סרטון וידאו מהמוסך ובו נראים בבירור מלא שבבי גומי שיצאו לאחר הזלפת חומר ממס , מסתבר שלא נמלטתי מהגזירה...החיישן כנראה תקין וסבל מירידה בלחץ השמן ):

יוחלף סט טיימינג מלא לאחר שטיפה יסודית.

דיסאינפורמציה במיטבה (:

לא לבעלי קיבה רגישה... עריכה אחרונה על ידי eranby
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוקר טוב ושבוע טוב לכולם,

צר לנו על הדיסאינפורמציה שפורסמה כאן בנושא רצועת הטיימינג של מנוע ה-1.2 פיורטק הנמצא במגוון דגמים.

מנוע זה זכה במשך ארבע שנים ברציפות בתואר מנוע השנה 2015-2018 - הוא נחשב לאחד היעילים, האיכותיים והחסכוניים בקבוצתו ואחד האמינים שבהם. מאות אלפי מנועים מסוג זה יוצרו ונמכרים בעולם מדי שנה וכולם נהנים מאמינות גבוהה במיוחד, בוודאי בכל מה שקשור לרצועת התזמון.

בארץ נוסעים אלפים רבים של כלי רכב המצוידים במנוע זה, אשר שווקו בשנים האחרונות והם מאופיינים ברמת אמינות גבוהה מאוד.

לא ברור לנו מקורו של המידע השגוי, שכן הוא לא מתאר כלל את המציאות והמידע שקיים במרכזי השירות שלנו ברחבי הארץ.

למותר לציין כי נשמח לשמוע ולטפל בכל אירוע שכזה במקצוענות ושירותיות גבוהה כפי שמצופה ממרכזי השירות שלנו.

בברכה,

צוות לובינסקי

תתעוררו שם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

***עדכון , הרצועה תקינה ואין שבבים...החיישן VVT תקול ויוחלף יחד עם רצועה חדשה
כמה כסף רצו על החיישן? באמת חייב לדעת כי אצל חבר נדלקת לסירוגין הנורה של החיישן וטוענים במוסך שצריך לפרק חצי רכב (למרות שפירקתי את החיישן בעצמי תוך 4 דקות ברכב חם)
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה כסף רצו על החיישן? באמת חייב לדעת כי אצל חבר נדלקת לסירוגין הנורה של החיישן וטוענים במוסך שצריך לפרק חצי רכב (למרות שפירקתי את החיישן בעצמי תוך 4 דקות ברכב חם)

החיישן עולה מאות שקלים בודדות (600-800) וקל מאוד להגיע ולפרק אותו, קח בחשבון שיש סיכוי שהוא תקין וסובל מנפילות לחץ שמן רגעיות כמו שהיה אצלי.

הייתי מתחיל מניקוי מעברי שמן והחלפת סט טיימינג

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החליף טיימינג, כנראה שלא ניקו כלום.

אני עשיתי שם טיפול 10 אלף אבל בטיפול הבא אעשה לו ניקוי..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...