דף 31 מתוך 31 ראשוןראשון ... 2128293031
מציג תוצאות 451 עד 461 מתוך 461

נושא: מנוע PSA 1.2 PureTech השרשור המרוכז לגבי עניין האמינות של רצועת התזמון הטבולה בשמן.

נהג שודים מדופלם (> 1700 הודעות) הסימלון של Liran xsi

בעניין: מנוע PSA 1.2 PureTech השרשור המרוכז לגבי עניין האמינות של רצועת התזמון הטבול

דגמי 2016 של הקקטוס, כולם, הגיעו עם 3 שנים אחריות.
    רק בקיץ 2017 הגיע הדגם האוטומטי עם חישוקי 17" וקיבל 5 שנים אחריות.

2018 CITROEN CACTUS
    2002 SUZUKI JIMNY

2. הסימלון של מנהל-המערכת

חשבתם פעם מה הוא הרכב הכי מתאים לכם?

היי, אני היועץ האוטומטי של קארספורום לבחירת רכב
    אני אשמח לעזור לך בבחירת הרכב הבא שלך. אני כבר מחכה לך ומבטיח שתוך פחות מ-2 דקות נמצא את הרכב המושלם בשבילך. ואם לא, השירות חינם.
    סתם! , אני צוחק. השירות תמיד חינם! כל מה שצריך לעשות זה ללחוץ כאן

נהג נמרץ (> 500 הודעות)

בעניין: מנוע PSA 1.2 PureTech השרשור המרוכז לגבי עניין האמינות של רצועת התזמון הטבול

ציטוט פריג'י כתב: הצג הודעה
    אני הייתי מתחיל בלהעלות את כתב האחריות לכאן ולחוות דעה.

אחר כך פונה לעורך דין.

אני לא מציע ללכת לתקן בגבע או בשום מקום אחר אלא לדרוש ביטול עסקה, אבל שוב רק לאחר שנבין מה כתוב בכתב האחריות ההמלצה שלי תוכל להפוך לחד משמעית, כרגע זה רק כיוון מחשבה.
    לפני שרכשתי את ה308 שלי בשוק הפרטי התעניינתי ברכישת רכב דומה דרך לובינסקי טרייד.

הנציג כמובן התפאר באחריות שהם נותנים לרכב(נציג מכירות, לא חושב שהבין דבר או שניים במכונאות רכב), איני זוכר במדויק את כל סעיפי כתב האחריות אך כבר במעמד הרכישה ידעתי על בעיית הטימינג גם מהפורום וגם מהודעות בפורום בחו"ל ולכן זכור לי במדויק כי בדקתי את כתב האחריות וראיתי שהוא אכן מחריג את רצועת הטימינג. בנוסף, כמות ההחרגות שם כל כך גדולה שאני לא קיבלתי תחושת ביטחון מהאחריות שהם נותנים.

אני מקווה שפותח הפוסט יעלה את כל כתב האחריות, מדובר בכמה דפים למיטב זכרוני.
    נערך לאחרונה על ידי Superdror : 29/10/19 ב-22:16

חורך אספלט מצוי (> 2500 הודעות)

ציטוט RomWW כתב: הצג הודעה
    באותו יום שיצאתי מהסוכנות עלתה ההודעה של הcheck engine. קיבלתי הצעת מחיר של 8,000 ש"ח להחלפת קיט טיימינג וטענה שהאחריות של הטרייד לא מכסה את הטיימינג.
    קלאסיקה. פשוט קלאסיקה.

לא מבין מה אנחנו מתלוננים אח"כ על ירידת ערך וסחירות נמוכה. בהתנהלות כזו זה הכי טוב שאפשר לקבל.

פשוט מרשים איך טרייד אין יכול למכור רכב "עם אחריות" ולהתנער מתקלה שקורית באותו יום. אפס מחשבה לטווח ארוך, ממש כמו אחרוני המגרשים בנתניה.

אבל העיקר שדיסאינפורמציה.

“For I am a bear of very little brain, and long words bother me”

5. 2 חברי הפורום הבאים הודו לpooh-bear על ההודעה המועילה הזאת:

אחראי ראשי הסימלון של איציק נ.

אם אני במקומו, מחזיר את האוטו באותו היום לטרייד אין שיתקנו אותו.

לא מסכימים ?

נשאר בחוץ ומבריח קליינטים עם הסיפור שלי (מצידי שיזמינו משטרה לגרש אותי. אם הברחתי כמה קליינטים - עשיתי את שלי).

איציק
    Citroen C4 Spacetourer (Picasso) MY17 1.6T 165hp Automatic
    Citroen C4 MY07 2.0 143hp Automatic
    Citroen Berlingo Turbo Diesel MY06 2.0HDI
    פ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

7. חבר הפורום הבא הודה לאיציק נ. על ההודעה המועילה הזאת:

נהג שודים מדופלם (> 1700 הודעות) הסימלון של guy.a

אני לא מבין איך הם יכולים להתנער ככה מאחריות. פשוט לא להאמין.

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk

נהג נמרץ (> 500 הודעות)

אם הרכב נשאר אצלך סע לתקן אותו במוסך גבע שם החלפת רצועה תעלה לך רבע מהסכום שרשמת, אתה מפחד לפגוע באחריות, מצד שני איזו אחריות בדיוק קיבלת?

דרך אגב למי שלא עקב בשרשור שלי על החלפת טיימינג אצל גבע ב-208 - שלחתי לשירות הלקוחות של לובינסקי ולמוסך הרשת שהרכב טופל בו את תמונות הממצאים והחשבונית של גבע ודרשתי השתתפות בעלות ההחלפה. אחרי מספר שיחות מעניינות עם נציג שירות איזורי קיבלתי זיכוי לשירותי מוסך ברשת בגובה +/- עלות קיט הטיימינג לפני הנחה.

נערך לאחרונה על ידי galbh : 30/10/19 ב-10:08

חדש בפורום (< 41 הודעות)

כרגע קיבלתי הנחה משמעותית על העניין ונראה שיש נכונות לעזור, יתכן בהחזר מלא מהיצרן.

בכל אופן, כרגע אני משתף פעולה בדרך חיובית ומתעד הכל. לא מתכוון לספוג את עלות התיקון, אבל בנתיים אופטימי ומקווה שיפתר בקלות.

בהתחלה הופיעה רק האזהרה הכתומה (check engine) ונעלמה ולא האדומה (לחץ שמן). לא הבנתי ישר שזה עניין של הטיימינג, התקשרתי למוקד של הטרייד ואמרו שאין בעיה להמשיך לנסוע. האזהרה הופיעה בערך פעם בשבוע, נשארת לנסיעה אחת ונעלמת.

החלקים העיקריים שיוחלפו חוץ מהקיט טיימינג הם משאבת ואקום, שסתום משאבת שמן, כל מיני אטמים צינורות וברגים.

אחריות טרייד:
    https://pdfhost.io/v/URdrpS0kR__718pdf.pdf

שנוי במחלוקת עניין האחריות. כמו שנאמר פה, כן מכוסה מה שבסיכה במנוע. אבל הטיימינג מוחרג תחת בלאי משימוש ופה אני לא מבקש שיזכו אותי על טיימינג במועד החלפה סביר שהגדיר היצרן.

מה שאבסורד, שכביכול אם הייתי ממשיך לסוע והיה הולך מנוע, הם היו אמורים לספוג החלפה של כל המנוע בעלות הרבה יותר גבוהה ככה שכרגע אני בעצם חוסך להם. במצב הנוכחי אני אמור לסבסד את עלות הטיימינג
    נערך לאחרונה על ידי RomWW : 30/10/19 ב-11:03

נהג נמרץ (> 500 הודעות)

נשמע שרכשת רכב שהרצועה שלו כבר בשלבי התפוררות מתקדמים, עם נסועה שרחוקה מאוד ממועד ההחלפה הסביר שהגדיר היצרן.
    הבעיה ידועה ומוכרת היטב ללובינסקי, למוסכים שלהם ולטרייד אין שלהם. לדעתי אין סיבה שתשלם שקל על התיקונים והחלפות חלקים במיוחד שהתקלה הופיעה (אצלך) ביום שהרכב יצא מהם - כלומר רוב הסיכוי שהופיעה גם לפני.

אני לא מכיר את זה מספיק - במידה ויש חתימת זמן בלוג התקלות ולא איפסו תקלות אולי אפשר גם להוכיח שהתקלה הופיעה לפני שהרכב עבר לבעלותך.
    נערך לאחרונה על ידי galbh : 30/10/19 ב-11:55

נהג נמרץ (> 500 הודעות) הסימלון של Jeka88

תוודא שמנקים לך את כל האיזורים שעפו אליהם הפירורים של הרצועה.

חדש בפורום (< 41 הודעות)

עדכון חשוב בעניין הטיימינג:

ביצעו את הטיפול לטיימינג כולל ניקיון והחלפה של כל מה שנדרש.

היצרן\יבואן לקחו אחריות על העניין ולא נדרשתי לשלם על הטיפול. הטיפול נעשה במוסך סיטרואן גליל עליון שעזרו בכל התהליך.

עם זאת, אני מאוכזב מהיחס והשירות של הטרייד אין של לובינסקי. כשפניתי בנוגע לתקלות וריג'קטים ברכב שהיו אמורים לסדר בהשבחה הנחו אותי "לפנות לסוכנות" שלא ענו לי.

ביקשתי לצור קשר עם אחראי השירות האיזורי, אמרו שיחזור אלי. לא חזר.

כששאלתי על רכב חליפי שמופיע באתר שכלול באחריות. בהתחלה הנחו לפנות למוסך. כשאמרתי לנציג שהמוסך דורש על השירות הזה תשלום הוא ענה שהם לא חייבים לי רכב חליפי כי זה לא מופיע בחוזה והוא לא יודע מה כתוב באתר. אם זה לא בחוזה זה לא קיים. שאלתי אם זו תוספת שאני צריך לבקש או מסלול אחר וענה שלא, הוא פשוט לא מכיר את זה. לא בחוזה, לא קיים.

שם: לובינסקי.JPG - מספר צפיות: 67 - גודל: 126.4 קילובייט
    תמונות מוקטנות שצורפו תמונות מוקטנות שצורפו שם: לובינסקי.JPG‏ - מספר צפיות: 43 - גודל: 105.8 קילובייט  

14. תאריך הצטרפות
    יולי 2002

הודעה פירסומת

עומדים לחדש את ביטוח הרכב?
    לחצו כאן וקבלו הצעות לביטוח online

פורומניאק

השמטת נקודה חשובה: החליפו לך רצועה בלי בעיות כי נדלקה לך נורית מנוע בתקופת האחריות .
    לגבי הבטחות כוזבות של מגרשי רכב : אפשר למלא בהם ספרים. הוא צודק בקשר לחוזה בינכם.
    נערך לאחרונה על ידי save : 08/11/19 ב-12:10

דף 31 מתוך 31 ראשוןראשון ... 2128293031

נושאים דומים

1. עלות החלפת רצועת טיימינג במנועי PURETECH 1.2
    By Jeka88 in forum טכני, אחזקה וטיפולים
    תגובות: 8
    הודעה אחרונה: 30/08/18, 12:29
  2. בעיה עם רצועת הטיימינג במנועי PURETECH.
    By Alkash in forum טכני, אחזקה וטיפולים
    תגובות: 26
    הודעה אחרונה: 26/03/18, 5:08
  3. מחשבה: מנוע 1.2 PURETECH של פג'ו עם 82 כ"ס לעומת המנוע המוגדש 130 כ"ס
    By oferal in forum שיפורים - כוח, אחיזה ומה שביניהם
    תגובות: 17
    הודעה אחרונה: 16/09/15, 9:22
  4. תגובות: 5
    הודעה אחרונה: 10/06/08, 23:03
  5. נזק כאשר רצועת התזמון לא מכוונת
    By Arilou in forum טכני, אחזקה וטיפולים
    תגובות: 7